BG2: Tactics (mod)

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Syf: Když na něj jdeš na příliš vysokém levelu, tak už to není vůbec žádná zábava :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Arkhady
Sigilan
Příspěvky: 33
Registrován: 27.4.2006 18:24
Bydliště: Onrb

Příspěvek od Arkhady »

...Proti lichům obecně hned zakouzlit ochranu před proměnou proti teleportačnímu poli, jinak smrtící mlha je fakt nejsockovější způsob, jak zabíjet lichy. Zabití licha pod chrámovou čtvrtí svitkem z měděné čelenky se stalo už takřka rituálem :-P .
V tacticsech se stejně postavy bez schopnosti kouzlit minimálně ze svitků později vůbec nechytají. Ochrana před smrtí by měla zabránit kvílení demilicha každopádně, stejně jako odolnost na magii, ne?
Uživatelský avatar
Arkhady
Sigilan
Příspěvky: 33
Registrován: 27.4.2006 18:24
Bydliště: Onrb

Příspěvek od Arkhady »

Aha. Já jsem myslel svitkem smrtící mlhy co ti dá hendak po vybití otrokářské gildy v chudinské :lol: Svitky ochrany před nemrtvýma sice vždycky koupím aspoň tři ale nikdy nepoužiju, ale co kdyby, znáš to :oops:
Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

Nemozem to tu niekde najst a neviem co to dat sem, alebo do topicu a roznych taktikach, ale ja to davam sem(mody to mozno presunu)
Co robite s "Kurosai Acid Kensai" ho proste nemozem zlozit ani na x loadov aneviem co s nim. A ako to ze ta jeho otravna kyselina a katana ma dostane aj s:imunita na magicke zbrane, odolnost na magiu, odraz kuzlo, ochrana pred kyselinou. A ako to, ze ma zrabuje aj ten jho mizerny oblak co zosiela"smrtiaca hmla, albo nieco podobne" ked by to malo zastavit prave odolnost na magiu
mozem mat ochran kolko chce a ake chcem, a aj tak ma ta jeho kyselina zasuahne a ten jeho kyselinovy utok ci co to zosiela mi zoberie tak 50 zivota a este ma otravi kyselinou, takze mam menej ako 40% zivota a este nemozem ani poriadne kuzlit, maximalne tak chlastat lektvary. Co nanho plati?(este k tomu kuzli odolnost na magicke zbrane a nemagickou ho ani nedokazem zasiahnut, takze ani otrav zbran ktorym som ho chcel dostat nevyslo)
Mam postavy F/M/T (zlodej zabijak) a F/M/C (mag chaosu.. shadow keeperom nevylepsovane, len upravene kity) >>najvyssie 2 kuzla 7. urovne
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Kyselina se dá vyřešit (Menší) Koulí nezranitelnosti. Smrtící mlha se dá odstranit Zónou čerstvého vzduchu, nebo může odejít z oblasti působení.
Pak stačí jen mít dostaetčnou zásobu kouzla Zlom.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

:doh: Ja tam skuasm ochrany 6. 7. urovne, a take nieco "obycajne" ma proste nenapadlo
Fakt dik, uvidim co z toho vznikne
Inak pomaha nanho, aj niekolko zoslab odolnost, neprijemnosti a potom magia?
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Má na sobě Plášť zrcadlení, takže útočná kouzla jsou celkem k ničemu. Ovšem kouzla jako Chaos, Emoce, Zpomalení atd. budou působit. Nějakou magickou odolnost má, takže Zeslab odolnost se určitě hodí.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Razfallow: Platí na něj Dispel Magic? :think: Teď si nejsem jistý. Každopádně nejhorší věc, kterou má je Improved Haste. Bez něj je relativně neškodný.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

Tak to sem se splet. Budu si to muset znovu zahrat.
Raz: Ja sem plast zrcadleni nikdy nepouzival, protoze v nem postava vypada osklive, ale on pusobi na plosna kouzla?
Obrázek
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Tinnarr píše:Raz: Ja sem plast zrcadleni nikdy nepouzival, protoze v nem postava vypada osklive, ale on pusobi na plosna kouzla?
Na všechna kouzla mající kategorii OffensiveDamage.

7c: v poslední stažené verzi IH nemá. Dispel na něj platí.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

ad Kuroisan - tu sme sa o ňom kedysi dávnejšie trochu rozpísali :arrow: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=40393#40393
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

tak Kuroisan padol. F/M/C vyvolal zvierata, a tie ho zamestnali, kym mu vyprsal IH, a potom 2* backstab a bol pokoj. Ael zabrat mi dal naozaj dost.
Inak ako vyzeraju draci v tactics. Lebo posledne 2 questy, ktore som este pred podtemnom nerobil su prave tie s drakmi a rozmyslam ci nemam ist najrpv vybit gildu Mae'vara. Predsa len ten 12. level je asi dost nizky s postavami F/M/T a F/M/C
...btw, vylepseneho gaxxa som si nenainstaloval, lebo som sa toho bal, a teraz mi prijde ten nevylepseny uplne trapny. Aj bez pripravy ma nedokazal dostat, a to som ne sebe mal len SS(ktoru mi aj tak ptom zrusil) a vylepsenu neviditelnost. minul som 3 liecive lektvary kym mu dosla PfMW a potom siel k zemi a ten demilich...len lutujem ze som si minul 2 zvytky ochrany pred magiou

A este jedna otazka... do twisted rune potrebujem aky drahokam aby ma tam vpustilo? Ja som myslel ze to je kamen darebakov, ale ten pri sebe mam a aj tak ma dnu nepustilo
A teda co skor. Mae'Var, alebo drackovia (pripadne ktory drak je slabsi, ak sa to da nejak objektivne porovnat)
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Potrebuješ Rogue stone - který už asi teda máš - fakt neviem, či je "kameň darebákov" to isté. - ako slabší drak mi príde shadow dragon - teraz neviem aký je názov tej lokácie. :lol: (dá sa tam nabrať Mazzy).
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

No ak on ma byt slabsi, tak fakt neviem. zatial som to loadol len nejakych 5-6 krat, ale ani raz som sa ani len nepriblizil tomu, aby som ho zabil. Status "zraneny" je moje absolutne maximum a ak sa ten boj natiahne co len o chvilku, tak mi zacnu vyprchavat ochrany, najma ochrana pred negativnou sferou a zacne mi vysavat urovne. Staci tak 2krat a postava je znicena.

Naposledy som vhailarovou helmou vytvoril obraz sam seba, zoslal okolo draka smrtiacu hmlu a ked obraz donho vsupil, zacal mi na hlavnu postavu zosielat tu kyselinovu strelu z kurosaiovho meca a zabil mi hlavnu postavu :-D
ma vobec zmysel na tohto improved draka zosialat znizenie odolnosti, a neprijemnosti a skusat nanho magiu? Aj s tym mam navrch tak prve 2 kola, potom mi zacne odhadzovat postavy do stran, zakuzli PfMW a potom sa uz postavy z nemagickymi zbranami vobec nechytaju.

...funguje nieco take trapne ako 3*zoslab odolnost+prst smrti ??
(pre krajny pripad ak by ma to loadovanie prestalo bavit)
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

Inak neviete niekto, ci tactics vylepsuje firkraaga? On totiz padol a ani om nevedel ako. Proste SS a bol som pri stene tak ma nemohol odhodit a len som ho usekal+nejaka ta magicka strela. Ani sa velmi nebranil. A komponent co vylepsuje drakov nainstalovany mam a minimalne v pripade stinoveho draka pracoval az prilis dobre
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“