Export postavy z BG série do jiných her

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
arion
Sigilan
Příspěvky: 29
Registrován: 6.3.2006 20:46
Bydliště: u Kokotskeho rybnika
Kontaktovat uživatele:

Export postavy z BG série do jiných her

Příspěvek od arion »

(zrejme je to docela noob otazka, no co)
nevite do kterejch her by se dala importovat postava z BG2 ?
omlouvam se ze pisu jak cune ale nece se mi to opravovat :(
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

BG1, pokuď nepřesahuješ XP limit, a ToB.
Uživatelský avatar
arion
Sigilan
Příspěvky: 29
Registrován: 6.3.2006 20:46
Bydliště: u Kokotskeho rybnika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od arion »

no to sem vedel :)
me spis zajimalo takove Ice win dale, nebo Newer winter nights, sem nekde otom necco slysel ale nejsem si jist, tak se ptam
omlouvam se ze pisu jak cune ale nece se mi to opravovat :(
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Ne, nikam jinam postava exportovat nemůžeš. Iwd2 a NWN používají jiná pravidla DnD a do Iwd1 to prostě jenom nejde. :-)
Uživatelský avatar
arion
Sigilan
Příspěvky: 29
Registrován: 6.3.2006 20:46
Bydliště: u Kokotskeho rybnika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od arion »

hergot, krucci, sakra, a k certu!!!!!
a ja se tesil jak vul ze si v dalsim suprovy RPGcku odpustim ty trapne zacatky a rovnou pridu do faze "tak to sem chasnik co? kdo si to chce rozdat!"
omlouvam se ze pisu jak cune ale nece se mi to opravovat :(
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

:-? to už si můžeš rovnou zapnout cheaty
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

arion:Já jsem tím chtěl říct že do ničeho jinýho to nejde importovat. Ani do IWD, ani do NWN. Je to proto že NWN jsou narozdíl od BG podle třetí edice AD&D, a v IWD je jiný XP limit, jiné schopnosti,kouzla a předměty. Ale kdyby to šlo, tak by to bylo hodně zajímavý.
Uživatelský avatar
arion
Sigilan
Příspěvky: 29
Registrován: 6.3.2006 20:46
Bydliště: u Kokotskeho rybnika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od arion »

AlieN píše::-? to už si můžeš rovnou zapnout cheaty
tak to vnimas ponekud prevracene, to ze ve hre zuzitkujes hodiny prosezene u jineho produktu daneho studia nema s cheatem nic spolecneho! Nebodejt ti pripada jako cheat kdyz s postavou z Baldura1 projdes i dvojku ???

ostatnim diky za vodpoved
omlouvam se ze pisu jak cune ale nece se mi to opravovat :(
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

To máš jistě pravdu, ale když si do hry ve které máš začínat na první úrovni importuješ postavu která je na dvacáté úrovni, tak je to skoro jako cheat. ;-)
Castamir
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 24.7.2006 20:08
Bydliště: Socka aréna

Příspěvek od Castamir »

třeba i na třicáté 8-)
ARCANINE is known for its high speed. It is said to be capable of running over 6,200 miles in a single day and night. The fire that blazes wildly within this POKéMON's body is its source of power.
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

arion píše:Nebodejt ti pripada jako cheat kdyz s postavou z Baldura1 projdes i dvojku ???
Arione, zaměňuješ dvě zcala odlišné věci. BG 1 dokončíš s postavou na maximální hranicí zkušeností 89 000 xp (u datadisku je to 161 000, jestli se nepletu) a pokud si BG 2 spuštíš s nově vytvořeným charakterem, bude mít právě 89 000 xp. Tudíž o žádném cheatováním nemůže být vůbec řeč! Právě tímto řešením se mu tvůrci BG elegantně vyhnuli.
Naopak pokračování s postavou z prvního dílu je zcela logické - Roleplaying ;-)
Uživatelský avatar
arion
Sigilan
Příspěvky: 29
Registrován: 6.3.2006 20:46
Bydliště: u Kokotskeho rybnika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od arion »

4Geralt - no to jsem vedel ( ikdyz zem myslel ze ta hranice je rovnych 90k XP) no myslim ze tvuj prispevek byl mimo misu ( nemyslim to ja ko urazku) ja te priklad BG1 a BG2 pouzil abych podskrt ze importovani postavy je neco zcela normalniho a s cheatem nema nic spolecneho. Takze mi trochu nesedi jak mi dokazujes co sem sam rek ....

A to s importem do hry kde mas zacinat od piky, jo chapu ze t nejde (iskricka nadeje byla udusana) no jakej by v tom byl rozdil kdyby slo? v BG2 nabo BG2ToB si taky muzes importovat postavu ktera daleko presahuje puvodni predpoklady a nikdo se z toho neposkvrni. Tak jakej by byl rozdil v tom skusit si trochu jinak NWN nebo IWD ? Proc pak cheat?
Jenom proto ze to tak obycejne nema byt? Muj monk ma taky bez vybavy statusy 24,20,22,14,5 a proto nejsem cheater kruci!
Cheat je neco uplne jinyho
omlouvam se ze pisu jak cune ale nece se mi to opravovat :(
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

arion: Jako čít to uplně třeba není, ale důsledky jsou stejné. Nuda. Si postavy nacheatuj na xyztou úroveň a vyzkoušej si to, když ti import nefaká.. Tak byl nejspíš myšlena i původní reakce od aliena. Jak dlouho tě to asi bude bavit?
ChARname na konci hry patří už spíš na nebesa, než kamkoliv jinam, a navíc, sága se uzavírá, takže není co řešit.
arion píše:v BG2 nabo BG2ToB si taky muzes importovat postavu ktera daleko presahuje puvodni predpoklady a nikdo se z toho neposkvrni.
Jenom proto, že to nikdo neošetřil, to ještě není cool. Taky to nikdo, kdo to myslí s hraním vážně a chce se na dlouhou dobu pobavit a je rozumný, neudělá. ;-)
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Arion: jestli jsem nepochopil tvůj příklad, tak se ti omlouvám, přesto ale trvám na tom, že jako přirovnání to není příliš vhodné. Baldur's Gate je série a tak je budována na hraní s jednou postavou - zužitkuješ hodiny hraní, tady souhlasím. Ale pokud bys totéž chtěl udělat např. s NWN a BG, tak už zaměňuješ dvě věci, přesně tak jak jsem to napsal. V BG má import logiku, ale do dalších "balduřích" her je to blbost - akorát by sis zkazil herní zážitek.
arion píše:Muj monk ma taky bez vybavy statusy 24,20,22,14,5 a proto nejsem cheater kruci!
No tak tohle nemá chybu :lol:
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

arion píše: Muj monk ma taky bez vybavy statusy 24,20,22,14,5 a proto nejsem cheater kruci!
Cheat je neco uplne jinyho
Ano cheat je něco úplně jiného, ale efekt je stejný (pokud s touto postavou, která nepochybně prošla celou ságu BG, začneš hrát znovu BG1) ;-)
Každopádně pokud tě to baví tak si tak klidně hraj, cheatování, ani jakékoli jiné obcházení prvidel, v singleplayer hře nikomu nezakazuji. ;-)
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“