BG2: Problém v doupěti mozkožroutů (mindflayer)

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Doupě mozkožroutů

Příspěvek od Sir James 1 »

Chci se zeptat jestli se ti otroci osvobodí tak že jim přidáš nějakou tu tekutinu. Mě to totiž nejde, pořád mi to píše jako bych na to kliknul poprvý že jí můžu dodat ale nikdy se nedodá takže je to asi bug?
''Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost, jen tím vesmírem si nejsem jistý.'' (A. Einstein)
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

MUsíš mít víc těch roztoků.Jestli jsi použil jeden......
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

Ithralsiel píše:MUsíš mít víc těch roztoků.Jestli jsi použil jeden......
Takže ty do tý místnosti s otrokama máš donést nějakej roztok?
''Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost, jen tím vesmírem si nejsem jistý.'' (A. Einstein)
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Pokud si dobře pamatuju, tak v té místnosti byli otroci + nějaká divná mašina se spoustou trubiček - jak už jsi psal. Pokud máš roztok, kterej by měl jít získat v místnosti "nad" místností s otroky, tak na tu mašinu klikneš, měl by se ti v inventáři objevit kroužek ovládání mysli (myslím, že to bylo ono). Tohle se ti podaří nejvíc 4x a pak když klikneš na nějakej ten vehikl u otroků (myslím, že na tohle taky potřebuješ roztok??? :think: ), tak by se otroci měli normálně nastoupit kolem tebe.
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

Neferit píše:Pokud si dobře pamatuju, tak v té místnosti byli otroci + nějaká divná mašina se spoustou trubiček - jak už jsi psal. Pokud máš roztok, kterej by měl jít získat v místnosti "nad" místností s otroky, tak na tu mašinu klikneš, měl by se ti v inventáři objevit kroužek ovládání mysli (myslím, že to bylo ono). Tohle se ti podaří nejvíc 4x a pak když klikneš na nějakej ten vehikl u otroků (myslím, že na tohle taky potřebuješ roztok??? :think: ), tak by se otroci měli normálně nastoupit kolem tebe.
Ok. Tak dík zkusim to.
''Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost, jen tím vesmírem si nejsem jistý.'' (A. Einstein)
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Neferit píše:Pokud máš roztok, kterej by měl jít získat v místnosti "nad" místností s otroky, tak na tu mašinu klikneš, měl by se ti v inventáři objevit kroužek ovládání mysli (myslím, že to bylo ono). Tohle se ti podaří nejvíc 4x a pak když klikneš na nějakej ten vehikl u otroků (myslím, že na tohle taky potřebuješ roztok??? :think: ), tak by se otroci měli normálně nastoupit kolem tebe.
BTW je jedno jestli nejdříve klikneš na tu mašinu, nebo na 'rozvod potrubí'. Já vždycky jako první osvobodil otroky a pak jsem si teprve vyráběl ty kroužky.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Otevírání dveří u mozkožroutů

Příspěvek od Sir James 1 »

Daj se otevřít ty kouzelný dveře i nějak jinak než že ovládneš mozkožrouta tim náramkem a dovedeš ho k nim?
''Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost, jen tím vesmírem si nejsem jistý.'' (A. Einstein)
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Přeměnou na Slayera.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevírání dveří u mozkožroutů

Příspěvek od Geralt »

Sir James 1 píše:Daj se otevřít ty kouzelný dveře i nějak jinak než že ovládneš mozkožrouta tim náramkem a dovedeš ho k nim?
Nemáš-li náramek, poslouží i kouzlo Dominate (Ovládnutí), které pohotově sešli na mozkožrouta, dřív než on očaruje tebe. Tuším, že takto uzavřené jsou tam dvoje dveře.
Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevírání dveří u mozkožroutů

Příspěvek od Sir James 1 »

Geralt píše:Nemáš-li náramek, poslouží i kouzlo Dominate (Ovládnutí), které pohotově sešli na mozkožrouta, dřív než on očaruje tebe. Tuším, že takto uzavřené jsou tam dvoje dveře.
Aj náramek mám ale mozkožrouta ne. Sem to tam vymidlil a v tý místnosti s tekutinou se přestali z nějákýho důvodu obnovovat.
''Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost, jen tím vesmírem si nejsem jistý.'' (A. Einstein)
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevírání dveří u mozkožroutů

Příspěvek od Frosty »

Sir James 1 píše:Aj náramek mám ale mozkožrouta ne. Sem to tam vymidlil a v tý místnosti s tekutinou se přestali z nějákýho důvodu obnovovat.
Tohle se mi už také stalo. V tom případě pomůže už jen load, nebo ten Slayer.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
JeKo
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 2.7.2006 19:28
Bydliště: Slovensko

BG2: Problém v doupěti mozkožroutů (mindflayer)

Příspěvek od JeKo »

Prešiel som celú lokáciu a neviem otvoriť posledné dvere, ktoré ma delia od ich hlavného mozku. Mám ovládnutého jedného mind flayera a pri dverách mi jednoducho vypíše, že ich dokáže otvoriť len nejaká silná potvora. Už som skúšal ovládnuť aj iné príšery a nepodarilo sa mi tie dvere otvoriť. Čo mám robiť :?:
(\__/)
(+'.'+) This is Bunny. Copy and paste Bunny into
your
(")_(") signature to help him gain world domination.
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

JeKo: Přeměna na Zabijáka s následným vyražením těch dveří tvůj problém vyřeší ;-)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém v brlohu mind flayerov

Příspěvek od Jab »

JeKo píše:Prešiel som celú lokáciu a neviem otvoriť posledné dvere, ktoré ma delia od ich hlavného mozku. Mám ovládnutého jedného mind flayera a pri dverách mi jednoducho vypíše, že ich dokáže otvoriť len nejaká silná potvora. Už som skúšal ovládnuť aj iné príšery a nepodarilo sa mi tie dvere otvoriť. Čo mám robiť :?:
Zvládne to ulitharid. Ti by se měli obnovovat v místnosti s krvavými bázénky (v nichž žijí nějaké ty larvy mind flyerů).
Uživatelský avatar
Red
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 16.5.2006 13:21

Příspěvek od Red »

Ano, prostě ho otevři tím mozkožroutem (ten uli něco mi nejde přes jazyk). Poté se začne ovládat, takže ho budeš muset zabít...
Ať žije BG a PT!
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“