BG1: Truhla ve Vévodském paláci; Kupecký svaz...

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 90210 »

neni to ani mesic co jsem v tom sklepeni byl a truhlu uplne bez problemu otevrel. byla tam tusim akorat trochu vetsi castka penez plus diamanty (kaplo z toho cca 5 tisic, nic extra) a to je vse. zadna kniha na zvyseni charisma ani nic podobneho urcite ne. je to nicmene trochu skoda, od pokladu ve vevodskem palaci, ktery je navic uveden animaci bych cekal neco extra.
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

90210 píše:neni to ani mesic co jsem v tom sklepeni byl a truhlu uplne bez problemu otevrel. byla tam tusim akorat trochu vetsi castka penez plus diamanty (kaplo z toho cca 5 tisic, nic extra) a to je vse. zadna kniha na zvyseni charisma ani nic podobneho urcite ne. je to nicmene trochu skoda, od pokladu ve vevodskem palaci, ktery je navic uveden animaci bych cekal neco extra.
Jo, ty věci co jsem vypsal jsou z modu (FotD). Díval jsem se na to ještě jednou a v čisté hře by to mělo jít vypáčit s 90 v Otvírání zámků (aspoň tak jsem to zkoušel).

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Razfallow: Hmm, a tušíš, jaký je smysl dávat do toho modu ty věci, když truhla nejde otevřít? Nejde o bug?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

sevencreature píše:Razfallow: Hmm, a tušíš, jaký je smysl dávat do toho modu ty věci, když truhla nejde otevřít? Nejde o bug?
Jde o moje přehlédnutí, s tím modem to jde otevřít taky (s 95).

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

NightKiller píše:Akorat me vadi ze sem nezjistil tu truhlu v vevodskem palaci.. tady sem se ptal le mizive odpovedi co maji malocodocineni s realitou,asi to nikdy nezjistim :-P
Pokud vím, tak Razfallow na tu otázku odpověděl. Ostatní byli nejspíš líní otevírat kvůli tomu příslušný editor. Pokud tě to opravdu tak žere, tak se na to prostě podívej sám třeba v Near Infinity, když Razovi nevěříš 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
NightKiller
Sigilan
Příspěvky: 20
Registrován: 30.8.2007 23:29

Příspěvek od NightKiller »

Spis de o to co jsem zkousel ja,v ciste hre to neslo otevrit ani s tech 350% otevirani zamku nebo kolik slo maximum:p
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“