BG2: Ust Natha

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Drowi jsou IMHO docela blbá cháska. A ten jejich matriarchát je obzvlášť odpudivej.
Esteticky mi vyhovujou, to zas jo, ale opravdu jediná sympatická postava v Ust Natha je Solaufein. A to nejen kvůli tý svojí výstřední morálce - jako jeden z mála mi tam přijde výrazněji IQ pozitivní.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Drowy moc nemusím, možná za to může Drizzt s jeho někdy blbými keci. A to jejch město mi taky moc nesedlo, neže by tam byly špatné questy, ale nelíbí se mi jejich chování k ostatním, ta nadřazenost, nebo už vůbec ty kněžky- týpci ji zavazijou a ona je za to zabije a jak ještě jednoduše. Ne prostě drowi a jejich město se mi nelíbí- zničit! Stejně jsou to hlupáci, mají super vybavení a já je vždy lechce zničím- to dělá ta arogance.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Ust Natha je pro mne nejkrásnější město v BG 2, už proto bych jej asi sotva byla schopna vyhladit. Možná si tam tak vychladit pár ležáků... :mrgreen:

Ale tamní drowové jsou vážně asi postiženi nějakou kletbou příbuzenské plemenitby, neboť kromě toho Solaufeina jsou takoví dementní...Ardulace a Phaere jsou přímo vrchol stupidity.

Nicméně, teď jsem vypadla z Ust Natha a bude se mi zase stýskat, to město jednak moc dobře vypadá, druhak se mi líbí jeho atmosféra, taková velmi, velmi dekadentní. Ale i kdyby ne - přišlo by mi dost zbytečné drowy vybíjet, to člověk přijde o pár zajímavých questů...
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Taky je nevybíjím... Na genocidu nehraju. Většinou nepřátel/monster se v RPG přestávám zabývat ve chvíli, kdy mě bezprostředně neohrožují. Takže drowy nechávám na pokoji, stejně jako na vyšších levelech víceméně ignoruju cokoli menšího, čemu se dá vyhnout/utéct.
Mí hrdinové nejsou přeci vymaštěnci, kteří budou z ideologických důvodů či z nudy páchat masové vraždy...;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

drake127 píše:Pokud nemáš uloženou hru, budeš muset vybít to město. Anebo možná jde celé podtemno obejít přes Kou-Toanské jeskyně, ale v obou případech se připravíš o spousty questů.
Tak díky kámo ;-) .

P.S. Nevíš jestli se nedaj questy nějak vrátit o pár pozic zpět :-) ?
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Vampiria, Cesare: Já je samozřejmě hned nezabijím, přišel bych o spoustu zajímavých věcí, ale po skončení všech věcí co už simi- ještě hlouběj do země :-D . Pomůžu tak Elfům na vrchu, ale ti jsou podle mě taky tupci.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Vampiria píše:Ust Natha je pro mne nejkrásnější město v BG 2, už proto bych jej asi sotva byla schopna vyhladit. Možná si tam tak vychladit pár ležáků... :mrgreen:

Ale tamní drowové jsou vážně asi postiženi nějakou kletbou příbuzenské plemenitby, neboť kromě toho Solaufeina jsou takoví dementní...Ardulace a Phaere jsou přímo vrchol stupidity.

Nicméně, teď jsem vypadla z Ust Natha a bude se mi zase stýskat, to město jednak moc dobře vypadá, druhak se mi líbí jeho atmosféra, taková velmi, velmi dekadentní. Ale i kdyby ne - přišlo by mi dost zbytečné drowy vybíjet, to člověk přijde o pár zajímavých questů...
Tak to jsme někde nastejno :-). -Já jsem zase opustil Ust Natha asi před hodinou a teď jsem v amnu. Předchvílí jsem zabil Firekriga :twisted: .
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Mecker píše:Vampiria, Cesare: Já je samozřejmě hned nezabijím, přišel bych o spoustu zajímavých věcí, ale po skončení všech věcí co už simi- ještě hlouběj do země :-D . Pomůžu tak Elfům na vrchu, ale ti jsou podle mě taky tupci.
Elfům nahoře pomůže už to, že zabráníš v uskutečnění toho plánu s démonem.
Navíc, kdo by za ty dvě bandy pitomců řešil jejich válku, když honí Irenica a Bodhi...;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Ust Natha

Příspěvek od Sirine »

-není lepší místo pro klidné bydlení než Ust Natha
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Mirorich
Sigilan
Příspěvky: 92
Registrován: 7.8.2011 11:58

Re: BG2: Ust Natha

Příspěvek od Mirorich »

Sirine píše:-není lepší místo pro klidné bydlení než Ust Natha
kor když jsi otrok. :mrgreen:

Jinak Soulaufein je narozdíl od té zbylé dekadentní chásky celkem fajn, jeden by si myslel, že to ani není drow. :-)
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Ust Natha

Příspěvek od Sirine »

- no a to já nejsem :lol: - ten otrok :roll:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: BG2: Ust Natha

Příspěvek od Field Mouse »

Drowí město by byla zábava navštívit a vybíjet na desáté úrovni, s pár miliony xp už je to příliš jednostranná záležitost. Třeba by se tam mohly objevovat nějaké elitní stráže, podobně jako při nízké reputaci v Athkatle..
Jsem pro město zachovat a raději vybít mozkožrouty a beholdery - ti mají co nabídnout i vyšším úrovním :)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“