BG2: ToB: Melissan

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Isair: Je to možné že nepůsobí, vyzkouším.

EDIT: Vyzkoušeno, nepůsobí ;-)
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

S mágem by ji nedal hned a na Melissan Time Stop nepůsobí.

Zakouzli na Sarevoka, Korgana a Minsca Improved Haste (doufej, že ho Jan umí) a měl bys ji zvládnout víceméně bez problémů. Samozřejmě za předpokladu, že máš dobré zbraně (u Abazigala bys měl dostat zajímavý meč pro Sarevoka). Co se týká WK, to ti zbývají už jen ty oči pro pláč - Ravager a Axe of Unyielding by bodly.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

JJ, zbraněm mám celkem dobrý, Minsc má myslím meč+5, Korgan má myslim kladivo +5.
Naposledy upravil(a) Illuminating dne 28.8.2007 14:09, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

sevencreature píše:S mágem by ji nedal hned a na Melissan Time Stop nepůsobí.

Zakouzli na Sarevoka, Korgana a Minsca Improved Haste (doufej, že ho Jan umí) a měl bys ji zvládnout víceméně bez problémů. Samozřejmě za předpokladu, že máš dobré zbraně (u Abazigala bys měl dostat zajímavý meč pro Sarevoka). Co se týká WK, to ti zbývají už jen ty oči pro pláč - Ravager a Axe of Unyielding by bodly.
JJ jsem nemyslel se samotnym magem,ale magem a skupinou bojovniku by mel vetsi sanci.
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Mág je na boj s Melissan naprosto k ničemu, jediné co může dělat je kouzlit rušící kouzla, nebo kouzla prospěšná družině. Veškerá utočná kouzla na Melissan neplatí, možná na těch pár zmetků kolem ní.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Vyčešil jsem to tak, že jsem šel do strážcovy tvrze. Koukám že neni tak špatná jak sem si vždycky myslel. Co myslíte, mám dát minscovi dva dlouhý meče ( jestli nějaký ještě seženu) nebo jeden oboručák?
EDIT: Kde bych asi tak mohl sehnat nemagickou zbraň na jednoho golema?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

SlipKnoT píše:EDIT: Kde bych asi tak mohl sehnat nemagickou zbraň na jednoho golema?
Že by ve skříni která je (hmm, taková náhoda...) hned před místností s golemem? :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sniper
Sigilan
Příspěvky: 85
Registrován: 9.2.2006 9:22

Příspěvek od Sniper »

Drow Assasin píše:mno ja ji usekaal sam s mym solo kensiem ale prošels stražcovu tvrz pred tim ?
Hm teda docela respekt, jestli jsi to zvladnul se solo kensaiem... Zajimalo by me, jak jsi prezil ty tuny kouzelniku, co se ve hre povalujou...
Mecker píše:Mág je na boj s Melissan naprosto k ničemu, jediné co může dělat je kouzlit rušící kouzla, nebo kouzla prospěšná družině. Veškerá utočná kouzla na Melissan neplatí, možná na těch pár zmetků kolem ní.
Tohle bych rozhodne netvrdil. Jeden z tech 4 souboji s Mellisan jsem vyresil snizenim odolnosti a 3x Vadnutim AD. Potreboval jsem setrit virivy utoky...
Naposledy upravil(a) Sniper dne 3.10.2007 15:00, celkem upraveno 1 x.
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

trocha OT ale presiel to niekto aj cisto za zlodeja? Bez dual, multi......To si naozaj neviem predstavit.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Frco: Docela mě lákal Bounty Hunter :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
mefisto
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 9.12.2005 13:38

Re: BG2: ToB: Melissan

Příspěvek od mefisto »

Já jsem nejvíc spokojenej se zaklínačem. Minscem sem jí dycky s "Odpovědí" sundal trochu tý odolnosti na kouzla a pak sem jí ukouzlil. Ale pravda že bez kouzla přání bych to nezvlád. Trochu loadování a hned tam bylo přání "Způsobit stejný stav, jako by družina prospala celý den" nebo něco na ten způsob. :dancing:
Dobrá nálada nevyřeší všechny tvé problémy ale nasere tolik lidí že stojí za to si ji udržet;)
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: ToB: Melissan

Příspěvek od Mecker »

Frco píše:trocha OT ale presiel to niekto aj cisto za zlodeja? Bez dual, multi......To si naozaj neviem predstavit.
Já to za něj prošel a přišlo mi to docela snadné.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“