BG1: Dark Side of the Sword Coast (mod)

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

David.Vacik
Sigilan
Příspěvky: 26
Registrován: 11.9.2006 11:10

BG1: Dark Side of the Sword Coast (mod)

Příspěvek od David.Vacik »

Mam problem a nevim jestli je to bug nebo ne. Kdyz zatopim doli a vratim se do Friendly arm in tak je tam ta zenska(ted ani nevim jak se presne jmenuje) a ta se pripoji a zada novej ukol najit jeji ztracenou sestru vychodne od Peldského lesa. Tak se teda objevi tri novy mapy...vsechny prolezu kousek po kousku,vsechno vymlatim a ic...sestra nikde ani zminka po ni...nevite nekdo kde se nachazi nebo je to bug a proste se mi neobjevila?
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
David.Vacik
Sigilan
Příspěvky: 26
Registrován: 11.9.2006 11:10

Příspěvek od David.Vacik »

Hmm...super. Vechny v jeskyni sem sice vymlatil ale tu sestru sem stejne nikde nenasel :-?
David.Vacik
Sigilan
Příspěvky: 26
Registrován: 11.9.2006 11:10

Příspěvek od David.Vacik »

Tak dobry...ono se tam muselo jit v noci aby tam byla :-D
Uživatelský avatar
eFeX
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 4.3.2007 14:55
Bydliště: Pistiniens
Kontaktovat uživatele:

DSotSC CZ?

Příspěvek od eFeX »

takže zdravím... snažím sa po dlhej dobe rozbehať BG I so všetkými takpovediac datadiskami (aj vrátane BGtutu) a chcel by som sa spýtať, či nie je čeština na neoficiálny datadisk Dark Side of the Sword Coast, pretože čo som jediné našiel, tak to bolo iba na verziu 1.0 a keďže mám nainštalovanú 1.03, tak to je asi dosť veliký problém. tým pádom keby ju nemám, tak väčšina hry v CZ a časť v EN by bol dosť zaujímavy mix, ktorý bude aj tak realitou, keď je mojím plánom aj nejaké tie NPC rozbehať :-D ... díky za info a pomoc ;-)
"Jednorožec je rovnako reálny stav mysle ako koniec sveta."
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Myslím, že češtinu k tomuhle dělal tým pod vedením Fingona Felagunda, ale ruku do ohně za to teda nedám ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

eFex: jediný překlad je, jak říkala Neferit, ten od Fingona a ten je myslím opravdu pouze na starší verzi DSotSC.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
eFeX
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 4.3.2007 14:55
Bydliště: Pistiniens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eFeX »

ten som už našiel aj včera len som ho neskúšal, keď je na nižšiu verziu... a chcem sa spýtať, že dá sa nainštalovať ten DSotSC aj v priebehu hrania po prípade po dokončení celého BG aj s datadiskom bez poškodenia hry?
"Jednorožec je rovnako reálny stav mysle ako koniec sveta."
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Matně si vzpomínám, že to nelze.
Přímo autor v readme piše že musíš po instalaci DSotSC založit novou hru.

S češtinou jsem laboroval a ta Fingonova by měla v zásadě chodit i s novou verzi. Z pochopitelných důvodů ovšem doporučuji instalovat ostatní weidu módy až po DSotSC a jeho non-weidu češtině

DSotSC mě však přiliš nezaujal, přijde mi to jako takový powergamerský kousek.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Příspěvek od Kalach »

Pls ten nooficialny datadisk Dark Side of the Sword Coast to co je zac? Hral to uz niekto?
fík
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 20.5.2007 20:40

Příspěvek od fík »

Já bych se rád zeptal, jestli se datadisk k baldurs gate 1 musí instalovat s celou hrou, nebo si ho můžu nainstalovat až dohraju původní hru? Ovlivní se to? Přibydou i NPC a Qesty v původní hře?
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

fík píše:Já bych se rád zeptal, jestli se datadisk k baldurs gate 1 musí instalovat s celou hrou, nebo si ho můžu nainstalovat až dohraju původní hru? Ovlivní se to? Přibydou i NPC a Qesty v původní hře?
DSotSC přidává lokace a questy do původní hry - často umisťuje postavy z toho módu i do původních lokací.
Takže by to chtělo nainstalovat s celou hrou a hrát průběžně s ní.
fík
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 20.5.2007 20:40

Příspěvek od fík »

No já už jsem někde ve čtvrtý kapitole. A Baldurs Gate 1 je teda na 5 cd? Asi blbá otázka co... :lol:
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Normálně ano na 5 CD +1 CD datadisk.
Uživatelský avatar
beo
Sigilan
Příspěvky: 31
Registrován: 6.6.2007 17:04

Re: DSotSC CZ?

Příspěvek od beo »

eFeX píše:takže zdravím... snažím sa po dlhej dobe rozbehať BG I so všetkými takpovediac datadiskami (aj vrátane BGtutu) a chcel by som sa spýtať, či nie je čeština na neoficiálny datadisk Dark Side of the Sword Coast, pretože čo som jediné našiel, tak to bolo iba na verziu 1.0 a keďže mám nainštalovanú 1.03, tak to je asi dosť veliký problém. tým pádom keby ju nemám, tak väčšina hry v CZ a časť v EN by bol dosť zaujímavy mix, ktorý bude aj tak realitou, keď je mojím plánom aj nejaké tie NPC rozbehať :-D ... díky za info a pomoc ;-)
Preklad od Felagunda by mal byt na verziu 103b.

BGTutu ale s DSotSC nefunguje.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“