Hra za zlý charakter, skupinu...

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Trandul píše:No já dávám když hraju za zlo:Lučišník, Valigar, Minsk, Viconie, Jan, Edwin.
A já jsem se vždy domníval, že hraní za zlo spočívá především v hlavní postavě zlého přesvědčení :think: ;-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

No, já se domníval, že hra za zlý je mít všechny postavy(s max jednou výjimkou) TN a horší s převahou Evil...ty 3 hraničáři, to moc zlý není.
Já někdy rozehraju(až dohraju stávající hry, abych si nerozrubal savy - kvůli Tsujathovi - pak reinstal Refinemenets) s modama(tactic apod.): JáF/T nebo swasbuckler(ten spíš, bude sranda), Tsujatha, Edwin, Viconie, Cernd, Haerdalis...by byl mazec, samý singlové :twisted: , by se levelilo.
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Syf píše:No, já se domníval, že hra za zlý je mít všechny postavy(s max jednou výjimkou) TN a horší s převahou Evil...ty 3 hraničáři, to moc zlý není.
Já někdy rozehraju(až dohraju stávající hry, abych si nerozrubal savy - kvůli Tsujathovi - pak reinstal Refinemenets) s modama(tactic apod.): JáF/T nebo swasbuckler(ten spíš, bude sranda), Tsujatha, Edwin, Viconie, Cernd, Haerdalis...by byl mazec, samý singlové :twisted: , by se levelilo.
Takže jsi se dal taky na Tsujathu??A hraješ za ženskou? :-D
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Monco
Sigilan
Příspěvky: 28
Registrován: 3.2.2006 11:27
Bydliště: ...divoká step

Příspěvek od Monco »

jak se vám vlastně daří si udržet tak nízkou reputaci??? za hodně questů nějaký ten bodík dostanu a pak se najednou koukám, a mám reputaci 20... moc si nedokážu představit hru za zlou družinu
Ty odložíš meč, já odložím kámen, a zabijeme se jako civilizovaní lidé.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Monco píše:jak se vám vlastně daří si udržet tak nízkou reputaci??? za hodně questů nějaký ten bodík dostanu a pak se najednou koukám, a mám reputaci 20... moc si nedokážu představit hru za zlou družinu
No ty questy, kde někoho zachraňuješ a pomáháš prostě nesmíš plnit - zlá postava by asi nepomáhala nějakému chudákovi bez peněz.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Arronax
Sigilan
Příspěvky: 514
Registrován: 28.9.2005 18:57
Bydliště: Niekde v temnom údolí...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arronax »

Monco: Za zlú partiu máš i odlišné niektoré úlohy. Alebo napr. pri rozhodovaní sa či sa pridáš k zlodejom alebo Bodhi si správne zlá postava zvolí Bodhi - jedna úloha dosť žerie reputáciu (myslím, že je to zavraždenie jedného šlachtica). Či v takej Medenej čelenke zabiješ namiesto Lethiana Hendaka. Atď, atď, atď...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg
thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Premenovanim na Slayera.
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Zabijením lidí na některých odlehlých místech.Tam kde nejsou žádní další lidé 8-)
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Ave má pravdu, stačí se takhle v noci projít Chudinskou čtvrtí a krouhnout pár zlodějů černého trhu (neb nabízejí velký kulový), ti nikomu chybět nebudou a 2 bodíky za každého jsou dole :twisted:
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Geralt píše:Ave má pravdu, stačí se takhle v noci projít Chudinskou čtvrtí a krouhnout pár zlodějů černého trhu (neb nabízejí velký kulový), ti nikomu chybět nebudou a 2 bodíky za každého jsou dole :twisted:
*pečlivá úklona*....alespoň někdo si myslí že mám pravdu 8-)
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Mr.DAN
Sigilan
Příspěvky: 46
Registrován: 27.3.2006 14:39
Bydliště: Kolííín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.DAN »

za zlo se mi to zdá docela osekaný což je škodaaa :-/ ani jsem to za zlo nedohrál ... jak to dopadne po dohrání za zlo...včetně Tob v případě, že si ponecháte bhaalovu esenci...zpustošíte celou zemi??? :twisted:
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Je opravdu škoda, že za to OPRAVDOVÉ zlo si BG nezahrajete.. :roll:
Nedávno jsem tak trochu uvažoval, že by vskutku nebylo špatné, kdyby se BG1 dala hrát (jak naznačuje i jedna zkouška v ToB) i za tu odvrácenou stranu.. - vy byste prostě byli ti zlí, skládali by jste si podle toho svou partičku (pár nových a opravdu zlých NPC), kuli byste nejrůznější plány ve svůj prospěch a zejména proti HODNÉMU Sarevokovi i jeho kumpánům (jenž by se vás snažili zastavit) a vše by skončilo epickou bitvou, ve které by jste svého bratra zabili a zlo by tak vyhrálo na plné čáře :twisted:
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

ad. snížení reputace - také si můžete reputaci snížit v Ust'Natha, kde budete sledovat otroky shazované do lávy (tuším za 100 zlatých - možno ale provést asi jen 3x - pak dojdou otroci)

KOFi: no - krom toho, že už by to byl zcela jiný příběh, tak by ale Sarevok vůbec nemusel být 'ten hodný'... Když budeš hrát za zlo, nemusíš zákonitě bojovat proti dobru. Sarevok by byl takový jaký je, jen by ho prostě nahradilo ještě větší zlo...

EDIT: lépe řečeno - ani by nemuselo být větší - jen by bylo prostě schopnější...
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Monco
Sigilan
Příspěvky: 28
Registrován: 3.2.2006 11:27
Bydliště: ...divoká step

Příspěvek od Monco »

taky mě trochu připadá, že zlá družina je omezená zkušenostma, za ty "zlý" řešení je méňě expů...
je to můj pocit, nebo to tak opravdu je?

ad roleplaying: ano, je to škoda, že člověk nemůže zahrát opravdové, nemorální, vypočítavé zlo - bhaalova potomka, který by chtěl sám strhnout na sebe všechnu moc :twisted: ;-)
Ty odložíš meč, já odložím kámen, a zabijeme se jako civilizovaní lidé.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Autoři přesně nalinkovali možnosti řádového hráče :-( štěstí, že se "vyrábí" mód, ve kterém by - údajně - mělo být umožněno hrát za ZLO :twisted: ( a v družině mít opravdu zajímavé týpky - třeba padlého paladina :twisted: )
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“