BG2: Těžké začátky

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: BG2: Těžké začátky

Příspěvek od Field Mouse »

Girtmen píše:Aha ale já dal toho stínovího draka pomocí magie a měl jsem štěstí že se muj char trefil dvakrát ale jinak jsem ho dal pomocí kouzelnejch střel ale mam hodně dobrou družinu akorát jí musim často healovat v neverwinter nights je to lepší tam si člověk mohl vychlastat kolik chtěl těch lektvarů tady vypije člověk jeden lektvar ani mu to moc healu nepřidá a vypít to může až asi za deset sekund což je hodně a to mě štve jinak jaký musí mít člověk thako aby vůbec se do někoho trefil musí to bejt mínus nebo plus. hale řekni my jakto že jsem dřív dal irenika bez problému akorát mi zhebnul minsc jinak nikdo a taky mě zajímá jak je možný že moskožrouti mi daj vždycky problém a všechny postavy kydlim jak na běžícim pásu až na démony draky a trochu i nemrtví. Ale s nemrtvejma se to změní až vystoupim z podtemna taky mě zajímá to proč jako jedinej nemůžu dát drakonise a všichni ho daly možná skoro všichni nevim jinak dokáže si čarodějobijec vzít plášť zrcadlení je to taky účiný proti beholderům já dávam když se hodně trefim myslim že dávam daleko větší dmg než minsc jinak strejda mi poradil že na draky platí kouzlo zmatené příkazy pak nějaký kněžský kouzlo možná první úrovně prej to kouzlo sníží odolnost na solidní číslo něco podobnýho jako zeslab odolnost akorát tušim že lepší a proměň jiné. No asi takle jsem strašnej pařan ale někdy se dostanu do situace kdy musim vypnout hru a uvažovat jestli si jí ještě zahraju a když jsem byl u drakonise tak jsem to vypínal často tu hru demogorgon to samý akorát jsem jen chvilku pak jsem přišel nato že mam vyvolat strašího elementála jaheiru proměnit v zemního elementála vyvolat planetára myslim takovýho anděla akorát s červenym mečem ne s žlutym a takle jsem dal demogorgona a šel jsem i samozřejmě i s partou ale když jsem si snim pokecal a on se mi zjevil jako dřív než když jsem sešel ty schody tak jsem byl mrtvej ani jsem nemrk protože žádná zbraň na něj neučinkovala.
Sorry ale tohle bez interpunkce fakt nečtu.
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Balduran
Sigilan
Příspěvky: 149
Registrován: 7.11.2008 12:19
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Těžké začátky

Příspěvek od Balduran »

valcik píše:Girtmene, pozorne si čítaj, aké kúzla zosielajú tvoji súperi počas boja. Drakonis myslím zošle Ochranu proti magickým zbraniam alebo i Kamennú kožu a kým mu toto kúzlo nezrušíš, alebo kým nevyprchá, zbraňou ho neporaníš.
Nebo jestli se ti nechce čarovat, nebo čekat použij na něj normální zbraně, který nemaj žádnej bonus. Teda pokud na sebe sesílá ochranu před magickými zbraněmi.
A glory for Amn.
Uživatelský avatar
valcik
Sigilan
Příspěvky: 311
Registrován: 5.1.2010 16:13
Bydliště: Záhorská nížina

Re: BG2: Těžké začátky

Příspěvek od valcik »

Niektoré silné monštrá sú však proti normálnym zbraniam imúnne.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“