Export postavy a předmětů z BG1 do BG2

Sigilan Uživatelský avatar

Příspěvek Napsal: 20.1.2010 23:38

Re: Export postavy a předmětů z BG1 do BG2

Takže vy tvrdíte, že když importuju z Tutu (EasyTutu v mém případě), že všechny ty věci jsou nadobro ztraceny? Že jsem své družiníky okrádal zbytečně? No zbyla mi akorát elven chain, ale nějak se mi to nechce zase hrát :( Schválně jsem si nechával knížky na int a na wis, že to dám těm, co to skutečně potřebují, takže to jsem taky dělal zbytečně? No nic no, aspoň že jsem tu jedničku konečně dohrál...
EDIT: Ale úplně nejvíc mě stejně naštvalo, že Imoen dualclasovala na 7 lvl, o jeden lvl víc a měla backstab x4, takhle má jenom x3 :(
Life is so hollow
offline  •  Zobrazit profil uživatele

Příspěvek Napsal: 12.2.2010 21:38

Abych se přiznal, u Imoen jsem backstabe nikdy v BG2 nevyužil. I když často byla můj jediný zloděj, tak jen na hledání pastí/otvírání zámků. A i kdyby někoho zasáhla, tak mu stejně moc neublíží. To spíš Time Stop, Improved Alcarity + róba co snižuje čas sesílání kouzel. To je lepší než všechny backstaby dohromady.

Sigilan

Příspěvek Napsal: 22.2.2010 11:09

daji se nekde v bg2 najit zlaty trenky? vim, ze sou nekde v bg1 u slechtice, ale jak je dostat do 2? bg2 zacina ve vezeni bez veci, takze neni sance si je importovat(teda pokud nepouziju glitch vyhazeni veci pred prichodem irenica).

Sigil Team Uživatelský avatar

Příspěvek Napsal: 22.2.2010 11:15

alibaba: Pokud budeš svou postavu přenášet z BG1, zlaté kalhoty najdeš v jedné truhle v Irenicově žaláři poblíž místa, kde procitneš.
offline  • 
Zobrazit autorovy stránky
 •  Zobrazit profil uživatele

Příspěvek Napsal: 8.3.2016 18:12

Ahoj,

po dlouhé době jsem se opět pustil do série BG ... úspěšně jsem dohrál BG1 s datadiskem ale mám problém s exportem postavy. Po nesnázích kdy mi windows nedovoloval vytvořit export char. ( vyřešil jsem to nastavení složky BG kde jsem dal povolit úplné řízení ) ...... ALE nyní když jsem si teda v BG2 dotvořil postavu mám jen 81 HP místo 120 z prvního dílu =/ nevím proč a i když vytvořím v BG2 novou postavu tak má víc HP =( , nevíte jak to opravit nebo kde je problém ?

ps hraju bez jakéhokoli módu
offline  • 

Příspěvek Napsal: 14.3.2016 1:00

ANDREWczcr píše:Ahoj,

po dlouhé době jsem se opět pustil do série BG ... úspěšně jsem dohrál BG1 s datadiskem ale mám problém s exportem postavy. Po nesnázích kdy mi windows nedovoloval vytvořit export char. ( vyřešil jsem to nastavení složky BG kde jsem dal povolit úplné řízení ) ...... ALE nyní když jsem si teda v BG2 dotvořil postavu mám jen 81 HP místo 120 z prvního dílu =/ nevím proč a i když vytvořím v BG2 novou postavu tak má víc HP =( , nevíte jak to opravit nebo kde je problém ?

ps hraju bez jakéhokoli módu

Nemáš dual-class postavu? S tou se tento problém objevuje, nedostává při importu správně hp za druhé povolání.

Je lepší hrát s hrou propojenou mody, s Tutu ani s BGT jsem neměl žádný problém.
offline  • 

Sigil Team Uživatelský avatar

Příspěvek Napsal: 19.3.2016 19:39

Ty životy si uprav přes shadow keeper. Ještě je na netu k nalezení. ;-)
offline  • 
Zobrazit autorovy stránky
 •  Zobrazit profil uživatele

Příspěvek Napsal: 20.3.2016 8:06

Ahoj díky za odpovědi ale už to neřeším ;-)

povolání je paladin kavalír ,,, odolnost 19. já jen že při tvorbě "nového" paladina v bg2 s odolností 18 má víc životů než můj z jedničky =)

ale už to neřeším jde to i bez těch životů navíc ;-)

momentálně úroveň 15 se 119 HP (helma baldurana)

a na konci BG1 měl nějakých 125 HP ale co, hold i hrdinové mečového pobřeží stárnou a paladin s artrózou je přeci jen slabší =))))

nebo mě vysál hápéčka Irenicus =)
offline  • 
Předchozí

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník