BG2: Quest s Harfeníky

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

BG2: Quest s Harfeníky

Příspěvek od Forest »

Mám takovej problém, když splním qest s Xarem a on zemře, tak by měla přijít harfenička a odvést Jaheiru, ale mě prostě nepřišla, nevíte co s tím? údajně by to měl vyřešit patch JaheiraRomance&HarpersPlotPatchV21.zip ale ten nemůžu najít. Taky mě napadlo přivolat ji pomocí konzole, ale nevím jak ji zapnu. Poradili by jste pls? :-(
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Jestliže máš romanci s Jaheirou, objeví se Meronia až po přepadu banditů.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Hele, já jsem si jednou přes ( já vím, není to moc čestné ) cheat přidával item zlaté kalhoty, protože jsem nemohl najít disketu s postavou z jedničky, a jak jsem tak projížděl předměty, našel jsem předmět " Mrtvola Montadora " ( nebo jak se jmenoval tan Xarův pulčík ). Měla popis něco jako "Tak toto je mrtvola Montadora harfeníci si dali práci abys ji nenašel", znamená to, že ten Q pro Xara jde splnit ještě jinak? Když jsem si tenkrát dával ty kalhoty, tak už jsem měl tenhle Q za sebou a nechtělo se mi to hrát od znova, takže jsem se na to vykašla, ale tímto tématem jsi mi to připomněl. Našel někdo z vás tu mrtvolu, nebo splnil ten Q jinak než donesením ptáka?
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

Pokud odvedou Jaheiru do sídla a ty tam pak půjdeš s ní po jejím návratu, tak ta mrtvola pak leží v jedné z truhel, ale to už je Xar mrtvej a žádnou možnost jak Montiho vzkřísit jsem nenašel. Ale před smrtí X. tam ta mrtvola 100% ještě není
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

Asi nevíte, k čemu je to tělo dobrý?
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Hm, mám pocit že v questpacku je tenhle quest nějak rozšířenej, tak je možný že tam to má nějakej smysl. Ale bez něj to asi žádný význam mít nebude.
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinHead »

AlmSiVi píše:Hm, mám pocit že v questpacku je tenhle quest nějak rozšířenej, tak je možný že tam to má nějakej smysl. Ale bez něj to asi žádný význam mít nebude.
jo, questpacku se můžeš přidat na stranu harf. a pak to prozradit xzarovi, ten vraha zabije a pak tě harf. v budově napadnou
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
Hawkmoon269
Sigilan
Příspěvky: 41
Registrován: 4.3.2007 18:17

Příspěvek od Hawkmoon269 »

Razfallow píše:Jestliže máš romanci s Jaheirou, objeví se Meronia až po přepadu banditů.
Jaké bandity máš na mysli? Mě zatím nikdo nepřišel, takže bych chtěl vědět, jestli to teprve přijde nebo je to nějaký error...
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

po LT=25 J: toto je nebezpečný život ... musíš spát někde v přírodě
Isildilwen
Sigilan
Příspěvky: 9
Registrován: 2.1.2008 13:52

Quest S harfeníky

Příspěvek od Isildilwen »

ahoj právě jasem dokončil ukol s xzarem a jaheira byla predvolana do pevnosti harfeniku,ja byl také vyzván a ptal se mě kterou barvu mam nejradeji,ale to je jedno ne?a pak chtěli na mě zkoušet uvěznění(kouzlo)já odmítl a zautočili na mě,měl jsem přijmout nebo ne???
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Quest S harfeníky

Příspěvek od Carlos »

Isildilwen píše:ahoj právě jasem dokončil ukol s xzarem a jaheira byla predvolana do pevnosti harfeniku,ja byl také vyzván a ptal se mě kterou barvu mam nejradeji,ale to je jedno ne?a pak chtěli na mě zkoušet uvěznění(kouzlo)já odmítl a zautočili na mě,měl jsem přijmout nebo ne???
Uvěznění tak či tak přijmout nemůžeš (hra by skončila) - Jaheira tě nenechá. Na barvě vůbec nezáleží - stejně musí nastat souboj.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Isildilwen
Sigilan
Příspěvky: 9
Registrován: 2.1.2008 13:52

Re: Quest S harfeníky

Příspěvek od Isildilwen »

díky stejně jsem bojoval
Uživatelský avatar
anticlovek
Sigilan
Příspěvky: 23
Registrován: 12.8.2009 2:04
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Quest s Harfeníky

Příspěvek od anticlovek »

počkat počkat... odvést Jaheiru? já tenhle Q dokončil ale nebyla nikam předvolaná a do pevnosti Harfeníků se už vrátit nemůžu...
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“