BG2: Jak zabít Bodhi?

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
g.o.d
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 27.4.2007 9:48
Kontaktovat uživatele:

BG2: Jak zabít Bodhi?

Příspěvek od g.o.d »

zdravim. zrovna jsem nainstaloval BG2 a dostal jsem se do fáze, kdy pobíjím upíry na hřbitově. Tři jsem zabil v rakvích a objevila se Bodhi. Problém je ten, že vůbec nevim jak na ní.Družinu mi pobije během okamžiku. Zbraně na ní nefungujou, vim akorát, že musim mít blunt weapons. Jenže ty nejsou moc platný. Pokaždý mi vysaje úrovně a jsem v pytli. Neporadíte mi nějakou taktiku?
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: Bodhi, ta mrch..

Příspěvek od Razfallow »

g.o.d píše:zdravim. zrovna jsem nainstaloval BG2 a dostal jsem se do fáze, kdy pobíjím upíry na hřbitově. Tři jsem zabil v rakvích a objevila se Bodhi. Problém je ten, že vůbec nevim jak na ní.Družinu mi pobije během okamžiku. Zbraně na ní nefungujou, vim akorát, že musim mít blunt weapons. Jenže ty nejsou moc platný. Pokaždý mi vysaje úrovně a jsem v pytli. Neporadíte mi nějakou taktiku?
Ochrana před vysátím:
- kouzlo kněze Negative Plane Protection (Ochrana před negativní sférou)
- Amulet of Power (Amulet moci) od Arana
- zuřivost berserkera a barbara
- Undead Hunter (Lovec nemrtvých) je imunní na vysátí úrovní
Tohle je asi vše, co bys mohl mít v danou chvíli k dispozici. Později těch možností na ochranu bude o něco více.

Na Bodhi stačí zbraně s očarováním +2 a vyšším.

Cílem je, aby útočila na ochráněnou postavu.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
g.o.d
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 27.4.2007 9:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g.o.d »

tak jsem si očaroval dva svoje bojovníky kouzlem "Ochrana před negativní sférou" a stejně mě Bodhi vysává dál. Už fakt nevim co s ní. Nebejt to hlavní linie, tak na ní kašlu, ale takhle to je špatný
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

To kouzlo nemá dlouhé trvání, pouze 5 kol (to je půl minuty). Takže je důležité si to správně načasovat a případnou ochranu obnovovat. Před vysátím tě může ještě ochránit kouzlo Ochrana před magickými zbraněmi, Plášť, Vylepšený plášť a Absolutní odolnost, ovšem to vyžaduje vyšší levely.

Vysáté levely se dají navíc obnovit, kouzly Menší obnova nebo Obnova (kněží a chrámy).

Na patře, kde bojuješ s Bodhi je malý bazén s krví. Z něj můžeš vytáhnout Palcát ničení +1. Ten jde vylepšit u Cromwella, a po vylepšení pak poskytuje ochranu před vysátím. Ovšem pro samotné vylepšení potřebuješ předmět, který lze získat během jednoho questu zadaného v Chrámové čtvrti.

Ale i nevylepšený je to vynikající zbraň proti nemrtvým. Nemrtvým způsobuje dodatečná zranění a může je i jedním zásahem zničit(tohle na Bodhi neplatí, ale zranění navíc funguje i na ni).

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
marek sklenka
Sigilan
Příspěvky: 20
Registrován: 2.6.2009 19:43

Re: BG2: Jak zabít Bodhi?

Příspěvek od marek sklenka »

trochu odbehnem od temy ale ako vobec najdem bodhi?
prehladal som cele podzemie {teda aspon myslim} a neviem ju najst.
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Jak zabít Bodhi?

Příspěvek od Razfallow »

V které kapitole? Pokud ve třetí, pak musíš na hřbitově v jejím doupěti zabít tři určité upíry a pak je navíc propíchnout v jejich rakvích. Jakmile vrazíš kolík do posledního upíra, objeví se Bodhi.
V šesté kapitole tě čeká přímo na spodním patře.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“