Zkušenosti a úrovně

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Neither
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 9.1.2010 22:23

Zkušenosti a úrovně

Příspěvek od Neither »

Nevíte někdo co ovlivňuje to kolik je potřeba zkušeností na další úroveň? Sem už prohledával google a nic nenašel... díky za odpověd :salut:
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Neither: Určují to pravidla. Příslušné tabulky pro jednotlivá povolání najdeš v manuálu či zde a zde.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Neither
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 9.1.2010 22:23

Re: Zkušenosti/úroveň

Příspěvek od Neither »

Díky moc přesně tohle jsem hledal :)
Turgeis
Sigilan
Příspěvky: 22
Registrován: 17.11.2006 20:01

Dotaz ke zkušenostem

Příspěvek od Turgeis »

Zdravím všechny věrné hráče...

Ačkoliv myslím že Baldurs Gate znám nazpaměť a nic už mně nemůže až tak překvapit,občas se ukáže,že se pletu...
Ale k věci,mám ve dvojce postavu Bojovník - Iluzionista a žil jsem v domnění že iluzionista nebo jakýkoliv jiný mág,potřebuje k postupu na další level více zkušeností než bojovník avšak já mám level 9 s bojovníkem a 10 s iluzionistou...
Je to normální?
Zatímco další level má bojovník na 500 000,iluzionista už na 375 000.Nemám mody,nic podobneho.Postava je už z jedničky.
Díky za vysvětlení,nerad mám pocit že využívám ve hře nějakou výhodu která není ve shodě s pravidly.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Většinou kouzelník potřebuje k postupu na další úroveň více zkušenostních bodů než bojovník, ovšem od 7. do 13. úrovně je tomu naopak. Zde je tabulka: http://www.planetbaldursgate.com/bg2/ch ... arxp.shtml
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“