BG2: Irenicův dungeon

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Petr
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 5.9.2008 23:14

BG2: Irenicův dungeon

Příspěvek od Petr »

Chtěl bych se jen zeptat, právě začínám hrát BG2 a zajímalo by mě, jak osvobodit ty sluhy v laboratoři v prvním patře vězení. Ty energetické články od Rielva už mám, ale nevím jak je použít k osvobození těch sluhů. Díky moc za radu.
Uživatelský avatar
Lucates
Sigilan
Příspěvky: 291
Registrován: 17.3.2008 9:01
Bydliště: večne na cestách...
Kontaktovat uživatele:

Re: Skromný dotaz

Příspěvek od Lucates »

tiez som nikdy neprisiel na to, ako ich oslobodit...tak som to nechal tak :applause:
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Irenicův dungeon - osvobození sluhů

Příspěvek od drake127 »

Nejde je osvobodit, lze je pouze vyslechnout a zjistit nějaké (nepřiliš důležité) informace.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: BG2: Irenicův dungeon - osvobození sluhů

Příspěvek od scorpioo »

A co oslobodenie pomocou Pani Smrti? :mrgreen:
No je len taký nápad :) mám dnes dobrú náladu.
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Lopot
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 14.11.2009 22:34

Problem

Příspěvek od Lopot »

Prosim mozete mi niekto poradit?
Mam taky problem dohral som bg 1 uplne v poriadku naimportoval som si postavu do bg2 aj so vsetkymi itemami a zacal som hrat cely tesivy... LEnze akosi nemozem prejst prve poschodie toho irenicusovho dungu. Vsade sa pise ze mam vziat kluc z tej izby jeho milenky a ked ho vezmem a dojdem k portalu tak mi to povie ze potrebujem kluc :( uz som zufaly mam aj posledny patch nainstalovany prosim pomozte mi niekto.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Lopot píše:Prosim mozete mi niekto poradit?
Mam taky problem dohral som bg 1 uplne v poriadku naimportoval som si postavu do bg2 aj so vsetkymi itemami a zacal som hrat cely tesivy... LEnze akosi nemozem prejst prve poschodie toho irenicusovho dungu. Vsade sa pise ze mam vziat kluc z tej izby jeho milenky a ked ho vezmem a dojdem k portalu tak mi to povie ze potrebujem kluc :( uz som zufaly mam aj posledny patch nainstalovany prosim pomozte mi niekto.
Důrazně doporučuji používání interpunkce, pro příště bude takový příspěvek smazán. Ostatně viz pravidla.
Lopot
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 14.11.2009 22:34

Re: BG2: Irenicův dungeon

Příspěvek od Lopot »

Pardón moc som si pravidlá ešte nepozeral, som chcel začať hrať čo najskor tak som rýchlo písal.
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: BG2: Irenicův dungeon

Příspěvek od Field Mouse »

Zapeklité, s klíčem jsem nikdy problém neměl. Snad jen pro jistotu - máš správný? (v tom prvním patře jsou ještě i jiné hůlky-klíče, jeden má třeba otyugh, další je v místnosti s Balduranovou helmou...)
Klíč od portálu je v zapastěné místnosti za lesními dryádami. Bez modů je pro něj typické to, že jak jej jednou sebereš, tak nejde odložit. Jakmile vejdeš do té místnosti, zazní alarm.
Pokud máš opravdu ten správný klíč, pak vůbec nevím, čím by to mohlo být, asi zkusit restartovat hru a případně odinstalovat případné mody či přeinstalovat BG :(
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Lopot
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 14.11.2009 22:34

Re: BG2: Irenicův dungeon

Příspěvek od Lopot »

Už som to zvládol díky ale mám ďaľší problém ... Máte niekto alebo mali ste v bg2 druida shapeshiftera? Lebo mám taký problém s ním že neviem akú to má šancu ale raz za čas si útokmi zníži charizmu ked je vo vlkodlakovi a teraz mám charizmu na 1 keď som ju naimportoval mala 19 a ešte sa mi občas stane ze mam plné hp a udriem niekoho a zabijem sa len tak... Neviete mi niekto poradiť? Strašne mi to hapruje ten druid moj a kazí mi to dojem z hry ktorú milujem. :(
Miros
Sigilan
Příspěvky: 75
Registrován: 25.11.2008 16:13

Re: BG2: Irenicův dungeon

Příspěvek od Miros »

Ten lich v branách bral trvale charismu. Ale to asi tvůj problém nebude, že?
Lopot
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 14.11.2009 22:34

Re: BG2: Irenicův dungeon

Příspěvek od Lopot »

Nie nie ono za tím lichom som došiel aj odišiel s charizmou 19 tam som použil zvitok ochrana pred nemrtvými a chudák ani prstom nepohol :D Teraz som to pozoroval som si nahral starší save a raz som udrel do banditu a stalo sa toto... Objavila sa taká dračia papula ktorá sa objavuje keď vyvolávaš zvieratá a znížila sa mi charizma o 4 body a nemám tušenie preco... Proste po boji som mal zrazu o 4 CHARIZMA body menej.
Uživatelský avatar
Tumis
Sigilan
Příspěvky: 74
Registrován: 10.7.2006 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Irenicův dungeon

Příspěvek od Tumis »

Lopot: Nemáš náhodou v ruce Rod of Terror ? Doporučuju ti přečíst si celej popis toho předmětu. :-)
Lopot
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 14.11.2009 22:34

Re: BG2: Irenicův dungeon

Příspěvek od Lopot »

ano mám :( možem začať hrať odznova :((((
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: BG2: Irenicův dungeon

Příspěvek od PostTrauma »

Není třeba, stačí vzít prsten ovlivnění člověka (najdeš u Kalaha v cirkusovém stanu), nasadit ho, ubrat si cha na -1 (díky prstenu neumřeš) a když prsten sundáš, máš cha 25...pak už to můžeš jen zkorigovat na těch původních 19.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Lopot
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 14.11.2009 22:34

Re: BG2: Irenicův dungeon

Příspěvek od Lopot »

díky moc lˇudia
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“