Oživení postavy

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
rSGeek
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 30.7.2009 12:59

Oživení postavy

Příspěvek od rSGeek »

V Throne of ball v singlu se mi tak trochu nedari boj se sendai a kdyz uz sem to udelal tak mi takhle zmizel jeden clen druziny jde to nejak ozivit? Nebo mi pls doporucte nejakou dobrou radu vylozne na tu posledni pravou sendai, protoze uz me to prestava bavit:)
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Důvody pro zmizení člena jsou různé - zkamenění (zvratné), obzlášť brutální smrt (tzv. rozprsk - nezvratné), vadnutí Abi-Dalzima (rovněž nezvratné) atd. Specifikuj, co se stalo.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Borg
Sigilan
Příspěvky: 107
Registrován: 26.2.2009 15:28

Re: Oziveni mrtve postavy, ktera zmizi z listy

Příspěvek od Borg »

Prostě to načítej :-D :-D a nebo myslím, že od nějaké úrivně obtížnosti není možné jak my doma říkáme ,,rozsekání" (nezvratná smrt), ale pokud hraješ těžší tak to chce umění... na Hardcore je Sendai docela mazec, ale poslední hru sem se ani nezapotil...
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Oziveni mrtve postavy, ktera zmizi z listy

Příspěvek od Field Mouse »

Co přesně dělá ta poslední Sendai?
Jinak proti úplnému zabití postavy by mělo fungovat snížení obtížnosti - tuším na dvou nejlehčích postava nemůže natrvalo umřít (dokonce ani při té zkoušce v Pekle ne)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Oživení postavy

Příspěvek od Tarreb »

Ta poslední Sendai je tuším klerik'mag, kouzlí všechno možné a teleportuje se, obzvláště je třeba dávat si pozor na kombo Timestop plus Harm :shock: :-D
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Oživení postavy

Příspěvek od PostTrauma »

Bohužel Sendai my v paměti neutkvěla tak dobře, protože jsem u ní problémy neměl, akorát vím, že tam má ty svoje klony a lezou tam ze dveří drowové. Víc mě vždycky trápí Abazigal. Každopádně proti trvalému úmrtí postavy, jak už bylo řečeno dříve, slouží snížení obtížnosti.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Oživení postavy

Příspěvek od Tarreb »

Abazigal je bez modu lehoučkej, zato Drakonis mi mě vždycky přivedl až na dno duševních sil :-D
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Oživení postavy

Příspěvek od 90210 »

rSGeek píše:V Throne of ball v singlu se mi tak trochu nedari boj se sendai a kdyz uz sem to udelal tak mi takhle zmizel jeden clen druziny jde to nejak ozivit? Nebo mi pls doporucte nejakou dobrou radu vylozne na tu posledni pravou sendai, protoze uz me to prestava bavit:)
mam pocit, ze hodne pouziva inprisonment, takze zakouzli freedom.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Oživení postavy

Příspěvek od Tarreb »

Uvěznění??? To bude nějaký Tactics.... na mě uvěznění v životě neseslala.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“