Přiřazení kláves a funkčnost

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sayboot
Sigilan
Příspěvky: 39
Registrován: 2.1.2009 13:47

Přiřazení kláves a funkčnost

Příspěvek od Sayboot »

Hraju BGT (cz) ale mám problém s funkčností některých kláves. Např. nefunguje Quick Load... Taky bych uvítal skok do menu při stisku Esc během hry, funkčnost Backspace či kláves F1, F2... A prostřední tlačítko myši by taky nebylo k zahození :-D Není na to nějaký fix? Díky :-)
Moudrý člověk kritizuje názor, hloupý autora. │ Jen mrtvé ryby plavou s davem. │ Nikdo není dokonalý! I hovno má své mouchy. │ Být idiotem v očích blbce je rozkoší labužníka.
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Přiřazení kláves a funkčnost

Příspěvek od Field Mouse »

Myslím, že klávesy se přiřazují v "konfiguračním programu" - když dáš po spuštění autorunu options. (ale není to 100%, nikdy jsem to nedělal)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Re: Přiřazení kláves a funkčnost

Příspěvek od Frco »

v BG quickload nefunguje predsa, alebo sa mylim?
Neviem ako BG II...
A klavesy si v BG II priradujes na zaciatku pri spusteni a instalacii.
Uživatelský avatar
Sayboot
Sigilan
Příspěvky: 39
Registrován: 2.1.2009 13:47

Re: Přiřazení kláves a funkčnost

Příspěvek od Sayboot »

Frco píše:v BG quickload nefunguje predsa, alebo sa mylim?
Neviem ako BG II...
A klavesy si v BG II priradujes na zaciatku pri spusteni a instalacii.
V BG2 funguje QL, ale v BG1 si nejsem jist... Možná máš pravdu. Jinak jak přiřadit vím, ale Esc právě nefunguje (stejně jako Backspace). :-|
Moudrý člověk kritizuje názor, hloupý autora. │ Jen mrtvé ryby plavou s davem. │ Nikdo není dokonalý! I hovno má své mouchy. │ Být idiotem v očích blbce je rozkoší labužníka.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“