Zatčení Nalie

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
muf16
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 24.11.2010 7:40

Zatčení Nalie

Příspěvek od muf16 »

Dobrý večer, mám problém u plnění questu- Zatčení Nalie Isaeaem Roenalem po pohřbu jejího otce. Případné usvědčující důkazy, které mám získat od důstojníka Dirta jsem bohužel někde ztratil (vyhodil z inventáře na zem) a jiné nemá ani při jeho okradení či zabití. Nedá se vzniklý problém nějak řešit ? Děkuji Petr
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Zatčení Nalie

Příspěvek od Field Mouse »

1) load
2) obětuj Nalii
3) vkládat předměty do inventáře si lze přes Shadowkeeper

A příště nezahazuj předměty na zem, ale odkládej je do truhel, tam se ani po čase nerozloží - optimální je mít nějakou takovou truhlu na dostupném místě, ze které si uděláš skladiště.
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
muf16
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 24.11.2010 7:40

Re: Zatčení Nalie

Příspěvek od muf16 »

Děkuji za rady. Nevíte prosím Vás, jak to udělat přes editor ShadowKeeper. Nějak se v něm neorientuji, ale již ho mám stáhlý. Stačí stručné info. Potřebuji to jen pro tento druh úkolu. Zřejmě to je nějaké naloadování předmětu do inventáře.
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Zatčení Nalie

Příspěvek od Field Mouse »

Po načtení hry (file -> open saved game. SK automaticky nezobrazuje quick a auto save, takže je nejlepší uložit hru pod jiným názvem, nebo v menu zapnout jejich zobrazování) uvidíš okno se svým charakterem. Klikneš na záložku "Inventory", kde se ti objeví, co všechno máš v inventáři. Sjeď úplně dolů a vyber nějaký prázdný slot v batohu (který má ve sloupci "position" popisek "inventory"). Po vybrání vhodného políčka klikni na "change item" a tam v seznamu předmětů najdi, co potřebuješ (to budeš muset najít, pro usnadnění hledání si všimni, že předměty jsou ve skupinách - sword, misc, armor atd.). Pak dej "assign to ..." a máš předmět v inventáři. Poté stačí jen uložit, spustit BG a nahrát naeditovanou hru.
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“