Drizztovy věci

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Chmur
Sigilan
Příspěvky: 69
Registrován: 15.5.2008 17:40
Bydliště: Kotlina

Drizztovy věci

Příspěvek od Chmur »

Ahojky. Mám dotaz. V BGI jsem zabil Drizzta a překopíroval jsem si jeho věci do BGII. Poté jsem se s ním ve dvojce opět setkal a on mi šel píchnout s Bodhi. Nechal jsem ho zemřít, zabil Bodhi a vzal si po druhé Drizztovi věci. Poté co vylezu z krypty se objeví nějaký čaroděj a vezmi mi oboje. Co s tím? Nějak se s tím nedokážu srovnat :wall:
"Lidé často říkají, že hladoví po pravdě, ale když je jim naservírována, málokdy se jim její chuť zamlouvá"
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Chmur: Srovnat se s tím nejspíš budeš muset :-) Viz http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=151679#p151679
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Chmur
Sigilan
Příspěvky: 69
Registrován: 15.5.2008 17:40
Bydliště: Kotlina

Re: Drizztovy věci

Příspěvek od Chmur »

Když Drizztovi pomůžu a nenechám ho zhebnout, taky mi ten mág sebere jeho věci z BGI? Mám rád scimitar obránce...moc pěkná věc, nechci o ní přijít
Ják já tu svini černou (to není rasistický výlev) nenávidím, i jeho celou partu.....
"Lidé často říkají, že hladoví po pravdě, ale když je jim naservírována, málokdy se jim její chuť zamlouvá"
Borg
Sigilan
Příspěvky: 107
Registrován: 26.2.2009 15:28

Re: Drizztovy věci

Příspěvek od Borg »

Psal jsem to tu včera.. ty věci si nejde žádným regulérním způsobem nechat, pouze módy. Čaroděj otravovat bude a pokud ho oklameš mockrát, tak tě uvězní a končí hra. Nemluvě o tom, že ty scimitary stejně stojí za nic, takže se namáháš zbytečně.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Drizztovy věci

Příspěvek od Jab »

Nejsou špatné, ale hodily se určitě více v prvním díle. Během hraní jdou ale samozřejmě najít o hodně lepší scimitary (Spectral Brand, Belm).
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“