Výběr postavy

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Balduran
Sigilan
Příspěvky: 149
Registrován: 7.11.2008 12:19
Kontaktovat uživatele:

Výběr postavy

Příspěvek od Balduran »

Prosímvás, mám menší dotaz. Když si vezmu elfa a chci, aby byl drow musím mít nějaký speciální úpravy nebo stačí mu změnit barvu kůže a je z něj drow? Ptám se, protože kolikrát už padlo, že musím hrát za drowa a já nevím jak. Dík za odpověď.
A glory for Amn.
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Re: Výběr postavy

Příspěvek od Ave »

No, existuje mod Subraces, je na něj odkaz zde na fóru v sekci modů, a ten dává možnost udělat z postavy drowa. Tudíš to postavě dává i nějaké ty zvláštní drowí schopnosti. (V tom modu jde ještě udělat tiefling, aasimar, wild elf, moon elf a...sun elf? Tím už si jistá nejsem). Jestli ti ale jde o to, aby na postavu jako na drowa taktéž okolní svět reagoval, tak to tě zklamu, nic takové pokud vím zatím není, i když se uvažovalo právě o rozšíření modu Subraces. Víc ti poradit nemohu, protože více nevím.
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Balduran
Sigilan
Příspěvky: 149
Registrován: 7.11.2008 12:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr postavy

Příspěvek od Balduran »

Tak díky za odpověď. Konečně si zahraju za drowa a sun elfa. Jenom mi vrtá hlavou, proč když tam napsali, že je tolik možných druhů elfů, proč nedali možnost vybrat si některého z nich. Nevíte někdo?
A glory for Amn.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“