Nejlepší žblept

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Nejlepší žblept

Příspěvek od Field Mouse »

Aha, tak to se mi nechce. Ale v případě zájmu je pošlu na mail :)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Field Mouse: Též můžeš obrázek přiložit k příspěvku. Pod textovým polem najdeš záložky Možnosti a Příloha.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Jesus
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 3.2.2010 17:33

Re: Nejlepší žblept

Příspěvek od Jesus »

Zatiaľ mi Korgan ostava v parte aj pri reputacii 20. Občas si ju zabudnem znížit. Keď začal tento rozhovor, myslel som si že sa na mňa vykašle :)

Korgan :
Hmf. Imoen, ty si nepodařená náhražka skutečného člena tejto družiny a mňa už sa nechce vysilovat sa tvojou ochranou. Příště te nechám zgebnúť,
ječícu jak husa, kterú si!
Imoen :
Naposledy, co jsem tě videla nad něčím se vysilovat, byl vepřový řízek v hospodě. Jestli se mi vyrovnáš s tím svým pivním pupkem, budu ohromená.
Korgan :
Pivní pupek?! Co, ty smradlavá běhno, co si to trúfaš! Vyrovnávať sa budeš spíš s mojú ostrú sekeru, až poletí směremm na tvoju hlavu! I když to bude
jako rozpúliť vlas, když seš taková kostnatá.
Imoen :
Vydšilo by mě, kdyby takový opilý trpasličí křupan, jako jsi ty, dokázal trefit s tou tvou sekyrou vrata do stodoly. A když už mluvíme o smradu, promluvme si o tom,
kdy jsi se naposledy vyválel ve svých vlastních zvratcích
Korgan :
To je urážka! Si vředem na mojich zádoch a světu bude líp, když sa ťa zbaví!Hnusná podvraťácka čubko!
Imoen :
Nechutný prase! Nejsi nic jinýho, než vřěd potřebující propíchnout!
Korgan :
Už jsem viděl děvky, co měly míň vředú než ty, ty uhrovité, ukňučené zmetku!
Imoen :
Ty nechutná blekotajíci náhražko trpaslíka z kanálu!
Korgan :
Trpaslík z kanálu? Ha Ha! Toš ty teda umíš zasadit ránu pod pás, to jo!HaHa! Seš správná divčica, to seš, Imoen. Ten tvoj Gorion by byl na tebe pyšný
Imoen :
Ale, no tak. Dík, Korgane!
:-D :-D :-D :-D :-D

A všetko v pohode. Pokecali si a išlo sa ďalej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Nejlepší žblept

Příspěvek od Tarreb »

Jesus: To je jeden z mých oblíbených dialogů :-D
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší žblept

Příspěvek od Carlos »

Nejzajímavějších dialogů se vždycky dočkáte, když kombinujete postavy hodně rozdílných přesvědčení a světonázorů. IMO je to ten nejlepší způsob, jak hrát hru a užívat si ji jako knižní příběh.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Danča
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 11.3.2007 9:29

Re: Nejlepší žblept

Příspěvek od Danča »

Hraju za druida, charisma 18 a šlechtic v souvislosti s kalhotama: "Tady máš pár mincí navíc, a udělej tam záhyby, které tatínka potěší, jestli víš, co myslím." :-D :-D
SwaCZa
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 24.3.2008 13:11

Re: Nejlepší žblept

Příspěvek od SwaCZa »

Minsc: Butt kickin' for goodness!!! :mrgreen:
Balduran
Sigilan
Příspěvky: 149
Registrován: 7.11.2008 12:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší žblept

Příspěvek od Balduran »

Jednou jsem zase rozjel BG a procházím se po Vládní čtvrti, že přidám Jan Jansena do grupy. Dojdu za ním nabídne mi mistrovskej oslepovač a dojde ten týpek co ho chce zabásnout a říká: "Jane Jansene, zatýkám tě ve jménu Amnského důchodového a finančního úřadu." Jen jsem to dočetl hned jsem uchcával.
A glory for Amn.
Algernon
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 18.8.2011 9:45

Re: Nejlepší žblept

Příspěvek od Algernon »

Mně se strašně zalíbily náhrobky v Nashkelu...Zejména tyto...
"Zde leží Roba, a poud ne, informujte prosím správce" :-D
"Zde leží Andrew, kvalita jeho brnění nebyla zaručena"
Nebo "Zde leží Dan M. Když už se neudržíš na nohou, je čas zemřít" :D
Balduran
Sigilan
Příspěvky: 149
Registrován: 7.11.2008 12:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší žblept

Příspěvek od Balduran »

Konecne jsem zas rozjel BG II a taak jsem si slozil druzinu ja, Minsc, Jaheira, Jan, Valygar a Imoen. Zjistil jsem, ze Valygar se moc nesnese s Janem a pri tech jeho kecech jako napr. Myho bratranka Higgolda pri cestach s prakem sezral Griff, se Valygar nastve a vzdycky Jana zastavi hlaskou typu ' Jane dalsi tvoje nudna historka?' To me tedka dostalo. Jeste navic kdyz jsem delal quest s Keldornovyma rodinnyma zalezitostma, mi jedna zencka zacala ve Vladni ctvrti balit Valygara. Nevim teda jestli se nekomu stalo.
A glory for Amn.
Mirorich
Sigilan
Příspěvky: 92
Registrován: 7.8.2011 11:58

Re: Nejlepší žblept

Příspěvek od Mirorich »

to Balduran: Když jsem měl Valygara v partě, taky se mi to stalo. Nicméně Valygar je dost ponurý společník, co se týče dialogů. Alespoň že je to výborný bojovník.
Jinak nejvíce jsem se bavil u hlášek Korgana. Sice je to zloun, ale u jeho hlášek jsem se fakt nasmál. Na druhou stranu Jan Jansen, kterého dost lidí chválí, mi přišel otravný.
Balduran
Sigilan
Příspěvky: 149
Registrován: 7.11.2008 12:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší žblept

Příspěvek od Balduran »

to Mirorich: No Jan je v pohodě, když na něj mám náladu, ale když chci dělat rychle nějaké questy, tak mě taky docela otravuje rozhovor, kterej si musím 15 minut číst. Jinak, dost mě bavilo když Jan chtěl pořád Minscovi ukrást Booa, teď se mi dokonce stalo, že mu ho chtěla ukrást už i Imoen. :lol: No, ale docela dost mě baví Češpenar. :-D Hláška typu: Nebylo by lepší všechno vyházet je prostě nejlepší. :-D Dělá jak kdyby v té pocket plane měl menší bordel. :-D
A glory for Amn.
Girtmen
Sigilan
Příspěvky: 68
Registrován: 5.3.2009 16:17

Re: Nejlepší žblept

Příspěvek od Girtmen »

mě nejvíc pobavilo s tím kladivem nebo s tou svíčkou a papagájem
Lucky
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 24.7.2008 0:30

Re: Nejlepší žblept

Příspěvek od Lucky »

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli náhodou nevíte, jak aktivovat dialogy v družině. Vím že na to byl nějaký cheat, ale nikde ho nemůžu najít. Díky za odpověď.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“