BG2: Minsc, nebo Valygar?

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
milhaus007
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 15.2.2015 12:56

BG2: Minsc, nebo Valygar?

Příspěvek od milhaus007 »

Zdravím. Má takový jeden malý dotaz. koho do party. Mám svých vytvořených 5 postav a rozhoduji se koho do party jako 6. Z bojových mám v partě Minsca, a mnicha, zloděje-vraha specializuji na dvě zbraně - katany v každé ruce. Minsca má pro obouruční zbraně a štít a meč a jsem schopný už nyní u něho mít OČ -10. vyplatí se mi Minsca vyměnit za Valygara? 100 díky. :-P
Uživatelský avatar
P0dbi
Sigilan
Příspěvky: 25
Registrován: 27.7.2012 10:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Minsc, nebo Valygar?

Příspěvek od P0dbi »

Řekl bych, že je to hodně o osobní preferenci. Minsc je za mně zábavnější do party a teoreticky je to už společník z BG I, takže mi byl vždycky bližší. Navíc je s ním Boo, takže to je dva v jednom. :-) Oba jsou hraničáři a profilovat se dají podobně, Minsc možná bude trochu větší bouchač. Navíc katany, které myslím používá Valygar, už máš pro zloděje - vraha, takže by se mohl hodit Minsc pro nějaký "Flail of the Ages" či jiné. Volil bych Minsca.
Every hamster has his day.
milhaus007
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 15.2.2015 12:56

Re: BG2: Minsc, nebo Valygar?

Příspěvek od milhaus007 »

Tak s Valygarem vybouchám Planární kouli pak se vráti do měděné čelenky pro BOO :-D
milhaus007
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 15.2.2015 12:56

Re: BG2: Minsc, nebo Valygar?

Příspěvek od milhaus007 »

Tak se to vyřešilo samo. po zabití rudého draka a získání meče +5 a rukavic obratnost na 18 mám místo nich Keldrona. S těmi rukavice už je dost solidní. Mít tak skvělý meč a nepoužívat ho by byl hřích. :-D
Uživatelský avatar
P0dbi
Sigilan
Příspěvky: 25
Registrován: 27.7.2012 10:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Minsc, nebo Valygar?

Příspěvek od P0dbi »

Taky varianta. Carsomyr je poměrně ultimátní, a pokud vyvážíš rukavicemi trochu nižší Keldornovu obratnost, je to velmi solidní bijec. :-)
Every hamster has his day.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“