Cheaty, ShadowKeeper

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Balduran
Sigilan
Příspěvky: 149
Registrován: 7.11.2008 12:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Cheaty, ShadowKeeper

Příspěvek od Balduran »

Já to projdu a podívám se jestli mám všechno.
A glory for Amn.
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Re: Cheaty, ShadowKeeper

Příspěvek od Frco »

Ahojte. Aj ja mam problem s konzolou :)

Do baldur.ini som napisal "Debug Mode=1", ale v hre mi konzolu nejde zapnut pomocou ctrl+space. Doteraz mi to slo bezchybne, ale teraz skusam BGII na novom notebooku s Vistou, nemoze tam byt ten problem? Ak je zase vo Viste....uz som bezradny :)

Mam verziu od CDprojektu - BGII + ToB

Diky moc za vsetky rady ;) Cheatujem si vzdy len boots of speed hned na zaciatok, bez nich si to ale neviem uz predstavit :)
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Cheaty, ShadowKeeper

Příspěvek od Vallun »

Frco - na 99% to bude Vistama...mne dělají dokonce problém některé editory (DLTcep)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Hupr
Sigilan
Příspěvky: 150
Registrován: 6.8.2006 10:52
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Cheaty, ShadowKeeper

Příspěvek od Hupr »

Mi ve vistach nejde zalozit multi player hru a tudiz si nemuzu udelat svoji vlastni grupu. Teda aspon doufam ze to bylo vistama. Vyresil sem to tim ze na druhem kompu sem si udelal save a na notasu to hodil do singlu. Blbe visty.
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Cheaty, ShadowKeeper

Příspěvek od Field Mouse »

Zajímavé, mně BG na vistách funguje po všech stránkách úplně normálně, a to jak BG1, tak BG2.
Jediný problém, který jsem měl byl ten, když jsem si zkusil stáhnout NearInfinity, zadal jsem mu cestu pro moje BG a ono to pozměnilo českou verzi tak, že místo všech písmen, které měly háček, psalo otazníky. Jako třeba M???ná ?elenka :-D
Btw ve vistách lze v případě potíží nastavit spuštění v režimu kompatibility pro starší operační systémy: pravý čudlík - vlastnosti - kompatibilita
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Re: Cheaty, ShadowKeeper

Příspěvek od Frco »

dik za radu skusim ;) Ono nastastie som to zvladol aj bez boots of speed ale kym som sa dostal do tej planarnej sfery, tak som zomieral, ako pomaly sa pohybujem :)
Uživatelský avatar
Saverok
Sigilan
Příspěvky: 17
Registrován: 6.7.2009 18:57

POMOC

Příspěvek od Saverok »

Lidi mám problém dohrál jsem SoA a pokračoval jsem Do ToB v Saradushi jsem udělal vše co šlo (úkoly atd...) při odchodu do ukryté sféry problém nebyl ale při odchodu ze sféry když jsem chtěl utéci ze Saradushi a pokračovat k Yaga-Shurovi nenabídlo mi to tu možnost ale hodilo mě to zpátky do Saradushi. Hrál jsem to snad tisíckrát ale tohle se mi nikdy nestalo. Prosím o radu nebo o Cheaty na oblasti abych se mohl aspoň přemístit jinam . Díky moc
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Re: Cheaty, ShadowKeeper

Příspěvek od Frco »

hmm nemas v tej sfere spravit jednu z 5 uloh?
Uživatelský avatar
Saverok
Sigilan
Příspěvky: 17
Registrován: 6.7.2009 18:57

Re: Cheaty, ShadowKeeper

Příspěvek od Saverok »

To ne. Tu první jsem udělal hned při prvním příchodu do sféry. Nemáš aspoň ty kody ?
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Cheaty, ShadowKeeper

Příspěvek od Jab »

Saverok: Obdobná věc se mi stala, když jsem na save v pocket plane použil shadow keeper. Jednoduchá cesta, jak z toho ven, je instalovat Razův Teleportační mod (na fóru v sekci mody). Kouzlo se pak dá koupit u Lazara a s ním by si měl být v poho.
Uživatelský avatar
Saverok
Sigilan
Příspěvky: 17
Registrován: 6.7.2009 18:57

Re: Cheaty, ShadowKeeper

Příspěvek od Saverok »

Jab: Co jsou ty mody, na co jsou a kde je seženu ?
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Saverok: Ehm...
Jab píše:(na fóru v sekci mody)
http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?f=19&t=75
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Cheaty, ShadowKeeper

Příspěvek od Jab »

Saverok píše:Jab: Co jsou ty mody, na co jsou a kde je seženu ?
Zde na fóru to funguje tak, že se sám podíváš a pak teprve, v případě přetrvávající nouze, můžeš obtěžovat ostatní.
TomikaTze
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 21.9.2009 12:53

BG 2 čarotvrz dřevěný kolík

Příspěvek od TomikaTze »

Hoj lidi mam problem ... skoncil ten sen a ted sem u imonen vzal sem ji pak sem to tam cele prozkoumal a mam najit kolik a bych propichl toho upira nemohl sem ho najit tam sem se docetl v navodu ze mel padnout z tech malich skritku bo co to je ale problem je ze sem se nedival oc maj u sebe a momentalne to nemuzu najit tak sem se rozhodl ze bych si napsal cheat na vytvoreni predmetu lae newim jak se to jmenuje anglicky :D nevi nekdo nebo nema nekdo lepsi napad ?
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

TomikaTze píše:Hoj lidi mam problem ... skoncil ten sen a ted sem u imonen vzal sem ji pak sem to tam cele prozkoumal a mam najit kolik a bych propichl toho upira nemohl sem ho najit tam sem se docetl v navodu ze mel padnout z tech malich skritku bo co to je ale problem je ze sem se nedival oc maj u sebe a momentalne to nemuzu najit tak sem se rozhodl ze bych si napsal cheat na vytvoreni predmetu lae newim jak se to jmenuje anglicky :D nevi nekdo nebo nema nekdo lepsi napad ?
Zhrozil jsem se, zhrozil. V případných příštích příspěvcích se, prosím, bezpodmínečně drž zde odkazovaných pravidel, sic budou tyto smazány.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“