Lichové

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Paladin je obecně o dvě úrovně pozadu (v odvracení nemrtvých), pročež první šanci (20) odvrátit licha má až na 10. úrovni.
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

A jak by to bylo s odvracením demi-licha? Jde vůbec odvrátit? A jestli ano tak bral by se pro účely té tabulky jako lich nebo special?
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Vyzkoušel jsem to na demilichovi ve WK. Podařilo se mi ho zahnat na útěk s klerikem na 30. úrovni. Ale když jsem to zkoušel s více levely, nepodařilo se mi jej odvrátit. Takže šance na odvrácení demilicha je, ale velice malá.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

Já mám obvykle říznutýho kněze, což by to vysvětlilo. Ale rád bych věděl, jestli jsem jediný, komu kromě upírů všichni nemrtvý po zásahu azurovým ostřím hodí vždy úzpěšně proti smrti? Možná některý umřel, když jsem nedával bacha, ale to bude z těch desítek až stovek zásahů opravdu minimum.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Forest píše:Já mám obvykle říznutýho kněze, což by to vysvětlilo. Ale rád bych věděl, jestli jsem jediný, komu kromě upírů všichni nemrtvý po zásahu azurovým ostřím hodí vždy úzpěšně proti smrti? Možná některý umřel, když jsem nedával bacha, ale to bude z těch desítek až stovek zásahů opravdu minimum.
Azuredge? To je nějaké zabugované, pokud si správně vzpomínám. Pokud jsi nepoužil žádný FixPack, tak docela i věřím tomu, že jsi tím nezabil jediného nemrtvého.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Drow Assasin
Sigilan
Příspěvky: 81
Registrován: 26.6.2007 20:21
Bydliště: Mezzobarrezan
Kontaktovat uživatele:

hrobka

Příspěvek od Drow Assasin »

vsici lichové nemusej byt zly treba takej netha notho shit nebo jakto bolo v dolnim patre hribitova je good nez s nim promluvy edvin ( viz edwinuv quest)
Lépe je být po ruce s deseti muži než daleko s deseti tisíci .

Tamerlán


Obrázek
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Tak jsem toho nepříjemného licha v městských branách udolal. A přináším návod pro ostatní.
Družinu jsem nechal v lokále a vlezl jsem tam. On na sebe nahodil tunu ochran a já na sebe hodil ochranu proti zlu (jako lovec nemrtvých to umím, jinak buď přes kněze, nebo ze svitku). Stál jsem na druhé straně hrobky, lich na mě blbě čuměl a potom si vyvolal Pekelného démona. ALE: Jelikož jsem měl Ochranu proti zlu, démon začal do milého licha řezat jako o (ne)život. A já se jen koukal, jak na něho posílá Nabassu, elementály, kouzla a když mu to všechno došlo (že mu dochází kouzla jsem poznal podle toho, že do démona pálil magické střely a kyselinové šípy) a démon konečně zmizel, šel do mě scimitarem, já ho vytáhl ven před hospodu, kde jsem ho za vydatné pomoci dvou amnských vojáků (přes kouli nezranitelnosti ho jen zabavovali) urubal (počkal jsem si, až mu vyprší koule nezranitelnosti a ohnivý štít už nebyl problém. A voilá: Hvězda dne a Prsten neviditelnosti jsou moje! :dancing:

Tento úspěch mě povzbudil tak, že jsem za jeden den získal ještě Zuřivost nebes, Drakobijec a Lilarcor.

(děkuji za přesun)
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
smajdalf
Sigilan
Příspěvky: 56
Registrován: 10.6.2007 19:39

Příspěvek od smajdalf »

heh no ja tam proste vlitnul a s malou pomoci magu ktery si mu pohrali s tema ochranama ho mi bojovnici urubali i s demonem :-)
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

smajdalf píše:heh no ja tam proste vlitnul a s malou pomoci magu ktery si mu pohrali s tema ochranama ho mi bojovnici urubali i s demonem :-)
Jistě. Záleží totiž na úrovni a předmětech svých postav.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Zabil jsem v Shadows of Amn licha Kangaxxe, a měl by mít u sebe prsten regenerace. Proč jsem u něj nic takovýho nenašel? Prohledal jsem i jeho hrobku, ale tam byli jen zlaté kosti. Prosím, moc mi na tom záleží.
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Tak to sis trochu popletl. Žádlý Lich u sebe nemá Prsten regenerace, jedině Kangax má prsten Gaxe (také má regeneraci), ale nemohl si u něj najít zlatý trup- ten má nějaký jiný lich (myslím že Elementární, ale nejsem si jist) a až najdeš zalté paže, tak teprve můžeš jít na Kangaxe (zlatou lebku), který má ten prsten, takže teď nemáš žádný prsten a ani si Kangaxe nezabil, čili buď v klidu.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

To byl ten lich pod chrámovou čtvrtí ve stokách, kterého jsem oddělal. To není Kangax? Ale já chci ten prsten...
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

SlipKnoT píše:To byl ten lich pod chrámovou čtvrtí ve stokách, kterého jsem oddělal. To není Kangax? Ale já chci ten prsten...
NN,tento lich ma v hrobce nejakou cast Kangaxe,najdi jeste tu druhou a muzes jit za nim (je v budove vedle Mae Varovi (nebo jak se to pise) guildy.
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

SlipKnoT:
Asi bys měl taky vědět, že Kangaxx není tak úplně lich, je to demi-lich (to je daleko silnější potvora), poznáš, že se změnil díky stylové animaci a hlavně proměně v létající lebku...
Hodně štěstí, není to zrovna jednoduchý boj!
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Dík ;-) . Demi lich? Něco jako lich v IwD II, v Useklé Ruce?
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“