Technické problémy

Sigil Team Uživatelský avatar

Příspěvek Napsal: 3.6.2013 20:03

the_Farmer: Zadání chybové zprávy do Google přineslo mimo jiného tento výsledek: http://www.gog.com/forum/baldurs_gate_s ... blem/post4
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
offline  • 
Zobrazit autorovy stránkyICQ
 •  Zobrazit profil uživatele

Sigilan

Příspěvek Napsal: 21.6.2013 20:12

Re: Technické problémy

prosím vás chcem sa iba spýtať na jednu vec, kúpil som BG2 na GOG nainštaloval som ju a chcel som tam hodiť češtinu ale bohužiaľ tá sa nedá na verziu nainštalovať, vedel by niekto upraviť tú češtinu aby to fungovalo?
offline  •  Zobrazit profil uživatele

Sigilan Uživatelský avatar

Příspěvek Napsal: 24.8.2013 16:41

Mám problém při vstupu Crooked Crane. Hra mi spande a napíše se: An assertion failed in CGameArea.coo at line number 5504. Reinstalace nepomohla: Netušíte jak to řešit? Děkuji

Sigilan Uživatelský avatar

Příspěvek Napsal: 25.8.2013 8:28

Pokud používáš mody, může to být jedním z nich. Pak je asi chybný soubor modu a reinstalace nepomůže (to se mi, bohužel, stalo dostkrát). Pokud máš čistou instalaci s patchem a nikdy dřív ti to nedělalo, tak možná nějaká změna nastavení v systému, nevím.

Každopádně jestli CGameArea.coo má být ten soubor, tak mi to přijde divné, protože připony coo jsem si v souborech BG2 nikdy nevšiml a ani ten název nezní tak, jak se jmenují soubory lokací běžně. Leda by to byl nějaký obecný soubor, který má na starosti načítání lokací. Jestli ale někde existuje, můžeš si od někoho zkusit sehnat funkční a nahradit ten svůj. Taky ale může být součástí třeba exe souboru.

EDIT: Pokud ti to píše CGameArea.cpp, tak se můžeš podívat na tyhle fóra a vyřešit svůj problém. Pravděpodobně je to mody.
Sorcerer's Place
Spellhold Studios
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Předchozí

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků