Technické problémy

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatel
Sigilan
Příspěvky: 72
Registrován: 19.12.2005 9:49
Bydliště: Mezi židlí a klavesnicí

Příspěvek od Uživatel »

Co jine infinity veci? V poradku?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ressurection: Takže ti blbne BG 2 akcelerovaná i neakcelerovaná? Ostatní OpenGL hry (Quake, Neverwinter Nights) fungují bez problémů?

Jakou máš zvukovou kartu?

Jinak máš šíleně málo RAM, řekl bych. Ale to je jen na okraj.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Resurrection
Sigilan
Příspěvky: 38
Registrován: 2.10.2005 11:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Resurrection »

2Uživatel: Vsechny ostatni infinity jsou v poradku... PST, BG1, Fallout (pokud je taky infinity?)

2Sevencreature: No jo, ale driv mi to behalo v pohode, ale stejne asi upgradenu aspon tu ramku... to neuskodi zeo :)
Ostatni OpenGL (Nevery treba) mi jdou bez problemu, i kdyz taky ne uplne plynule jako driv na druhou stranu. U toho ale bych spis videl ten nedostatecnej system (ta ramka).
Zvukovku mam integrovanou VIA AC'97 (WDM)

Zatim je stav ten, ze pri zaply globalni akceleraci grafiky se to seka. Pokud ji vypnu tak se zda ze to jede ok (nicmene jeste sem nemel prilezitost otestovat to v nejakym megahromadnym boji atp.). Pokud ovsem zapnu 3D akceleraci primo v bgconfig tak se to seka uplne stejne se zaplou i vyplou dx akceleraci...
Secrets are power.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Zkus různě snižovat efekty v BG II Configu - třeba zjistíš, jestli problém nedělá jedna určitá věc.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Mne se taky nekdy BG2 neuveritelne sekalo... Nekdy jsem to pustil a bylo to ok, jindy jsem to pustil a bylo to porad trh-trh-trh... Duron 850, GF2MX400, 384 MB RAM - i na nejnizsi detaily.
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

Mě se dělo to samý po té, co jsem si nainstaloval nejnovější drivery na grafiku. Ale mé řešení ti asi nepomůže, protože jsem hodil zpět ty starší drivery, pod kterými to šlapalo a vše bylo ok.

P.S: Ty ramky jsou sice malý, ale na BG stačí :-D
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Mě to blblo taky, jak sekání, tak že to nechtělo jet na 800x600, zkoušel sem tam všechno, a nic... Pak sem nějak náhodou snížil nějakej ten cache na 30% a šlapalo to jak sem chtěl... No nevim jestli to pomůže...:)
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Johny
Sigilan
Příspěvky: 9
Registrován: 1.11.2005 11:40

Příspěvek od Johny »

možná mě ukamenujete, ale možný problém může způsobovat i SP2. starší věci mají docela problémy. je ale blbost přeinstalovávat wokna na SP1 jen kvůli tomu abys zjistil, jestli to pomůže.
co se ramky týče, tak BG2 jsem poprvé hrál na stařičké 233, 32MB ramky a stejně šlapal dobře. teď mám AMD 1700+, 512RAM ATI 9550GT a šlape úplně v klidu bez jakýchkoliv problémů.
jo a pak FX5200 taky není nic geniálního a byla to první karta této řady.
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

Tím to ale být nemusí, já měl SP 1, a mršilo to stejně
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
punkejt
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 29.1.2006 23:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od punkejt »

Vždycky když se v Athkatle chci dostat do oblasti Městské hradby, tak mi proběhne v pořádku autoave, ale během nahrávání oblasti mi to spadne do windows a neodpovídá. Nevíte čim to a co s tim?
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

punkejt píše:Vždycky když se v Athkatle chci dostat do oblasti Městské hradby, tak mi proběhne v pořádku autoave, ale během nahrávání oblasti mi to spadne do windows a neodpovídá. Nevíte čim to a co s tim?
Vypadá to na poškozenou oblast nebo save. Zkus smazat složku cache a|nebo použít dřívější save.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
punkejt
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 29.1.2006 23:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od punkejt »

Full instal zabral, díky. :-)
qurffe
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 12.2.2007 11:36

Příspěvek od qurffe »

Když zapnu BG 2 tak všechno běží v pořádku, ale když si dám vytvořit novou postavu tak mi přestane fungovat klávesnice. Klávesnici mám bezdrátovou od Genius, ale nefungovalo to ani s obyčejnou, starou, klávesnicí, ale žádnou chybu nepíše. :cry: Nevíte někdo co s tím?
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Málo vstupních dat. Zkus se trochu rozepsat.

Jakej máš operační systém, hardware ...?
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
qurffe
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 12.2.2007 11:36

Příspěvek od qurffe »

Tak už je to v pořádku. Zjistil jsem, že tu nefunkčnost klávesnice způsoboval můj Firewall, nechápu jak. Ale když jsem ho vypnul už to normálně běželo. :-D
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“