Chyby, problémy a jejich řešení

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
buton

Příspěvek od buton »

Nevím jestli je to chyba ve hře a nebo jestli to je normální,ale stalo semi že mi dvě věci zmizeli s inventáře.Je to možné?
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

1. eventualita- dostal si nejake predmety v rozhovoroch? Pretoze potom maju tendenciu starsie predmety vypadavat (ak mas plny inventar)
2. eventualita- nejedna sa o predmety typu roh valhally alebo cerberus? Ak hej, tak staci sa vyspat ;)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
buton

Příspěvek od buton »

Elessar píše:1. eventualita- dostal si nejake predmety v rozhovoroch? Pretoze potom maju tendenciu starsie predmety vypadavat (ak mas plny inventar)
2. eventualita- nejedna sa o predmety typu roh valhally alebo cerberus? Ak hej, tak staci sa vyspat ;)
Jedná se o meč Carsomyr+5 a šupiny s červeného draka.
Dal sem je do batohu (inventáře) a po doputování do Athkatle sem je tam již nemněl.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

A 1. eventualita to byt nemoze? Btw, tie predmety su silne, o ne prist by bola skoda :-?
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
azbest-Lovec nemrtvych
Sigilan
Příspěvky: 87
Registrován: 4.3.2006 9:40

Příspěvek od azbest-Lovec nemrtvych »

no mne sa takto podobne pravidelne straca drahokam hrusky meca rovnovahy, asi je to chyba v mojej hre ale ked vyjdem z vazenia, tak uz ho v inventari nemam. takze stat sa to asi moze
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

azbest- nedavas ho nahodou Imoen?
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
azbest-Lovec nemrtvych
Sigilan
Příspěvky: 87
Registrován: 4.3.2006 9:40

Příspěvek od azbest-Lovec nemrtvych »

Elessar píše:azbest- nedavas ho nahodou Imoen?
samozrejme ze nie, a aj keby tak obsah jej inventara mi vypadava na mieste, kde ju zobrali zahaleni carodeji. proste asi nejaka chyba hry
buton

Příspěvek od buton »

Nu tak sem to vyřešil starším savem . Alespoň sem si znovu zabojoval ze stínovím drakem. ;-)
Uživatelský avatar
Velehal
Sigilan
Příspěvky: 307
Registrován: 28.9.2005 15:47

Příspěvek od Velehal »

Při třetím úkolu pro chrám mě pošlou do Lathanderova chrámu, abych si tam promluvil s XY a on mi má zadat quest spojený s nějakým předmětem (prsten, již si to nepamatuji??). Ale on tam není? Nikde. Je tam ten druhý, co prodává lektvary a sesílá kouzla, ale ten mi nechce quest zadat... Co s tím? Přivolat konzolí?
Jaký je na něj kód do konzole?
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

buton: a nepotkal ses náhodou po cestě s Nishruu?
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
Assassin
Lim-Lim
Příspěvky: 254
Registrován: 30.1.2006 21:32
Bydliště: Cech zlodějů

Příspěvek od Assassin »

SiNuHeT píše:buton: a nepotkal ses náhodou po cestě s Nishruu?
Nishura odebírá předměty?
Zlodějovou školou je sám život. Hřbitovy jsou plné těch, kteří propadli u zkoušek.
Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Ne, Nishrua odebírá kouzla, né předměty. :shock:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

přesněji odebírá nabití předmětů a pokd má předmět už jen jeden náboj tak může zmizet celý :-? , obyčejné věci by ale mizet neměly
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Po styku s nishruu mizí i "obyčejné" věci, stalo se mi to nejednou
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
Assassin
Lim-Lim
Příspěvky: 254
Registrován: 30.1.2006 21:32
Bydliště: Cech zlodějů

Příspěvek od Assassin »

Sinuhet: Už jednou se mi stalo, že mi zmizelo dost předmětů včetně přítelíčka, považoval sem to za bug, ale vzpomínám si že to bylo po souboji s drowy, kteří na mě Nishuru přivolali.
Zlodějovou školou je sám život. Hřbitovy jsou plné těch, kteří propadli u zkoušek.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“