True Role-playing v Infinity hrách

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Tak neviem, ale ja som mal vždycky problém nejak sa stotožniť so svetom FR v BG - proste to vždy beriem ako hru - žiadny strach - ak niečo nevyjde tak load a ide sa znovu. 8-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

CrowX: tak to já mám občas problémy ztotožnit se spíše se světem Země, narozdíl od FR :lol:
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Ajantis_CG_thief píše:CrowX: tak to já mám občas problémy ztotožnit se spíše se světem Země, narozdíl od FR :lol:
Jak já bych si přál žít ve světě FR! ;-) Třeba jako průměrný mág...hmch :-)
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
Anreil
Šifrovač
Příspěvky: 244
Registrován: 14.1.2006 23:48
Bydliště: Antor

Příspěvek od Anreil »

Kdo by nechtěl žít v nějakém fanasy světě, že.
Nenávidím vás. Nenávidím sebe. Nenávidím cokoli co stvořil člověk, a proto vás všechny zabiju.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Kong, Anreil: LOL - myslím, že by vás to fofrem přešlo, až by jste zjistili, že nemáte k dispozici save/load :lol:

Jinak tato debata měla velký vliv na mé chování při jednom souboji v IWDII. V pevnosti nájezdníků, když už jsem měl 'vyčištěné' podzemí a šel hore - kde jsem doprčic přece musel řež předpokládat :doh: :-D -, tak jsem (zažrán do hry) vpadnul na tu palisádu jako cukrář pouze s požehnáním, které mi zbylo s předchozího boje :-x - no neustál jsem to (zařval mág a hraničářka). Ovšem nevyřešil, jsem to tak, že po načtení auto-savu jsem si naházel ochrany, ale hezky jsem se z toho srabu vysekal tak, jak jsem tam přišel prvně :angel: 8-)

EDIT: AlieN - :lol:
Naposledy upravil(a) Frosty dne 12.2.2006 15:12, celkem upraveno 1 x.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

náhodou já bych chtěl žít ve FR, ale jen kdybych začal jako F/M na 40. úrovní :twisted:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Kong Bao-tan píše:Jak já bych si přál žít ve světě FR! ;-) Třeba jako průměrný mág...hmch :-)
Nemají tam internet a počítače => nezájem :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Swashbuckler
Sigilan
Příspěvky: 181
Registrován: 29.9.2005 12:14

Příspěvek od Swashbuckler »

Když už bych někde chtěl žít, tak DragonLance nebo ve světě Zaklínače, FR bych volil jako poslední možnost. Škoda jen a bohudík, že to nejde.

Ale když mi bylo 16 a hrál jsem BG2, tak jsem do toho byl tak zažranej, že okolní svět šel skutečně tak nějak mimo mě (neexistoval). Žil jsem nikde jinde. No a pak když jsem dohrál ToB, jako bych došel na konec svý cesty. A vyvstala otázka co teď? Co teď? No a šel jsem chlastat... :twisted:
http://www.walla.com (log: Findecano / pas: Tasartir)
Inbox/Comics
Aktuality: Omrkněte to 18.
Uživatelský avatar
Assassin
Lim-Lim
Příspěvky: 254
Registrován: 30.1.2006 21:32
Bydliště: Cech zlodějů

Příspěvek od Assassin »

To já hraju vždycky za hodný ale ne úplně čistě. Například hraju DrD za zloděja, kterej je hodnej a bojuje za dobro. Avšak když potřebuje prachy tak krade a když je to nutný tak i zabíjí nevinný lidi. Vždycky to ale dělá jen proto, že mu to pomůže vykonat nějakej dobrej skutek.
Zlodějovou školou je sám život. Hřbitovy jsou plné těch, kteří propadli u zkoušek.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Assassin: :shock: je to dobrák, ale neváhá někoho nevinného zabít, protože mu to pomůže vykonat dobrý skutek? :shock: To je imho šílený nesmysl :shock:
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Ajantis_CG_thief píše:Assassin: :shock: je to dobrák, ale neváhá někoho nevinného zabít, protože mu to pomůže vykonat dobrý skutek? :shock: To je imho šílený nesmysl :shock:
Účel světí prostředky :-)
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Assassin
Lim-Lim
Příspěvky: 254
Registrován: 30.1.2006 21:32
Bydliště: Cech zlodějů

Příspěvek od Assassin »

Ajantis: Samozdřejmě to udělá jen když si myslí že je to nevyhnutelné. On se řídí heslem "Účel světí prostředy". Když prostě k tomu aby splnil úkol a zachránil řekněme například vesnici potřebuje zabít nevinného člověka tak to udělá. Prostě objetuje jednoho aby zachránil 100.
Zlodějovou školou je sám život. Hřbitovy jsou plné těch, kteří propadli u zkoušek.
Obrázek
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Assassin píše:Ajantis: Samozdřejmě to udělá jen když si myslí že je to nevyhnutelné. On se řídí heslem "Účel světí prostředy". Když prostě k tomu aby splnil úkol a zachránil řekněme například vesnici potřebuje zabít nevinného člověka tak to udělá. Prostě objetuje jednoho aby zachránil 100.
Jasně, to je dobrá strategie. Obětujeme tísíce, abysme zachránili miliony, obětujeme miliony, abysme zachránili lidstvo - ale jen ty druhé, ne nás!
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Assassin: No ti "hodní" za které hraješ, budou v očích ostatních nejspíš docela "zlí" :wink:

Třeba NG postava se rozhodně neřídí heslem účel světí prostředky.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Assassin: skutečně dobrá postava by skutečně nevinného zabít neměla, to snad ani chaticky dobrá ;-) .
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“