BG2: ToB: Strážcova tvrz [Watcher's Keep]

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Tokkar - jj, za to může ten plášť zrcadlení. Jinak by je skutečně 'bez újmy' jen tak lehce nedal... (pominu-li tedy další 'herní pomůcku' štít B)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinHead »

menší ásek v 2. podlaží, všude jsou jen zamčený dveře a všude už jsem vše vybral, ale našel jsem klíč jen od slizu, žádný jiný..kde jsou ostatní ;-) dík
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

PinHead: ostatní jsou v dalších laboratořích, nebo pracovnách. Kupř. vzdušný má tuším u sebe jeden z elementálů kteří tě napadnou (místnost s ovládáním větráku)
A do těch pracoven se dostaneš úplně normálně - tam ty dveře zamčené nejsou.
Ta žezla potřebuješ na otevření průchodů mezi laborkami a pracovnami.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

normalne zabijas takto: v studenom vyzabijas potvorky, pretocis niekolkokrat(ja uz nevem, ja som to vzdy nejak casto pretacal) tym kruhom, samozremje dvere do slizovne otvorene... potom v slizovni, vyzabijas potvorky, v bazene by mal byt kluc(ak sa nemylim), otvoris dalsie dvere do ladu(voda?), tam vyzabijas(z jedneho elementala by mal vypadnut druhy kluc, alebo co to je), potom cez vsetky dvere dosial otvorene prefukas sliz zo slizovne pomocou vetra z veternej komnaty(... a ked uz budes pri ohni, tak pokracujes dalej... aqle tu si uz nepametam, viem, ze mi to dalo nejaky cas, kym so prisiel na to ako zahubit toho... ahaaa uz viem, ale nebudem nasepkavat este viac ;-) a uz mas vsetky kluce(posledny vypadne z toho ohniveho golema, alebo coho) a uz len odomykas celu a zabijas tu potvoru :twisted: doteraz pametam, ako som sa cudoval, ze bol taky lahky... viac casu mi zabralo zabijanie creepov po okoli, nez ten demon :roll:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Danča
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 11.3.2007 9:29

Příspěvek od Danča »

Ahoj v bludišti je ten pomatenej elf.Kouzlím na něj léčivá kouzla a nic.Má mi po vyléčení něco říct.Díky, nebo tak něco?
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Hm, mně se Yakmana podařílo uzdravit kouzlem Léčení.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Tak jsem dojel SoA a teď jsem na začátku ToB. Nějaký tipy a triky?? Jsem zvědavej jakej ten datadisk je. A ještě taková malá otázka: Nevadí že jsem nebyl v strážcovi tvrzi? Dostanu se tam někdy?
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Do Strážcovej Tvrze môžeš ísť kedykoľvek od zabitia Gromnira v Saradushi až po úplný koniec. A je ju určite vhodnejšie navštíviť až v datadisku ako v základnom SoA - predsa len protivníci vnútri sú trochu vyššej náročnosti...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

V strážcovy tvrzi jsem došel do třetího patra, je tam to skvělý bludiště s démonama. No a teď stojim před jednou místností, v který je sukuba a ještě nějaký démonky. Nemůžu je zabít! nevíte jak se ochránit před kouzlem silná náklonost? Jinak, do teď nebyl Watcher Keep nic moc, ale v tomhle bludišti je to skvělý, mňam :-) .
BTW: Před tím, jak jsem se ptal na tu obyč zbraň, tak tu jsem nepotřeboval. Musel jsem nastavit vrata, aby se do jedný místnosti z golemem dostal jed.
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

SlipKnoT píše:V strážcovy tvrzi jsem došel do třetího patra, je tam to skvělý bludiště s démonama. No a teď stojim před jednou místností, v který je sukuba a ještě nějaký démonky. Nemůžu je zabít! nevíte jak se ochránit před kouzlem silná náklonost? Jinak, do teď nebyl Watcher Keep nic moc, ale v tomhle bludišti je to skvělý, mňam :-) .
BTW: Před tím, jak jsem se ptal na tu obyč zbraň, tak tu jsem nepotřeboval. Musel jsem nastavit vrata, aby se do jedný místnosti z golemem dostal jed.
Ve velke casti tohohle patra se neda carovat, nvm jestli i u te sukuby , jestli jo tak zkus nake odolnosti na kouzla.(v nakych castech ti zase z kouzla vyjde neco jineho,tak to bych taky moc neriskoval :-D )

No,mas to o to tezsi ze nemas zadneho silneho maga.
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Zkus Zelený amulet, Lektvar jasnosti, Helmu ochrany před zmámením nebo Lilarcorn (nebo jak se ten meč jmenuje), podobné ochrané účinky má i více předmětů.
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Mecker píše:Zkus Zelený amulet, Lektvar jasnosti, Helmu ochrany před zmámením nebo Lilarcorn (nebo jak se ten meč jmenuje), podobné ochrané účinky má i více předmětů.
Zmatené příkazy - kněžské kouzlo 5. levelu

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

No ale tam se přeci nedá kouzlit?
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

nvm, ja som jediny problem vo watcher's keep mal tiez tam, v labyrinte... ale tos a skor tykalu zakysu, nez neschopnosti tam cokolvek zabit :D

inac mne sa na watcher's keep najviac pacila posledna miestnost s tym uveznenym demonom ci co to oblo... ja som ho radsej nejak zakuzlil ci co, bojovat sa mi nechcelo :D mno a este tie elementarne miestnosti magov.. s tym farebnym demonom, ci co to bolo :lol:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Watcher Keep neni nijak super, obyčejný dlouhý dungeon. Ale přiznávám že to bludiště je skvělý. Tu sukubu jsem pořád nezabil, Priesta(ku) nemám, Mágovi kouzla tam nefungujou, ani druida kouzla. Nejsem si jist jestli mám nějakej předmět z těch co jste napsali. Co teď? Mám si snížit obtížnost?
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“