BG2: Tombelthenův deník

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

Geralt píše:James:
Mithrilový náhrdelník, ale neboj se, stejně by sis ho dlouho neužil. Slouží k vyřešení hraničářského questu...
Tak dik.
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

btw: Co takhle nejdříve zkusit projít BG sekci, než položíš dotaz.. - stačilo si jenom přečíst tohle (a tipnul bych si, že to není jediné existující vysvětlení tady) a nemusel jsi nový thread vůbec zakládat ;-)
To ale zdaleka není jenom tvůj případ, neboť se najdou i osoby, které si nejsou schopny přečíst vševysvětlující příspěvek na straně 1 a pokládají tak naprosto zbytečnou otázku na straně 2 (viz. "Crom Fayer").. :roll:
Borg
Sigilan
Příspěvky: 107
Registrován: 26.2.2009 15:28

Ruiny chrámu - deník

Příspěvek od Borg »

Dnes
Hraju BG2 počtrvrté a když si to tu tak čtu, vidím že je někde v ruinách chrámu sloup do kterého může jenom hraničář, ale i když jsem prošel celou sekci i chrám samotný nikde jsem sloup nenašel... Zobrazí se snad až po poražení Pána přízraků?

Díky za pomoc
Borg
cicin
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 23.7.2008 20:07
Bydliště: budějky
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruiny chrámu - deník

Příspěvek od cicin »

Nejsem si zcela jist ale ten sloup by se měl nacházet na jihu někde kousek od místa kde byl Pán přízraků...myslím že je hlídaný kostlivci...jestli se pletu tak mě opravte...
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“