SW: Knights of the Old Republic 2

Staňte se součástí příběhu, ve kterém můžete změnit dějiny celého vesmíru. Vždyť Síla je všemocná.
Stránky: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II

Moderátor: Ajantis

Odpovědět
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: SW: Knights of the Old Republic 2

Příspěvek od MCZ »

Pár otázek...
1. je v pořádku, že s Bao-Durem nemůžu normálně o ničem mluvit (ani žádná běžná témata)?
2. už jsem prošel vpodstatě všechny planety (teď se vracím na Onderon), a HK stále nefunguje; chybí kostra či co - kde to nalézt?

Mám totiž obavy, že jde o další bugy (tahle hra je opravdový bugfest), spolu s jednou z posledních sekvencí na Ebon Hawku, kde
Zobrazit spoiler
G0-T0, jak jsem pochopil, zničil Bao-Durova droidíka. Ten ale na palubě vesele poletuje dál...
:evil:
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Re: SW: Knights of the Old Republic 2

Příspěvek od Elessar »

1. Pokiaľ nemáš dostatok vplyvu, tak áno. Vzhľadom na to, kde si, tak snáď nabudúce - čo ma z hlavy napadá, tak dobré miesto k získaniu vplyvu je Dantooine a tie súčiastky v jaskyni, opravu klzáku na Nar Shaddaa, resp. všetky tieto záležitosti technického typu (čo je logické).
2. Väčšina súčiastok je na Nar Shaddaa (niektoré su dvojmo) + súčiastky zo zničených HK-50. Všeobecne pri akejkoľvek otázke tohoto typu môžem odporučiť Aeon's FAQ (odkaz je v sekcií FAQ), to je vážne excelentné.
Zobrazit spoiler
Podľa toho bola kostra v pozostatkoch jedného z tých troch HK-50, ktorí napadli T3-M4 vo Voggovom sklade.
ad spoiler
Zobrazit spoiler
Toto je myslím bežné, ja som to vždy bral tak, že ho len poškodil, eh... :)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: SW: Knights of the Old Republic 2

Příspěvek od MCZ »

Proletěl jsem si zběžně to FAQ a začínám být opravdu nasraný. Skoro mám pocit, že si napoprvé nejde tu hru ani ze čtvrtiny užít, člověk musí udělat tohle, támhle a s tímhle a bez tohohle a to přesně za nějakých okolností, když to udělá trochu jinak, později či dříve, smůla. Zatím se to rýsuje tak, že nemám ani u jednoho člena družiny nijak velký vliv a patrně už jej asi ani nezískám (a to přestože některé před jinými výrazně preferuji), takže přijdu tak o "polovinu" příběhu :evil: .

Jo a před těmi HK ve skladišti jsem utekl, takže to vypadá, že budu i bez HK-47, kurva. Jedinou útěchou mi je, že je dle ohlasů výrazně lepší v prvním díle.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SW: Knights of the Old Republic 2

Příspěvek od Arian »

Většina součástek na HK se dá nalézt u obchodníků ze šrotem, například na NS nebo u droida v Izizu...
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Fixer040
Sigilan
Příspěvky: 115
Registrován: 25.7.2007 17:28

Nasledujici text obsahuje spoilery

Příspěvek od Fixer040 »

Hmmm tak po dohrani obou Kotoru bych rek,ze zatimco jednicka je ohledne DS/LS vyrovnana(obe strany maji doslova ,,bombovni,, zakonceni,dialogy atd.),tak 2 je jakoby delana pro DS(vsechno je temnejsi ,tajemnejsi atd,Malak mozna mel useknutou spodni celist,ale v porovani se Sionem je Miss :mrgreen: ,na zacatku hry kdyz sem se dostal do Harbingeru tak sem naslapoval se vsema postavama se zatajenym dechem a kdyz uz sem myslel ze jsou vsichni assasini za mnou,tak otviram dvere a najednou se ukaze assasin tak necekane ze spadnu ze zidle a mam solidni zaklad na infarkt,prisaham ze tak vylekanej sem v zivote jeste nebyl ani v realu :pray: .Nehlede na prejiti od klasicke klidne modre z 1cky na hnusnej odstin zelene :wall: jeste posledni priklad-jen vylezete z nadrze a uz si v pocitaci prectete ze vas nekdo nadopoval sedativama ktery zabily vsechny horniky v ostatnich nadrzich,vlezete do marnice kde najednou vstane jezibaba Kreia a zacne vas poucovat a zavrsite to tim ze v dalsi mistnosti najdete znicenyho droida a totalne osmahly telo,no s kym by to nesvihlo do DS :lol: ) mno kazdopadne za LS jsem si KOTOR 2 rozhodne neuzival tak jako jednicku,za temnou to bylo o dost lepsi ;-)
Naposledy upravil(a) Fixer040 dne 6.3.2009 11:35, celkem upraveno 1 x.
Navzdory všem opačným tvrzením má tuřínové pivo léčivé účinky.

Sekera bez trpaslíka není sekera.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re:

Příspěvek od scorpioo »

Fixer040: Tie spoilery ja som to ešte neharl :roll:
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Fixer040
Sigilan
Příspěvky: 115
Registrován: 25.7.2007 17:28

Re: SW: Knights of the Old Republic 2

Příspěvek od Fixer040 »

Tie spoilery ja som to ešte neharl
tak to honem naprav a necti takovyhle thready ;-) ale mas pravdu,hned tam dam velkej nadpis s varovanim proti spoilum :lol:
Navzdory všem opačným tvrzením má tuřínové pivo léčivé účinky.

Sekera bez trpaslíka není sekera.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Fixer040 píše:tak to honem naprav a necti takovyhle thready ;-)
Asi tak. Když někdo - přes explicitní varování před spoilery v této sekci umístěné - pročítá téma o hře, kterou nehrál, a v ní příspěvek od někoho, kdo ji dohrál, a na první pohled se v něm vyjadřuje k ději... může si za to především sám.
Uživatelský avatar
Fixer040
Sigilan
Příspěvky: 115
Registrován: 25.7.2007 17:28

Re: SW: Knights of the Old Republic 2

Příspěvek od Fixer040 »

jinak receno:bud rad ze sem tu nevysypal nejvetsi dejovy zvraty :lol: :lol: :lol:
Navzdory všem opačným tvrzením má tuřínové pivo léčivé účinky.

Sekera bez trpaslíka není sekera.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: SW: Knights of the Old Republic 2

Příspěvek od scorpioo »

Tak to som rád a 2 Ajantis - tú hru sa chystám hrať a preto čítam témy o tej hre
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Fixer040
Sigilan
Příspěvky: 115
Registrován: 25.7.2007 17:28

Re: SW: Knights of the Old Republic 2

Příspěvek od Fixer040 »

to si zkazis celej herni zazitek :roll:
Navzdory všem opačným tvrzením má tuřínové pivo léčivé účinky.

Sekera bez trpaslíka není sekera.
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: SW: Knights of the Old Republic 2

Příspěvek od 90210 »

prave jsem dohral kotor 2 a mam trochu rozporuplny pocity. jeste se mi nestalo, ze bych dohral rpg s pocitem, ze mi uniklo opravdu hodne veci a to jsem hru prochazel svym klasickym "cmuchalskym" stylem. napriklad se mi nepodarilo sehnat posledni soucastku do hk47, takze muj oblibenec z prvniho dilu zustal lezet ladem, ale celkove tam bylo nevyrceno hodne veci. ted po dohrani si ctu i komentare a recenze (pred hranim kotoru 1 i 2 jsem o tech hrach necetl a nevedel vubec, ale opravdu vubec nic, coz je pristup, ktery vsem doporucuju) a zjistuju ze nejsem sam a ze je ta hra nedodelana. je to skoda, ta hra ma opravdu velky potencial a imho se prvnimu dilu vyrovnava.
Uživatelský avatar
Zero
Sigilan
Příspěvky: 152
Registrován: 24.3.2009 18:11

Re: SW: Knights of the Old Republic 2

Příspěvek od Zero »

Přesně tak, a kdyby to bylo dodělané, tak to nejspíš první díl i předčí.škoda toho.
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: SW: Knights of the Old Republic 2

Příspěvek od 90210 »

chyb je tam strasne moc i pres nejnovejsi patche. opravdu frustrujici byla treba chyba se zavodem vznasedel, kdy me po dokonceni jizdy bylo ukazana hlaska, ktera se ukazuje kdyz zavod prerusis, neco ve stylu "zavod musis dokoncit, aby ses dostal do turnaje". a to jsem zajel treba rekordni cas.

clovek by cekal, ze u pokracovani hry, ktere ma s predchozim dilem spolecne nejen kompletni technickou i herni stranku, ale i nektere lokace, se tohle prece nemuze stat. to je vylozene chyba vyvojarskyho tymu.
MartasZLA
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 19.7.2009 13:35

Re: SW: Knights of the Old Republic 2

Příspěvek od MartasZLA »

Hoj peosím jak nainstaluju do HK pacifistické protokoly? Nikde jsem o tom nic nenašel. Předem dík.
Odpovědět

Zpět na „Knights of the Old Republic I & II“