Heroes of Might and Magic [Heroes]

Moc je výsadou silných, magie moudrých. Zvol si svou cestu skrze zákoutí světů, kterým tyto elementy vládnou.

Moderátor: Vallun

Odpovědět
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Vallun: Já jsem právě rozjel za Inferno a ti zrovna neoplývají bonusy na morálku a v té mapě je jen málo věcí, které přidávají na morálku. A zrovna jsem si chtěl namixovat peklo se mnichy a kavalíry.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Mort
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 29.4.2006 21:17

Re:

Příspěvek od Mort »

Carlos píše:Vallun: Já jsem právě rozjel za Inferno a ti zrovna neoplývají bonusy na morálku a v té mapě je jen málo věcí, které přidávají na morálku. A zrovna jsem si chtěl namixovat peklo se mnichy a kavalíry.
Anjeli pridavajú +1 do morárlky .
Ak budeš mať štastie a docvála do inferna hrdina Loynis s modlitdbou tak prišery sa môžu :pray:
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Heroes of Might and Magic [Heroes]

Příspěvek od Carlos »

Lyonis se mi objevil v putyce a jakožto schopného čaroděje jsem ho najal. Ok, začnu tedy čarovat!
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Hupr
Sigilan
Příspěvky: 150
Registrován: 6.8.2006 10:52
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Heroes of Might and Magic [Heroes]

Příspěvek od Hupr »

:think: co ja si pamatuju tak tam byla kampan ve ktere si mel poskladat Andelske ostri nebo tak nejak se to jmenovalo a to byla zbran seskladana z nekolika jinych artefaktu a rusila vsechny postihy a bonusy za mixovani jednotek. Ale jak sem rikal na zacatku bylo to jenom v kampani.
Uživatelský avatar
Sayboot
Sigilan
Příspěvky: 39
Registrován: 2.1.2009 13:47

Re: Heroes of Might and Magic [Heroes]

Příspěvek od Sayboot »

Hrajeme s bráchou po síti H3 s WoG 3.58f... Všechno je ok až do chvíle kdy se potkáme a máme společnej battle. První, kdo je na tahu udělá tah, ale ten druhej to nevidí a čeká jako by se nic nedělo... Co s tím? Dá se to nějak spravit? :?: Díky
Moudrý člověk kritizuje názor, hloupý autora. │ Jen mrtvé ryby plavou s davem. │ Nikdo není dokonalý! I hovno má své mouchy. │ Být idiotem v očích blbce je rozkoší labužníka.
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Heroes of Might and Magic [Heroes]

Příspěvek od Welwet »

je hafo husté se trochu ožrat a potom hrát s lidma i na jednom pc hirouse :))xD
jinak co je podle vás lepší?
3 nebo 4? myslím že v 3 jste měli už hrdinu...a libíli se mě tam zas rasy..:)
4 máte hrdinu i v bojích co je kladné...ale zas tam nejsou rasy..? u mě to vyjde nastejno..?
Obrázek
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Heroes of Might and Magic [Heroes]

Příspěvek od Carlos »

Ve trojce taky nejsou vyloženě rasy, ale spíš národy nebo frakce. Ve čtyřce mají hratelná města víc charakter frakcí. Pro mě osobně je trojka nejlepším dílem série následovaná dvojkou a pětkou.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Heroes of Might and Magic [Heroes]

Příspěvek od Welwet »

no zrovna 5 se mě moc nelíbila....2 jsem nehrál...nevíte kde free stáhnout..bez torrentu??:-)))
a o čem je?
Obrázek
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

O dvojce nevím, ale jedničku můžeš stáhnout na bestoldgames.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Heroes of Might and Magic [Heroes]

Příspěvek od Welwet »

no jednička nevím..ta je na mě zas moc stará...hrával jsem to ještě ve škole na těch plechovkách..:-) ..:-D

a jakej je rozdíl mezi 2a 1 ...a co vás tolik uchvátilo na 5...mě osobně se na 5 nelíbí ta grafika...a ta přehnanost..např když má ten anděl meč větší jak on sám..:-)
stejně jako u baldura a jiných ...myslm že si tou 3 grafikou moc nepolepšili..:)
Obrázek
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Tak pětka má zajímavé možnosti, grafika není nějak úžasná, ale je to poplatek době (mně osobně se docela líbí, i když je moc warcraftovská).

Dvojka je od jedničky v praxi téměř k nerozeznání a co se týká technické zastaralosti - zas až takový časový rozdíl tam není. Co si pamatuju, tak dvojka měla vylepšenou grafiku (nečekaně) a zjednodušovala některé věci, které byly krkolomné v jedničce. Jednalo se spíš o pokračování příběhu.

Heroes I - http://www.oldgames.sk/gallery.php?gall ... image=3124

Heroes II - http://www.heroesandmight.estranky.cz/f ... riginal/27
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Andrew26
Sigilan
Příspěvky: 17
Registrován: 29.7.2010 22:14

Re: Heroes of Might and Magic [Heroes]

Příspěvek od Andrew26 »

Já jsem asi divnej.... ale ta kampaň o které mluvíte (Gauldoth polomrtvý) mi přišla nejlehčí. (čti "jediná dohraná")
Uživatelský avatar
HiHi789
Sigilan
Příspěvky: 129
Registrován: 13.3.2009 23:27
Bydliště: Nepovím a nepovím.

Re: Heroes of Might and Magic [Heroes]

Příspěvek od HiHi789 »

Já budu asi taky divný, ale V mi přišla lepší než III. Ani tu vychvalovanou grafiku nějak nechápu, páč trojka patří mezi nejošklivější díly. První dva ji mají podle mě hezčí.
spagat
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 4.4.2011 9:39

Re: Heroes of Might and Magic [Heroes]

Příspěvek od spagat »

Tak já bych obnovil diskuzi tim, ze bych se přidal k vychvalování. Trojka mi přijde taky fakt nejlepší. Teď jsem po ní po dlouhý době opět šáhnul, a zase jsem u toho zkejsnul půl dne. To je hroznej mor :-D
Odpovědět

Zpět na „Might and Magic“