Info?

Opusťte svůj vault a vydejte se do postapokalyptického světa plného nájezdníků, radiace a mutantů.

Moderátoři: Hamster, Saruman, Daemon

Bude tato sekce fóra "žit"?

Určitě
14
47%
Snad ano
7
23%
Moc tomu nevěřím
4
13%
Ne, F se sám neprosadí
3
10%
Ne, hra je stará a téme vyčerpané
2
7%
 
Celkem hlasů: 30

Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Info?

Příspěvek od Arian »

Pokus o apríla nebo je tato sekce myšlena vážně? Já osobně jsem samo rád, ale proč ta náhlá změna a neobáváte se, že tento krok přišel už příliš pozdě?
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Arian: já doufám, že s ohledem na F3 je to tu ještě docela brzy a ne pozdě ;-)

Ale jinak je to bída, člověk si už ani v září nemůže udělat apríla :mrgreen: ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Já to chápu spíše jako symbolické gesto zrovnoprávnněí Falloutu s "těmi ostatními hrami", které už svou sekci mají.
V nějaký velký rozvoj Fallout diskuse nedoufám.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Sigil je mŕtvy, nech žije Sigil!
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Daemon
Dabus
Příspěvky: 284
Registrován: 30.9.2005 0:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daemon »

Samozřejmě, že jde o apríl - a bude celoroční :-)
Life's hard, time's short, take it easy, fuck it all!
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Takže mám pár otázek:

1) Jak se sakra rozmlová? Co všechno mám napsat do toho řádku? To si jako mám zkusit uhádnout co ví?

2) Skušenosti dostávám náhodně nebo co?

3) Jak je to ze světem a jeho mapou? Když na mapě světa stojim v čtverečku, a jdu o čtvereček např do prava, jak to, že mě to hodí do tý samí lokace?

4) Na co jsou lékárny, když mám schopnost doktor? A jakej je rozdíl mezi schopností doktor a první pomoc?

5) Našel jsem nějakej tábor v poušti, stojí tam nějakej chlápek, píše mi to ať schovám bouchačku a kecnu sním. Proč to nejde?

6) Proč když u rozhovoru kliknu na obchod, žádnej se neobjeví?

7) Tahle skvělá atmosféra a hratelnost se uchová po celou hru?

8) Jestli jo, jakto, že se najdou lidi, co to nepovažujou za nejlepší RPG, a vůbec nejlepší hru na světě?
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Jen ty, co vím jistě.
SlipKnoT píše:1) Jak se sakra rozmlová? Co všechno mám napsat do toho řádku? To si jako mám zkusit uhádnout co ví?
Používání toho řádku není vůbec třeba, rozhovory se vedou v klasickém stylu voleb a reakcí.
SlipKnoT píše:2) Skušenosti dostávám náhodně nebo co?
Úkoly, zabití nepřátelé...; nevšiml sis textového řádku dole?
SlipKnoT píše:4) Na co jsou lékárny, když mám schopnost doktor? A jakej je rozdíl mezi schopností doktor a první pomoc?
Pro ty, co schopnost doktor nemají na takové úrovni? Jinak rozdíl je myslím zhruba takový - stimpacky/první pomoc léčí pouze hitpointy, doktořina těžší zranění.
SlipKnoT píše:6) Proč když u rozhovoru kliknu na obchod, žádnej se neobjeví?
Ne každé postava má co nabídnout.
SlipKnoT píše:7) Tahle skvělá atmosféra a hratelnost se uchová po celou hru?
Dál je to dle mého ještě mnohem lepší.
SlipKnoT píše:8) Jestli jo, jakto, že se najdou lidi, co to nepovažujou za nejlepší RPG, a vůbec nejlepší hru na světě?
Ti lidé hráli Planescape: Torment.

BTW - dabusové, pak bych tyhle příspěvky asi oddělil někam do Otázek a odpovědí; mohl bych to pravda udělat sám, ale nebudu vám brát práci ;-).
Naposledy upravil(a) MCZ dne 2.10.2007 20:10, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

SlipKnoT píše:3) Když na mapě světa stojim v čtverečku, a jdu o čtvereček např do prava, jak to, že mě to hodí do tý samí lokace?
Lokace jsou na mapě reprezentovány zeleným kruhem. Stojíš-li v kdekoli v něm, dostaneš se na totéž místo.
SlipKnoT píše:5) Našel jsem nějakej tábor v poušti, stojí tam nějakej chlápek, píše mi to ať schovám bouchačku a kecnu sním. Proč to nejde?
Pokud bouchačku schováš, měl by si s tebou promluvit.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

yenn píše:
SlipKnoT píše:3) Když na mapě světa stojim v čtverečku, a jdu o čtvereček např do prava, jak to, že mě to hodí do tý samí lokace?
Lokace jsou na mapě reprezentovány zeleným kruhem. Stojíš-li v kdekoli v něm, dostaneš se na totéž místo. fallouty boli(a su)nedokoncene... vyvojari boli hnani dopredu, bicovani(nie naozaj :-D )
SlipKnoT píše:5) Našel jsem nějakej tábor v poušti, stojí tam nějakej chlápek, píše mi to ať schovám bouchačku a kecnu sním. Proč to nejde?
Pokud bouchačku schováš, měl by si s tebou promluvit.
niektori su zavisli na tvojej karme... napriklad, pokial mas neutralnu karmu, cize niekde okolo nuly, neprehovoria si s teou, vraj mas toho este vela co prezkumat a ziskat si respekt, "zli" obchodnici si takisto s tebou nepokecaju pokial si dobry...

ku lieceniu: som zvedavy ako si chces stimpackom uzdravit zloemnu nohu, ci vypichnute oko ;-) doktor taketo veci riesi a lieci, takisto to(Fa, doctor) ovplyvnuje rozne udalosti v hre(rozhovory, pocitace, nebudem ti spoilovat)

ku "rozmlouvani": v niektorych(vnimocne sa objavujucich) rozhovoroch mozes napriklad zadanim spravnej vety(slova) ziskat posun v rozhovore, na ktory je treba nejakych podmienok(SPECIAL, skilly, atd), napriklad sa mozes overseera opytat na water chip a pekne ti o nom zreferuje(hodi sa pokial ta to zaujima a mas napriklad int1 a nemas taku moznost v rozhovore), alebo v shady sands farmarovi polozit otazku ohladom systematizacie poli a sadenia(samozrejme nie presne toto, presne znenie ti neprezradim :-P )

ad 7) + 8) zalezi od cloveka, subjetivity, atd ;-)

ad2) Zkusenosti ;-)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

xRage: Tipuji, že ten „tábor“, v němž nechtějí se SlipKnoTem mluvit, je Shady Sands. A vzhledm k tomu, že hraje Fallout krátce, pochybuji, že už má výrazně vychýlenou karmu.

Samozřejmě se ale mohu mýlit.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

myslim, ze pokial nema dost vysoke charisma a rec tak ho tam ani nepustia :-? ale da sa z toho vykecat

aaa zbran schovas tak, ze si v inventari vyporazdnis ruku v ktorej mas zbran a das si tuto ruku ako aktivnu... odporucam chodit v jednej ruke so zbranou a v druhej s paklucom, mdkitom, atd ;-) potom uz len prepnes ruky a mozes si behat kde chces a ako chces :-)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Děkuju za rady a tipy všem ;-) A teď poslední otázka: Můžu nějak zrychlit běh postavy?
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

pokial mas nastavene v options behat vzdy(always run) tak uz nie... da sa este drzanim shiftu a kliknutim zmenit rychlost pohybu(run/walk) ale viac ako beh to uz nejde ;-)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Jj, dík. Normálně je to slimák :lol:
Uživatelský avatar
Saruman
Dabus
Příspěvky: 397
Registrován: 28.9.2005 17:19
Bydliště: Orthank

Příspěvek od Saruman »

Možná by nebylo zlé přidat do hlasování možnost "Určite, ale pouze kvůli SlipKnotovi". :-D
If king at noon says it's night,
Exclaim: Behold! the moon, the stars!

Persian saying
Odpovědět

Zpět na „Fallout“