Vaše postavy

Opusťte svůj vault a vydejte se do postapokalyptického světa plného nájezdníků, radiace a mutantů.

Moderátoři: Hamster, Saruman, Daemon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Vaše postavy

Příspěvek od Morty »

tak co? za koho ste hravali najviac? ake statistiky vas najviac pobavili ci inak zaujali? ktore kombinacie odporucate?(Fo1, Fo2, Fo: T :D )
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Fallout 2 jsem hrál mnohokrát, ale snad pokaždé vlastně za víceméně stejnou postavu. :think:

Tedy žena - mladá, kolem 20 - inteligence a charisma na maximum, odolnost na minimum - oblíbené dovednosti "řečnictví" a "věda" - rysy "talentovaný" a "sex appeal" - když už bojovat, tak na dálku a zezadu. No a celou hrou jsem se pokud možno prokecával a prošoustával. :-D
A stejně mi přijde, že byla každá ta hra dost jiná. :think:

Fallout 1 je loserovina, tam žádnou svou oblíbenou postavu nemám.
(A snad si díky téhle poznámce Saruman hned nepříše první smazaný příspěvek na Sigilu. :lol: )
Uživatelský avatar
Saruman
Dabus
Příspěvky: 397
Registrován: 28.9.2005 17:19
Bydliště: Orthank

Příspěvek od Saruman »

xRage: Když už ne vždy, alespoň při zakládání nového tématu by jsi se měl snažit psát jako civilizovaný člověk...
btw: Co je zábavné na statistikách? :-)

Ajantis: Příspěvky, které ubližují výhradně jejich autorům, zásadně nemažu... :-D
If king at noon says it's night,
Exclaim: Behold! the moon, the stars!

Persian saying
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Ajantis: Nevíš o čem mluvíš... Saruman je ostřílený hardcore všb mod a k něčemu takovému, jako mazání příspěvků by se nikdy nesnížil. Když ten maže, tak rovnou celý topiky. :-) (ještě, že moderátor nemá pravomoc mazat sekce)

k tématu - Moje postavy byly taky vždy dost podobné. Řeč, talentovaný, konzervativní statistiky... Když o tom tak přemýšlím, tak na hrdinovi mi ve falautu vlastně nikdy příliš nezáleželo. Spíš jsem ho bral jako prostředek k tomu zažít tu hru - jako takový nutný zlo, který mi umožní projít se po radioaktivní kalifornii.
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Fallout 2 jsem dohrál 15x za zhruba 7 druhů postav.
Těmi jsou:
:arrow: "Smrtící mašina", postava, která na konci měla všechny statistiky na 10, mimo štěstí, to bylo asi 4 (díky čemuž sebou tahala psa Pariu :D ) se zaměřením na těžké zbraně (Bozar ftw!)
:arrow: "Mladá sexy mrcha", kterou tu popisoval Ajantis s vysokou inteligencí, charismou a řečí + sex apeal :P
:arrow: "Zloduch" nejvyššího kalibru, ďáblův spratek, vrah dětí a vylupovač hrobů, kombinace boje, inteligence a zvrhlosti
:arrow: "Intelektuál" (Vysoká inteligence, řeč, věda, lékař), která se schovávala při boji hlavně za Marcuse a Cassidyho
:arrow: "Vrhač", bojová postava zaměřená na vrhy všeho druhu (závislý na nuka-cole) s vysokou obratností a vrhem
:arrow: "Bouchač", zaměření na boj beze zbraně a na Meele weapons
:arrow: "Pistolník", zaměření na lehké zbraně, strážce pouště, ranger a kapitán stráží Vault City, prostě dobrák každým coulem.

Fallout 1 jsem dohrál jen jednou, tam to byl takový všeuměl.
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Moje tradiční postava ve Fallout 2 (jedničku jsem hrála jen párkrát) - žena, věk 16 let, vysoké charisma, obratnost, inteligence, téměř nulová odolnost, rysy sex appeal a talentovaný, dovednosti lehké zbraně, řeč, věda/plížení/doktor/zkrátka nebojové. Celou hrou se s oblibou prokecávám a prošukávám. Několikrát jsem to zkoušela i za postavy jiné, ale hraní s výše uvedeným mi vyhovuje nejvíc a i po těch desítkách (možná i stovkách) dohrání F2 mne to za ni stále baví.

Fallout Tactics - pokusila jsem se tam stvořit něco podobného ve F2. Bohužel, na perk "Samotář" je třeba charisma 4 a nižší, tak jsem bonusy za hraní sólo neměla (za něco ošklivého vážně hrát nebudu), to mě docela mrzelo. Nu co, dojela jsem to nakonec i bez něj. :)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Fallout 2:
Muž, věk mezi 22 a 25 lety. Obvykle pojmenovaný po značce cigaret.
Vlastnosti - inteligence a charisma vždy pokud možno co nejvýš (člověk si musí ty svoje RL nedostatky aspoň *někde* vykompenzovat). Třetí výrazně vyvinutou vlastností byl podle nálady buď postřeh nebo obratnost.

Small frame, skilled nebo gifted a finesse.

Small guns, doctor a science... (asi docela typická sestava).

Většina těch chlapíků hodně pila, občas fetovala, chovala se promiskuitně a v Modocu se oženila s Davinem (nebo jak se jmenoval).

Fallout 1 - hrála jsem jen jednou, a to za postavu podobného ražení (a pojmenovanou po cigaretách).

Tactics - nehrála jsem, nemůžu sloužit.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Cesare píše:Small guns, doctor a science... (asi docela typická sestava).
Typická sestava s talentem na doktora? :shock: (sorry, Bess)
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

Saruman: mno bol som pod vplyvom navykovych latok(viem, ze som tu nejak sluboval ze sem nebudem pisat vo stavoch nejake blbosti, ale toto snad blbost nieje :D ), ked som to zakladal, takze si pravdupovediac ani nepametam zeby som za poslednych 5 hodin na sigile vobec bol :lol:

mno a moja najoblubejesia postava je AG 10, LK minimalne 7, ST4 PE6-7 a zvysok nejak podosadzovany... a traity ani nvm, v poslednej dobe nevyberam ziadne, snad iba finesse, tagy som maval small guns, doctor/FA, sneak/steal/picklock/speech jedno z tych styroch...

a hrou sa prekopavam systemom: z coho sa da vykecat sa pokusim vykecat, ked to nejde, tak pridu na radu zbrane...

hmm a na statistikach mozu byt samy o sebe zabavne, hmm ako neviem, momentalne mi nic konkretneho nenapada :lol:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Většinou buď za snipera nebo taky lolitku-děvku jako Sadako (dokonce i se stejnými staty :lol: ).
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

Kromě základních setů děvka/střelec jsem ve dvojce rád používal i kombo unarmed+energy, samozřejmě doplněné řečí. Hned z Klamathu jsem sprintoval pouští do Rena a vybavil se tuňenými lasery. I tak ale byl po většinu hry boxer účinější zbraní.

V jedničce šlo spíše o univerzály, ale svého oblíbeného frajera (jednoruční zbraně a kožená budna) mám ze všeho nejvíc nejradšejc.
Feed your head
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Hamster píše:
Cesare píše:Small guns, doctor a science... (asi docela typická sestava).
Typická sestava s talentem na doktora? :shock: (sorry, Bess)
Šikne se, když dojdou stimpaky. Někdy ho "vyalternuju" za speech nebo lockpick.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
smajdalf
Sigilan
Příspěvky: 56
Registrován: 10.6.2007 19:39

Příspěvek od smajdalf »

moje postava ve falloutu 1, no moc si ji nepamatuju ale mela hbitost 9, silu asi 6, inteligenci tak 7 a kdyz jsem dohraval fallout tak pouzival kevlarovou zbroj radu od bratrstva oceli a nejakou tu vylepsenou plasmovou pusku, taky pokud si pamatuju mel energeticky zbrane, paklice a vrhaci zbrane na max :-) (to byly myslim i jeho talenty)
Angelique
Sigilan
Příspěvky: 7
Registrován: 24.8.2007 1:41

Příspěvek od Angelique »

f1 jsem dohrála jen 1x, takže klasika jít, najít a použít... nic special jen aim na light weapons...
f2 tak to už je jiná... po 10x dohrání jsem přestala počítat... nejčastěji dohrané za "stín"... muž kolem 20, obratnost/vnimavost jako prioritní atributy, sílu nikdy né víc jak 6, zbytek rozmixovaný s perkem talentovaný a druhý perk podle nálady. Zaměření-boj na dálku a předefším lovecké zbraně a doslova "aim a head!", lepépeřečeno "eye" (dmg lepší než s raketometem do břicha =), taky vysoké plíženi, zálesák a paklíč...

Párkrát jsem zkoušela "speedrun", ale na šílence co to dají pod 18 min nemám no :P, taky mě bavilo sbírat mazlíčky jako Marcuse, Dogmeata a podobné... ve finále jsem měla v San Francisku docela pěknou sbírku npcéček...

Pokud se k tomu někdy dokopám tak zkusím dohrát hru bez jediného výstřelu, tak snad někdy ;-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Klasický powergamer :-) Specializace buď na 2H Small Guns nebo 1H Small Guns + Fast Shot. A k tomu Big Guns (ach, jak vzpomínám na první hraní Fallouta, kde jsem Deathclaws poctivě vybíjel plamenometem... to byly časy :mrgreen: :cry: ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Fallout“