Zoufalá dobrodružství (...plná spoilerů)

Opusťte svůj vault a vydejte se do postapokalyptického světa plného nájezdníků, radiace a mutantů.

Moderátoři: Hamster, Saruman, Daemon

Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

SlipKnoT: http://mikesrpgcenter.com/fallout/maps/necropolis.html (mírumilovní ghúlové jsou v Sewers 2 pod číslem 11)

Pastýřská hůl opravdu využívá dovednosti s chladnými zbraněmi (viz zde). Do energetických zbraní se imho vyplatí investovat.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

oukej ;-)
smajdalf
Sigilan
Příspěvky: 56
Registrován: 10.6.2007 19:39

Příspěvek od smajdalf »

já bych to doplnil asi tak ze se do nich vyplati ivestovat pokud je hodlas pouzivat :-)
Clairon
Sigilan
Příspěvky: 7
Registrován: 8.9.2007 22:30

Dohráno

Příspěvek od Clairon »

Zdravim,
tak sem to dohrál dvakrát, teď to hraju potřetí, než mi přijde dvojka (musim stihnout dohrát, než vydaj trojku kua) a mám dva tři dotazy+:

1. V katedrále jsem ani při prvním ani při druhým hraní žádnýho big bossa nenašel, jen comp a bombu, aktivoval a bum...
2. Dá se nějak zachránit město Necropolis? Vždycky když sem tam po nějaký době doputoval, tak město bylo vypleněný, ghoulové roztrhaný na cucky, v lepším případě napíchlí na kůlech a ve vodárně partička kolem Larryho...
3. Vobčas sem na mapě kromě nepřátel v ruzný podobě a přepadenejch lidiček narazil na ňáký divný lidi/lokace:
- divný vtipný slovesem házející krávy = nic ?
- bazarista, co mi nutil kepl bez šťávy = flinta (nic?)
- ňáká suprstár, s kerou sem si zapěll = zlepšení postavy, myslim že CH+1
- škráblej náklaďák s vatou = příjemná napakovačka
Tak jestli se má něco pozitivního stát i u krav (příp. i v těch "áčkách", ne jen ta flinta) a jestli je takovejch lokací někde víc?

P.S. Teď to hraju systémem, nikoho nemám rád, všichni sou svině, střílim za blbej pohled, tak sem zvědavej, kam s tim dojdu :-)
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Clairon:
1. http://mikesrpgcenter.com/fallout/maps/cathedral.html - Boss je číslo 40, na témže patře je výtah k bombě.
2. Necropolis se zachránit dá. Vždy mi stačilo vybít supermutanty a opravit vodní pumpu.
3. Náhodné lokace: http://www.madbrahmin.cz/index.php?dir= ... =f1nah_lok
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Clairon
Sigilan
Příspěvky: 7
Registrován: 8.9.2007 22:30

Příspěvek od Clairon »

Jéé, díky za odkazy. Super.

Tak bosse si podám teď a to Necropolis sem navštívil asi pozdě nebo nák blbě, páč už když sem tam vždycky přišel, tak všichni death, na zemi i podzemí. Nikdo mi tam ani úkol na opravu pumpy nezadal, nebyl kdo :-(
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Nekropolis je třeba navštívit do určité doby. Pak Vůdce pošle mutanty, aby to tam vymlátili. Takže pokud chceš dobrý konec pro Nekropoli, dojdi pro čip co nejdříve a pak už se tam nevracej.
(Aspoň doufám, že mě paměť neklame)

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
stavca
Sigilan
Příspěvky: 23
Registrován: 16.9.2006 11:05
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stavca »

Tvoje problémy bych chtěl při hraní Fallouta mít :D
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Re: Zoufalá dobrodružství (...plná spoilerů)

Příspěvek od PinHead »

Je nějaká možnost přejít od Morinů k Bishopům? páč jsem se neuváženě vehnal do jejich služeb a už jsem v rodině :-(
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Zoufalá dobrodružství (...plná spoilerů)

Příspěvek od Carlos »

F1: Je nějaká možnost dostat se na tu farmu v Hubu, co jí přepadli nájezdníci? Ten farmář, co zadává ten úkol mě tam nějak teleportoval, ale já zjistil, že jsem bez munice do samopalu a odešel jsem - a uložil si to!
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Zoufalá dobrodružství (...plná spoilerů)

Příspěvek od Illuminating »

Vole myslim, že ne.

To je teda pech. :mrgreen:

EDIT: Tak za to ustřel hlavy někjakejm jinej lidem ne?
Ber to jako náhodu co uh . . hu.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Snažím se zbavit v F1 prvního a časově omezeného questu, který zase velmi omezuje mě. Jsem na páté úrovni (specializace na boj beze zbraně, lehké zbraně a řeč - všechno kolem 100), vlastním tu trochu lepší brokovnici (tu, s níž lze pálit dávkou, ne tu dvouhlavňovou legrácku) a základní samopal. Je možnost, že bych při současném stavu věcí zvládl získat čip? Jsem v podstatě začátečník a hraju na nejlehčí obtížnost soubojů a průměrnou obtížnost hry.

EDIT: A ještě co je výhodnější používat, když mám Obratnost 10 - Koženou zbroj nebo tu kovovou? Jedna má lepší třídu zbroje, druhá vychytanější odolnosti. Jsem na vážkách. Odolnost mám 5.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Zoufalá dobrodružství (...plná spoilerů)

Příspěvek od Illuminating »

Level 5 je dost.

Já to dávám taky ne pětce.

Ber kovovou ....
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Zoufalá dobrodružství (...plná spoilerů)

Příspěvek od Carlos »

Slip: Sehnal jsem kevlarku ;-) Už to tam čistí, ale další zásek - v lokaci Síň by se měl nacházet ghůl jménem Set. Nenachází, alespoň já ho tam nemám. Byl tam jeden, ten se jmenoval Garret, toho jsem stejně jako většinu osazenstva téhle lokace zabil, ale Seta jsem nenašel. HELP :pray:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zoufalá dobrodružství (...plná spoilerů)

Příspěvek od MCZ »

Carlos: nenapsal jsi, kolik dní ti zbývá a kde jsi, to se pak těžko hodnotí. Pokud jsem to pochopil správně, tak je celý Fallout limitován cca 500 dny (přičemž po získání čipu už tam počítadlo není). Odhadem jej získáš na konci druhé třetiny hry. Mě osobně ten časový limit taky nehorázně štval, ale nakonec jsem Fallout dohrál s bohatou rezervou a to jsem nijak zvlášť "nespěchal".

BTW - Já jej normálně potkal (ghúly jsem nestřílel), takže těžko říct... nebyl to jeden z těch, co jsi zabil?
Beru tedy, že někdo vyznává taktiku "nejdříve střílej, potom se ptej", ovšem nechápu, že ještě čekáš odpovědi, když všechny vystřílíš :lol: .
Odpovědět

Zpět na „Fallout“