Technické problémy

Opusťte svůj vault a vydejte se do postapokalyptického světa plného nájezdníků, radiace a mutantů.

Moderátoři: Hamster, Saruman, Daemon

Safry
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 18.7.2008 19:13

Re: Technické problémy

Příspěvek od Safry »

ahoj

tak sem si po par letech nainstaloval fallouta 1 uz sem donesl do V13 vodni cip atd.. a td k problemu

kdyz vstoupim na mapu kde se naleza vztup do bratrstva oc tak nikde nevidim svoji postavu,nikam nemuzu jit,ani odejit zpet na svetovou mapu nenapada me cim to muze byt .. :-?

diky za rady ;-)
jax90
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 27.7.2007 17:59

Re: Technické problémy

Příspěvek od jax90 »

chcem sa spytat,ze co mam spravit ak chcem ,aby moji partaci mali lepsie zbroje??staci,ak im nejaku dam do inventara a oni ju budu automaticky nosit??alebo ako to vlastne je??mozte mi poradit??
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

jax90: V jedničce parťákovi lepší zbroj obléci nejde. Ve dvojce s ním zapřeď rozhovor a v dialogovém rozhraní najdeš vpravo dole tlačítko, kterým se dostaneš ke společníkově „nastavení“ (zbraň, zbroj, chování).
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
jax90
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 27.7.2007 17:59

Re: Technické problémy

Příspěvek od jax90 »

mam dalsi problem,v pohrebisti v tej casti,kde su paraci,tak by tam mala byt nejaka mrtvola blizko schodov ale ja tam nijaku nevidim,kde moze byt??
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
jax90
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 27.7.2007 17:59

Re: Technické problémy

Příspěvek od jax90 »

no tam som ju hladal ale nic tam nieje.je to bug alebo co??neda sa to nejak opravit??
jax90
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 27.7.2007 17:59

Re: Technické problémy

Příspěvek od jax90 »

sakra ta hra ma uz vazne stve,ta debilna mrtvola tam nikde nieje a este k tomu,ked vystrielam adytum a pozabijam regulatorov,tak mi VZDY sekne hra a neda sa s tym nic robit..sakra to mi nikto neporadi????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Technické problémy

Příspěvek od Illuminating »

Citace:
"fallout.cfg, polozka art_cache_size, postupne měň hodnotu, až dokavaď neznuluješ padavost."
Tohle nepomůže?
jax90
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 27.7.2007 17:59

Re: Technické problémy

Příspěvek od jax90 »

no skusil som to ale padalo dalej,ale som skusil to adytum napadnut 2. sposobom s pomocou blades, a potom to uz neseklo.akurat ze mi ten chemik uz asi nevylepsi zbran a zbroj,tak budem musiet ist na tu vojensku zakladnu,ale na mape ju nemam oznacenu,to ju musim najst sam,ci by sa mi mala objavit v tom zozname miest vpravo??
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Technické problémy

Příspěvek od Illuminating »

Objeví se ti to tam při plnění úkolů pro bratrstvo oceli. Takže to nemineš.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

jax90: Může ti ji vylepšit předtím. Každopádně si pamatuju, že jsem to vymlátil a všichni - včetně chemika - se mnou byli kamarádi.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
jax90
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 27.7.2007 17:59

Re: Technické problémy

Příspěvek od jax90 »

no ale mne uz nemoze vylepsit,lebo som nenasiel tie suciastky na opravu tej farmy,kedze ta mrtvola tam nikde nebola-asi to bol bug alebo co
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Technické problémy

Příspěvek od Morty »

A poúžívaš najnovši killapov patch? :-) Bez toho by som to ani neskúšal zapínať ;-)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
jax90
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 27.7.2007 17:59

Re: Technické problémy

Příspěvek od jax90 »

ou,ja som tam ani patche asi nedaval,instalaciu som nerobil,len som to prekopiroval na disk,podla navodu na tej stranke o falloute.ale uz som pri tej vojenkej zakladni to uz by mal byt koniec,neviem ci by sa mi oplatilo rozohravat starsi save..ale aj tak,mohol by si mi dat nejaky odkaz na ten patch,nejak ho neviem najst :-D
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Technické problémy

Příspěvek od Illuminating »

Odpovědět

Zpět na „Fallout“