IWD2: závěrečný souboj

Okuste ledový dech Auril na Planině ledového větru.
Stránky: Icewind Dale, Icewind Dale II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artemis Entreri »

Bhaall píše:existuje takovej hack to to zvedne až na 40 lvl.
hack ne spis mod je na sigilu k downloadu
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Já nikdy nebyl nijak zvlášť zastánce těchto "zlepšováků"... kdo si to chce spestřit, tak ať hraje třeba hardcore RP... a pak nemotřebuje ani mody ;-)
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
jax90
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 27.7.2007 17:59

Příspěvek od jax90 »

ved mozno ani nemal mod,ked hral iba za jednu postavu,ja som mal 6 a mal som u kazdej zhruba 15-16
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

jax90: V nemodované IWD2 se přes 30. level nedostaneš, i kdyby ses na hlavu stavěl ;-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: IWD2 Final Battle

Příspěvek od PostTrauma »

Isair i Madae mají každý různé slabiny, tak je nejlepší zjistit, kterých z nich můžete využít a soustředit se jen na jednoho z nich (druhý pak pomře s ním, aniž byste se ho dotkli). Předtím rozhodně zlikvidovat doprovod. Myslím, že na ně stačí mít zbraně +3 a nějaké to elementální zranění. Close combat moc nedoporučuji, protože AC40 trefí jak nic, dmg velmi solidní. Jinak je to docela o štěstí - když vaši kouzelníci dostanou stun, tak jste nahraní (během chvilky je někdo přiběhne vyrubat).

Na normal mode jsem se 6 postavami skončil kolem 16 lvl, na HoF kolem 27 lvl. A do pár loadů jsem je dycky zabil bez ztrát.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Zero
Sigilan
Příspěvky: 152
Registrován: 24.3.2009 18:11

Re: IWD2 Final Battle

Příspěvek od Zero »

Nemáte někdo pořádné tipy na tenhle souboj? Už se s tím piplám přes dvě hodiny na nejlehčí obtížnost, ale to se fakt nedá.
Jakžtakž se mi povedla vymyslet taktika na první část souboje, ale jak jsou u bazénku, tak už to prostě nejde. I když zůstanou jenom dvojčata, tak na ně moje zbraně ani kouzla neplatí (proč jsem si ku*** teda piplal kouzelníka, když je mi teď úplně k hovnu?!), jednou se mi povedlo Madae zranit až k "hurt", ale pak byla zas zázračně nezraněná. Už jsem opravdu zoufalý, chci tu hru konečně pokořit, a poslední souboj je takhle nemožně těžký.
Odpovědět

Zpět na „Icewind Dale I & II“