IWD2: Černý drak v jungli Yuan-Ti

Okuste ledový dech Auril na Planině ledového větru.
Stránky: Icewind Dale, Icewind Dale II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

7c: To nemůžu soudit, protože tenhle mód pro BG2 jsem nikdy nezkusil. Nicméně když jsem prohlásil, že se jedná o nej souboj, rozhodně jsem se nezamýšlel nad všemi mody nebo add-ony už jen z toho důvodu, že valnou část jsem nevyzkoušel.

Nicméně pokad někdo hrál jak iwd2 tak Ascension, rád si jeho názor na srovnání těhle dvou soubojů poslechu.

Artemis: Jak je psáno výše, 10 minut mi přijde jako docela dlouhá doba;-) mě těžkost toho souboje právě přišla v tom, že jsem Xvima nedokázal zranovat, ne že bych měl problém se životy...

Bhaal:Nejlepší se u mě nerovná nejtěžší. To už je otázka názoru ;-) Pokad do souboje vletíš a biješ hlava nehlava, pravděpodobně napoprvé podlehneš...ne však přečteš-li si celou historii medailonu. Pak máš velkou šanci uspět ihned.
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

Arian píše:Nejlepší se u mě nerovná nejtěžší...
Jistě máš pravdu tady jsem trochu ulítnul :oops:
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artemis Entreri »

mno nerikej ja taktiku hrr na ne a buh sud puzivam rad a casto vyplaci se mi a ja problem zranit hoi nemel spis pocet jeho hp :twisted:
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Fixer040
Sigilan
Příspěvky: 115
Registrován: 25.7.2007 17:28

Příspěvek od Fixer040 »

hm tak diky za radu pisu ze skoly rano sem si privstal a sejmul sem toho draka lucistnikama a kusisnikama zatimco nejsilnejsi postava zdrhala :-D
Navzdory všem opačným tvrzením má tuřínové pivo léčivé účinky.

Sekera bez trpaslíka není sekera.
Uživatelský avatar
Valiant
Sigilan
Příspěvky: 95
Registrován: 6.1.2006 9:49
Bydliště: Levice (hometown), Sliač (worktown), Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valiant »

Najlepšia zbraň na toho draka je - kúzlo "Rozloženie" (Disintegration alebo tak dajak). To mu uberá život len ak hučí...
Kiski aka Valiant, the 3ds Max mage
Slovakia
Tower Of Deception creator

Obrázek
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

Moment...disintergratrion ubírá život?Já myslel, že to jen instant kill...
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

tam mas saving throw vs. myslim fortitude(vydrz) ak to nespravis, skapes,. ak hej, uberie ti zivoty :-? :lol:

teda, aspon pokial si dobre pametam...

inak ten drak je v ktorej kapitole? som na zaciatku piatej v kulhadare(vlastne uz som v takej dzungli :lol: to bude asi tam :-P )
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

xRage píše:inak ten drak je v ktorej kapitole? som na zaciatku piatej v kulhadare(vlastne uz som v takej dzungli :lol: to bude asi tam :-P )
Yo, hommie... Máš ho před nosem... Jen co umístíš pátý kámen...
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: IWD2: Černý drak v jungli Yuan-Ti

Příspěvek od Welwet »

No s párr buffama se dá..moc smrítích kouzel na něj neplatí,ale vždycky mi na něj zabralo rozložení,obvikle na první pokus lehl..
Obrázek
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: IWD2: Černý drak v jungli Yuan-Ti

Příspěvek od PostTrauma »

Když se s ním člověk chce utkat tváří v tvář, tak to není žádná sranda, ale se správnou taktikou to není žádný tvrdý oříšek. Rozložení funguje skvěle, protože z draka beztak nic nevypadne.

Edit: Teď jsem se za ním stavil a neměl jsem s sebou rozložení, tak jsem to zkoušel řezat a nešlo to ani za mák. Na oheň a kyselinu je odolný, zbraněmi ho těžko trefit, magických střel je příliš málo...ale nejhorší je ta jeho aura strachu, to se pak těžko zabíjí, když ovládáte 0-2 členů družiny. Nakonec jsem se musel vrátit do Kuldaharu pro rozložení a šlo to napoprvé : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: IWD2: Černý drak v jungli Yuan-Ti

Příspěvek od Welwet »

mno nevím jestli to byl on každopádně myslím že třeba prst smrti na něj moc nešel,zajímalo by mě proč zrovna rozložení ..hehe...
stejnak je to všechno na výdrž ne?
Obrázek
Ellera
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 6.10.2011 12:47

Re: IWD2: Černý drak v jungli Yuan-Ti

Příspěvek od Ellera »

Ixíka Xvimů jsem nějak nepochopila, jak byl naopak slabej, na avatara bych čekala právě něco jako byl Zabiják/Ničitel z BG a ne takového ňoumu, co šel dolů ani ne po 10kolech+- (Nepopírám, že ten kriták za 66 hodně pomohl)...

Co se ale týče draka, tak tam je pomoc velice jednoduchá, pokud na to jsou prostředky...

1. Tank stojí na plošince, tak aby byl zády k těm schůdkům do džungle, prostě takové té rampě a mlátí...
2. Kněz stojí dole a z dálky sesílá "Vzkříšení" Nebo běhá a odbíhá a "Uzdrav" A občas kouzlí odolnost na strach či nějakou tu blbost jako resisty...
3. Zloděj střílí z místa odkud vybíhá léčit kněz...
4. Bardka všem hraje na nervy, jak to dělaj blbě a zaklínačka se kochá architektůrou nedaleké svatostánku a zalévá kytičky...

Stačí být nahoře jen jednou postavou, tu léčit a ostatníma odbíhat dolu...
(Jen pro porovnání, se všema 5 nahoře, se stejnýma buffa, plným útokem, pobíháním a podobně, mě drak stejně zmasakroval a to dost rychle, ve chvíli, kdy tam byla jen jedna postava a ostatní byli mimo, tak šel na první pokus)...

Ono totiž vypadá, jak je tuhej, právě tím, že rube všechny najednou a tak koho chránit, koho ne, kam a kým uhýbat, koho léčit, kdo útočit a podobně, jakmile jde jeden na jednoho, ostatní jsou mimo a jen ho léčí či podporují a ty starosti vypsané nahoře odpadnou, páč nejde do celé družiny, je to jednoduché jak facka...

Imho. BG A. Mi přišel ten závěrečák vcelku pohodovej (Tedy na normální, či těžkou obtížnost, to zraňování 2x jsem fakt nehrála, já radši zůstávám u "Podle pravidel") Takže ten bych taky asi neoznačila za nějak extremní...

Závěrečný souboj v IWD2 je tak těžkej, jak ho chcete mít těžký, pokud během asi 3-4 kol zabijete všech 5 pohunků co tam I. a M. má (A že to fakt jde) Tak nevyvolají už vůbec nic, krom občasného jednoho démona, kterého snad vyvolává Madae, stačí vymlátit ty maníky, co kouzlí ty summon monstery a podobně a jakmile zničíte celou sebranku, tak staří louct do Madae a je to (Isair je většinou pod improwed invisiblééé) A pokud máte nějakou +5 věcičku, tak vám ani nevadí ten 10 resist(Nebo kolik mají) Jsem madae mlátila barbarem s fakt dobrou +3 sekyrou, kterou dával snad všechno a moc to nešlo, jsem mu dala +5 hůl(Kterou měl kouzelník na opírání se ze schodů)A šla na (Zraněn) A následně (Těžce/Téměř mrtev) Fakt během chvilky...

Mě osobně se za nejlepší/Nejtěžší/Výzvy - Boje asi líbilo:

1. Závěr BG1 Serevok a družinka, vs. moje družina (Pokud tedy nepočítám tu hru, kdy jsem Serevoka zbaběla sejmula asi 7 lektvary neviditelnosti a probodávánám)...
2. BG2, Boj s těmi draky a wyrmi v Acesionu, co jsou u Drakonise... (Mimochodem, bezvadně je řeší labyrint)...
3. IWD1 Malavon a jeho dvojník(Nebo spíše řečeno trojník, v rámci příběhu k IWD2)...
Odpovědět

Zpět na „Icewind Dale I & II“