Technické problémy

Okuste ledový dech Auril na Planině ledového větru.
Stránky: Icewind Dale, Icewind Dale II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

IWD2: Potíže s instalací

Příspěvek od Carlos »

Zdravím, chtěl jsem si nainstalovat IWD2, ale nějak to nejde. Problém spočívá v tom, že při instalaci (myslím, že když se dostane na soubor MAnim.chr, nebo tak nějak - jsou to asi 2% při plné instalaci) se mě porogram zeptá, jestli chci vážně ukončit instalaci. Pokud dám storno, chyba stejně nastane. Už z toho celkem šílím! :-x
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Takové problémy nastávají při nečitelném (poškozeném) CD. Něco podobné sem zažil v TS a BG2.
Uživatelský avatar
Hawkmoon269
Sigilan
Příspěvky: 41
Registrován: 4.3.2007 18:17

Příspěvek od Hawkmoon269 »

Já bych taky tipoval poškozené cd...
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

To jsem si původně také myslel, ale zkusil jsem kamarádovo cd a pořád stejné. Obávám se, že tady pomůže jen zformatovat disk...
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Jde ti zkopírovat obsah CD na disk? Protože to vypadá vážně na poškozené CD nebo mechaniku. Jsou to originály nebo "kdoví odkud sehnané záložní kopie"?

Pokud to zkopírovat půjde, zkus to nainstalovat přímo z disku.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Jsou to originály z NXK, ale, jak jsem řekl, podobné potíže mi dělaly i disky od známého (taky NXK)... Zdá se, že je můj počítač alergický na IWD2. Zkusím to zkopírovat na disk, ale moc tomu nedávám... :cry:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

A když tu hlášku ignoruješ, tak instalace nepokračuje? Moje zkušenosti s instalací her od CD Projektu jsou víceméně otřesné. Instalaci IWD jsem musel udělat natřikrát, protože poprvé tam byl také problém s nějakou chybovou hláškou.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Určitě to musí být požkozené CD, právě jsem podobný problém řešil v BG2 a pomohlo až jiné CD, nebo je ještě špatná mechanika.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Mecker: Spíš než poškozené CD to je CD od CD Projektu :mrgreen: Jejich osobitý instalátor naprogramovaný chovanci psychiatrické léčebny v Guatemalské džungli je poněkud nedoladěný...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

Hm, mě zase IWD2 spadne, když si vytvářím postavu, jak tam naskočí model postavy a výběr barev, tak to hapá. A podařilo se mi nainstalovat tak na 3. pokus. :roll:
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

sevencreature píše:A když tu hlášku ignoruješ, tak instalace nepokračuje? Moje zkušenosti s instalací her od CD Projektu jsou víceméně otřesné. Instalaci IWD jsem musel udělat natřikrát, protože poprvé tam byl také problém s nějakou chybovou hláškou.
Bohužel ne... Teď už je to jedno, zformátoval jsem disk a je to v pořádku.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Carlos píše:Bohužel ne... Teď už je to jedno, zformátoval jsem disk a je to v pořádku.
Poněkud drastické, ale ještě že učinné.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

V BG sekci zmíněné chyby při instalaci číslo 1608 jsem se dočkal u Icewind Dale II. Našel jsem asi tucet způsobů, jak se s tím dá vypořádat, ale žádný nefungoval (mazal jsem registry, temp adresáře, instaloval různé programy atp.). Pročež bych byl vděčný, kdyby někdo znal nějaký opravdu funkční přístup.
Sargon
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 1.12.2007 20:21
Kontaktovat uživatele:

Technické problémy

Příspěvek od Sargon »

Mám problém s celkovou plynulostí hry, vím že má mašina nepatří k nejnovějším, ale myslím, že IWD (1) by se nemělo na 2.13 GHz 512 Mb RAM a 128 Gr. Kartě sekat takovým způsobem jakým se seká. Operační systém je XP prof. Hraji za jednu postavu a jsem někde u useknuté ruky. V boji s jedním protivníkem je ještě hra hratelná, ale jakmile mě napadne nějaká banda, nebo použiji nějaká kouzla /nedejbože něco jako pavučinu nebo něco s větší plochou působení/ tak to je konec. Hra se tak seká že je naprosto nehratelná. V nastavení mám vše na maximum, mám jen vyplou 3d graf. akceleraci, s ní je hra ještě daleko pomalejší, což je další věc kterou nedokážu pochopit. BG2 i TOB jsem taky dohrál s jednou postavou, myslím že se semtam taky trochu zadrhávalo, ale to jsem hrál ještě na 400 Mhz mašině, a rozhodně to nebylo tak strašlivé jak teď u IWD. Když jsem hrál se skupinou, bylo to o něco horší. Hledal jsem, ale jestli už je to někde řešeno tak se velice omlouvám..
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, zkus to tu prohledat, mám takový dojem, že se tu už podobný problém vyskytl :think: A mám (opět) takový pocit, že to bylo způsobené nějakým nastavením grafiky :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Icewind Dale I & II“