Voľná diskusia

Okuste ledový dech Auril na Planině ledového větru.
Stránky: Icewind Dale, Icewind Dale II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

MCZ: Neztrácel bych hlavu, mě osobně to bavilo a myslím, že u tebe není vše ztraceno. Ono IWD má spousty nádherných lokací včetně skvělé hudby, které tě možná do toho příběhu vtáhnou. Zkus mít trošku trpělivosti. ;-)
Podle mě je IWD1 co do hratelnosti lepší než IWD2, ale to je můj osobní názor. Ve dvojce je o něco lepší hudba a výborná grafika, některé lokace jsou opravdu úžasné. Tím tě nechci nabádat, aby si jedničku položil a dvojku začal hrát, ale určitě bych to nehrál s donucením, že to prostě MUSÍŠ dohrát.Je o co stát, to mi věř. ;-)
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Souhlasím, navíc v pozdější části a v datadiscích je hra mnohem lepší než na začátku.
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

AlieN píše:Souhlasím, navíc v pozdější části a v datadiscích je hra mnohem lepší než na začátku.
Správně. Málem bych zapomněl na TotL, to je opravdu bomba. HoW už není tak dokonalé, tam jsem cítil mírné zklamání, ale nebylo to taky nejhorší.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

To me bavila vic dvojka, ani nevim proc :). Ale hudba byla u obou rozhodne vyborna. Jinak v jednice mi strasne vadili na Pohrebnim ostrove ty Utopenci, to bylo fakt maso se skrz ne prosekavat :evil:
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

IWD2 je trochu dynamickejšia, je tam menej ubíjajúcich dungeonov, menej súbojov s radovými protivníkmi, imho lepšie ozvučenie, lepšia grafika atď... u mňa jednoznačne víťazí...
A v neposlednom rade sa tam konečne tiež objavili nejaké RP prvky, ktoré IWD1 absolútne chýbali...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Yachiko píše:IWD2 je trochu dynamickejšia, je tam menej ubíjajúcich dungeonov, menej súbojov s radovými protivníkmi, imho lepšie ozvučenie, lepšia grafika atď... u mňa jednoznačne víťazí...
A v neposlednom rade sa tam konečne tiež objavili nejaké RP prvky, ktoré IWD1 absolútne chýbali...
jj presne tak, ale ten ceskej dabing :naughty:
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

No, hudby je v IWD1 málo. Hodně málo. Jen pár témat, třeba v Kuldaharu nebo Dornově hlubině ale během soubojů je naprosté ticho, což moc na atmosféře nepřidává :-? .

Koveras: budu rád, pokud první díl dohraji, a pokud jde druhý díl opravdu ve stopách předchůdce, nepustím se do něj ani náhodou ;-) .
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

MCZ píše:Koveras: budu rád, pokud první díl dohraji, a pokud jde druhý díl opravdu ve stopách předchůdce, nepustím se do něj ani náhodou ;-) .
Tak to prides imho o hodne... Me to dcl bavilo :)
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

coby182: ale ty nejsi já ;-) .

IWD je JEN o soubojích a mě tam souboje nebaví, jsou nudné, jen hru zdržují. A když se hra občas rozjede (po návratu z Dračího oka) a mě hra začíná brát, spolehlivě to utlumí další a další bezduché bitky.
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

V datadisku HoW ziskam brnenie od toho ducha na burial isle.Co mi to spravi ked to dam na seba?
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

MCZ píše:Koveras: budu rád, pokud první díl dohraji, a pokud jde druhý díl opravdu ve stopách předchůdce, nepustím se do něj ani náhodou ;-) .
Jak už bylo řečeno, dvojka je IMHO lepší. Snad úplně ve všem a přijdeš o hodně, pokud si to nezahraješ. Ale je to jen na tobě. ;-)
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Já slyšel o druhém dílu pravý opak ;-) . Jako by implantace pravidel D&D 3E mluvila za vše ;-) .
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

MCZ:
Yachiko píše:IWD2 je trochu dynamickejšia, je tam menej ubíjajúcich dungeonov, menej súbojov s radovými protivníkmi, imho lepšie ozvučenie, lepšia grafika atď... u mňa jednoznačne víťazí...
A v neposlednom rade sa tam konečne tiež objavili nejaké RP prvky, ktoré IWD1 absolútne chýbali...
Mám na to podobný názor jako Yachiko.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Příspěvek od dodo »

MCZ píše:Já slyšel o druhém dílu pravý opak ;-) . Jako by implantace pravidel D&D 3E mluvila za vše ;-) .
sic , neviem ci to mislis v dobrom ale nie , ale podla mna osobne je ta 3 edicia v IwD2 naozaj skveli napad , mne osobne sa poci hlavne kvoli tomu ze sa tu da celkom lahko ovplivnit obtiaznost zachranich hodov tj. cim visiu mate svoju hlavnu vlastnost tim tazsie je protivnikovi sa zachranit pred vasim kuzlom (a navise sa tato obtiaznost da este zvisit specializaciou, no a trebarz taka plna specializacia v nekromancii a k tomu prst smrti , alebo kvileni bansii je v skutku nadhera , prekrasni masochizmus , vrele odporucam rozhodne je sa naco pozerat: :twisted: )
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

IMHO jednicka je omnoho lepsia,ta 3 edicia to pos*ala,zmenili aj klasicku obrazovku,a tie multipovolania co tam mozu vznikat.....to je posliapanie cti klasiky!!!A dost ma irituje ten system skusenosti,cim vacsi lvl,tym menej! :-?
Odpovědět

Zpět na „Icewind Dale I & II“