Komentáře k "Cozzinnniho tvorba"

Zde se můžete rozplývat či pohoršovat nad prezentovanými díly.

Moderátor: Sadako

Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Komentáře k "Cozzinnniho tvorba"

Příspěvek od Sadako »

Sem pište své reakce.
Naposledy upravil(a) Sadako dne 5.6.2006 14:57, celkem upraveno 1 x.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Tak to je teda kruťárna a myslela jsem si že po Všechny vyasssaltujem a všechny rozassssaltujem (jestli jsem to napsala špatně tak se autorovi omlouvám :oops: ) a Historii Ztebekrychle tady nebude nic srandovnějšího,ale tohle je stejně tak dobré :!:
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

ehm..nejsem zrovna na sloh expert ale tohle se mi zdá takový divný:
V ruce ucítil bolest a potom se mu v ní rozlezla nesnesitelná bolest
to je podobný (ta citace)jako jedna moje oblíbená:
Z kosmodromu nezbylo nic a z přistávací dráhy už vůbec nic
:-D
pS:už se ěšim na pokračování
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Na veľaváženého a cteného autora tejto naprosto fascinujúcej a úžasnej poviedky (?) mám len jedinú indiskrétnu otázku: Koľko v tejto paródii na "vyassaultujem..." ešte hodlá pokračovať? ;-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

No, poslední dva díly se nějak nepovedly, chtělo by to míň nesouvislýho řvaní a víc příběhu.
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Yachiko píše:Na veľaváženého a cteného autora tejto naprosto fascinujúcej a úžasnej poviedky (?) mám len jedinú indiskrétnu otázku: Koľko v tejto paródii na "vyassaultujem..." ešte hodlá pokračovať? ;-)
Na veleváženého a ctěného autora této odpovědi mám jedinou otázku: Kdy už přestane kydat a vážit si díla jiných a hlavně kdy pochopí, jakej je rozdíl mezi parodií a stejným stylem!!! :evil: :evil: :evil:
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

AlmSiVi píše:No, poslední dva díly se nějak nepovedly, chtělo by to míň nesouvislýho řvaní a víc příběhu.
To souhlasím, malinko mi to ujelo :oops:
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Cozzinnni píše:...kdy pochopí, jakej je rozdíl mezi parodií a stejným stylem!!! :evil: :evil: :evil:
:-D Hovoríš mi ako z duše... ;-)
Cozzinnni píše:Kdy už přestane kydat?
NEmám dojem, že by som na niekoho alebo niečo kydal? Ty snáď áno? ;-) Ak naozaj, tak mi povedz akým spôsobom to robím... ;-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Cozzinnni píše:
Yachiko píše:Na veľaváženého a cteného autora tejto naprosto fascinujúcej a úžasnej poviedky (?) mám len jedinú indiskrétnu otázku: Koľko v tejto paródii na "vyassaultujem..." ešte hodlá pokračovať? ;-)
Na veleváženého a ctěného autora této odpovědi mám jedinou otázku: Kdy už přestane kydat a vážit si díla jiných a hlavně kdy pochopí, jakej je rozdíl mezi parodií a stejným stylem!!! :evil: :evil: :evil:
A to jsem si myslel, že jsem cholerik.. :roll: - Mohl by ses prosím někdy ovládnout a hned nevyjet na každého, kdo ti právem něco kritizuje :?:

btw: Už to někde zaznělo a já opakuji, že první část tvého podpisu je výrok Stalina (ne Lenina) - klidně si to tak nech, ale o to víc to vypadá, že vůbec nevíš, o čem mluvíš..
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Hmmm...
Ked uz sa raz zableskol v poviedke aj nejaky napad, ihned bol uspesne a dokonale zabity spracovanim a nulovou invenciou... to je poprve- a podruhe, ospravedlnujem sa, ale ja tam absolutne nevidim pribeh, alebo aspon zmysel... cele je to balast "hlasok" a nenapaditej parodie obaleny okolo nicoho, mlatenie prazdnej slamy... A prosim, odpust si cholericke vykriky...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Tak torchu komplexnejšie... BTW Elessar mal s tým čo napísal úplnu pravdu...

Poviedka (?) je napísaná zvláštnym "slabočtivým" štýlom, je tam príliš veľa zbytočných citosloviec, opakujú sa slová a to prehliadfam rôzne preklepy a chyby podobného rázu, ktoré v takejto tvorbe rozhodne nemajú čo robiť...
Celkovo samotný dej pri prakticky ušiel už po pár vetách, zaoberáš sa zbytočnosťami a odskakuješ od neho - to sa samozrejme dá robiť aj iným, oveľa umelecekjším spôsobom, ako sú zaujímavé opisy atď, ale toho sa asi sotva dočkám odhadujúc po tom, čo som si prečítal...
Je totálna úchylnosť venovaš sa dotvoreniu atmosféry vietnamského stánku alebo obrazu spiaceho meča. Pravdepodobne to chcelo byť vtipné, ale musím povedať, že sa tak bohužiaľ nestalo... humor (?) v tejto poviedke je absolútne silený. Niektoré radobyvtipné pasáže ma vyslovene mlátia po hlave...
Táto poviedka je naprosto nepodarená paródia, nevydarený pokus o vtip a totálne plytvanie a mlátenie písmenkami...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

docílili jste toho, že povídka zmizí. :-( :-x Kydejte si jak chcete ale kritizovat umí každej. Jo a ještě jeden vzkaz: GOLDEN CLOSET COMING SOON!!! A do tý doby nic nečekejte
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

:roll: kludne si to tu nechaj, mne to neprekaza... a za to, ze nevies zniest to, ze niekomu sa tvoja poviedka nepaci, ja nemozem...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Cozinnni: No, když dovedla dost drsnou kritiku od Yachika snést Ave, přijde mi docela slabošské, abys ji nepřijal ty ;-) ale je to už je tvůj bagr ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Cozzinnni: Ja som Ti to tu nekazál zabaliť... na to ani nemám právo... ;-)
Iba som vyjadril svoj názor na túto poviedku... bohužiaľ vidím, že kritiku nedokážeš prijať, čo je jedine Tvoja smola, ak si to uvedomuješ... ;-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Odpovědět

Zpět na „Reakce, komentáře, kritiky“