Reakce na "Dva v jedné"

Zde se můžete rozplývat či pohoršovat nad prezentovanými díly.

Moderátor: Sadako

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Reakce na "Dva v jedné"

Příspěvek od Sadako »

Zde se komentuje toto dílo.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Mne sa to dosť páčilo. Je to napísané pútavo, dej má spád a aj druh popisovaného prostredia mám rád.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Celkem čtivé - až na různé technické (tj. věcné) detaily (jo a taky mi unikl důvod pro to 18+ označení :-) ).
KEBULE píše:Dva dvanáctihlavňový kulomety systém catling, ráže 75 milimetrů a strašlivé kadence 25000 ran za minutu, začaly plivat olovo. Co času mi zabralo je do pásu pečlivě naskládat, průbojný, normální, průbojný, světýlko, průbojný, tříštivý
Za podobnou blbost bych tě někam zavřel o chlebu a o vodě, dokud ty pásy opravdu nenaplníš (ani jako vtip mi to totiž nepřijde moc zábavné :wink: :-) ). Počtám, že po první pětistovce už by ti šly ruce šejdrem :lol: :lol: :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Dobrý. Pobavil jsem se. ;-)
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

KEBULE píše:Dva dvanáctihlavňový kulomety systém catling, ráže 75 milimetrů a strašlivé kadence 25000 ran za minutu, začaly plivat olovo. Co času mi zabralo je do pásu pečlivě naskládat, průbojný, normální, průbojný, světýlko, průbojný, tříštivý
To nejsou kulomety, to jsou rotační dělostřelecké kanóny. :shock:
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

sevencreature: Je to vypravování v první osobě. Pro příklad, když na kuchyňském robotovi strouháš strouhanku, taky nezdůrazňuješ použití kuchyňského robota. Ale pravděpodobně řekneš, žes ju nastrouhal. On na to taky měl zcela určitě nějaký zařízení. Při předpokládané váze jednoho "náboje" by byl kulturista dělat to ručně. Tedy máš pravdu. Asi by se z toho opupínkoval.

A 18+ hlavně kvůli stanovám. Prý je velice vhodné vyvarovat se vulgárních příspěvků. Já se jich nevyvaroval, proto jsem upozornil, abych se někoho nedotkl.



drake127: Joe Randhal je závozník a ne odborník na zbrojní systémy. A navíc je možnost, že se za ty roky změnila terminologie. Jinak máš samozřejmě pravdu.
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

KEBULE: Ta kombinace naskládal a hodně času působí tedy poněkud jinak :wink: Ber to jako konstruktivní kritiku - navíc jak píše drake127, vůbec ta zbraň působí VELMI nevěrohodně 8-)

Fajn povídka :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

:-)

Příspěvek od KEBULE »

Pánové samozřejmě to beru pouze jako konstruktivní kritiku. Přiznám se klidně a bez mučení, že podobnými detaily jsem se moc nezabýval. Popravdě jsem čekal, že se na mě sesypete kvůli jiným technickým detailům. A přiznávám velikou futuričnost zmiňovaného systému.

Nicméně proč by to v budoucnosti nemohlo být ralizovatelné? Mně se prostě nikdy nelíbily Phasery, paprskomety, fotonová torpéda atd. Já mám rád konvenční zbraně.

Doteď tvrdím, že nejlepší způsob jak zastavit borga je rozstřílet ho na mraky kulometem, granátometem popřípadě prohnat mu hlavou kuli z dobré sniperky. Kusu letící ocele se může přizpůsobit leda kusem pancíře na pupku...ale to už odbíhám od tématu. S pozdravem a...
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

KEBULE: Jasně, že tohle nemá smysl řešit. Jen se snažím si takovou hračku představit a pokud pominu fakt, že nejde zkonstruovat, tak bych ji fakt chtěl mít doma.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

Super námět řekl bych, bude pokračování?
drake: Co by si stim dělal?? Namontoval na auto a sestřeloval neslušný řidiče??? :-D
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Pokud bude zájem proč by ne. Nějaký nápady by byly.

Na auto ne. Při těch parametrech tak na bitevní loď nejmíň. A i ta by mohla mít problém. Ona ta kosmická je asi akorát...
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

Doufám že se mu povede dostat toho šmejda z hlavy ¨tý Jane :-D
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Odpovědět

Zpět na „Reakce, komentáře, kritiky“