Komentáře k "Fallout - Second War"

Zde se můžete rozplývat či pohoršovat nad prezentovanými díly.

Moderátor: Sadako

Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

2 Lord Arian: :-x tak tos přehnal! :evil: utnout 10 kapitolu v tomhle okažiku! :-x.......... ;-) :lol:
Néé - je tu super! Napínat čtenáře tímto způsobem je velmi dobré ;-) Pokračování budu tentokráte očekávat ještě netrpělivěji než před tím 8-)

Jen jedna malá oprava. Na konci 10 kapitoly máš ''a než se naděli'' místo nadáli.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

opraveno, děkuji 8-)
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Věděli jste, že Tarent skutečně existoval?? Byla to kolonie řeků na jihu Apeninského poloostrova...
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
crovax en-vec
Sigilan
Příspěvky: 396
Registrován: 28.9.2005 16:14
Bydliště: "Kráter"

Příspěvek od crovax en-vec »

jj, tarrent znam. jeden typos o nem pise. lol
Život je hra, která se nedá vyhrát. Na konci téhle mise stejně všichni zařvem...

Vyassaultujem a všechny rozzassaultujem!!! je kompletně napsané!
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Hele bayer, nes.. mě :twisted: :twisted: :twisted:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
crovax en-vec
Sigilan
Příspěvky: 396
Registrován: 28.9.2005 16:14
Bydliště: "Kráter"

Příspěvek od crovax en-vec »

promin, promin, kazdy holt neni takovy hrdina... lol
Život je hra, která se nedá vyhrát. Na konci téhle mise stejně všichni zařvem...

Vyassaultujem a všechny rozzassaultujem!!! je kompletně napsané!
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

2 LordArian:........... no kde to vázne člověče..? :-D ;-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Frosty: :oops: :oops: moc se omlouvám, ale o Vánocích jsem Fallout úplně zazdil (to jsem asi neměl) a teď na něj nemám ani pomyšlení (musím se učit). Nicméně slibuju, že pokud o jarních prázdninách budu doma, vrhnu se na to...já vím, je to pozdě, ale teď na psaní opravdu nemám hlavu :-(
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

LordArian: v poho - chápu. A než aby to bylo tvořeno z musu, či ve stresu - to si radši ještě nějakou tu chvilku počkám ;-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Prečítanie tejto poviedky som si nechával až na moment, kedy prejdem Fallout 2, aby som vedel pochopiť súvislosti, ktoré sa tam určite nachádzajú...ten moment práve nadišiel...
Poviedka je to skutočne výborná, pútavo napísaná, výborne...
Kedy približne bude ďalšie pokračovanie? :twisted: :-D
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Yachiko: Heh, to bych taky rád věděl :lol: Víš, ono je těžké vysvětlovat PROČ to nejde...prostě to nejde. U mě je na psaní třeba velice specifické prostředí a toho se mi bohužel nedostává :cry: Rozhodně jsem s ní neskončil, ale zatím to nevidím moc růžově :-?

Jinak díky za pochvalu
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Tak som si nasiel cas a precital to.Konecne sa to v poslednych 3-4 kapitolach rozbehlo,prve boli trosku roztahane.Len ma trosku prekvapil sposob akym stavali mesta... ten GECK myslim ;-) ... to ako tie budovy z toho gecku ,,vyrastli,, ? Nejako som to nepochopil. Inak kazdopadne ma potesila pritomnost mojho oblubenca Myrona. Skoda ze tam hral len malu rolu. Teraz ma napadlo,ze tam neboli ziadni mutanti,ghouly.... Marcus,Lenny (ked uz su ostatni byvali partaci spomenuti),ale to asi budu v dalsich kapitolach.Aby som to zhrnul... celkom sa mi to pacilo *THUMBS UP* ,dufam ze si najdes na pisanie cas a aj to specificke prostredie.Bolo by to skoda nechat taketo otvorene.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ak by sa mala úplne zachovať príbrhová línia z F1, tak Marcus mal vždy jeden koniec ( pokiaľ prežil do konca hry ) - išiel hľadať ďalších mutantov a nikdy ho nikto nevidel...
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

No pokial by sa mala zachovat pribehova linia falloutu tak ani Myron by sa tam nevyskytol:
a)lebo by upadol do zabudnutia,tak isto ako jeho Jet ,alebo
b)by ho prepichol najaky zavislak na Jete ked sedel na svojej oblubenej barovej stolicke...
edit: myslim si ale,ze LordArian sa nesnazil za kazdu cenu striktne drzat linie Falloutu.Vic bol (pod)priemerny domaci kutil (aj jeho dcera Valeria povedala ze sice dokaze opravovat veci,ale len ked mu dodas vsetky spravne suciastky),rozhodne by clovek s jeho vedomostami,nevynasiel novu zbroj... to uz skorej Myron.Myron,ako som uz spominal by sa tu nemal vyskytovat. Cassidy zase bol opisany ako styridsiatnik.Myslim ze v skutocnosti by mu uz tiahlo na 50. GECK bol kufrik ktory obsahoval informacie (napr. o vystavbe budov, o obrabani neurodnej zeme) ,technologicke postupy pri vyrobe materialov (napr. nepremokava latka) atd... Rozhodne to nebol ziadny zazracny kufrik ktory sam postavi budovu prip.cele mesto.
Ale toto su iba malickosti cez ktore sa citatel lahko prenesie,pokial je poviedka pisana stylom ze dokaze zaujat.A tato poviedka rozhodne dokaze zaujat... len to este dokoncit ;-)
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

raider: No pokud se zastavujete už nad těmahle detailama, tak (v případě že to někdy dokončím) dále ani radši nečtětě :lol: Plánuju totiž vytvořit úplně jiný pohled na svět Falloutu resp to okolo něj. Vím, možná vám to příjde jako ne moc dobrý nápad se vrtat v takovémhle krásném světě, ale věřte, že celá historie Falloutu mou "Kličku" umožňuje
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Odpovědět

Zpět na „Reakce, komentáře, kritiky“