Sťažnosti na všetko - Urna plná stížností

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vampiria: Nic co by trochu kyseliny a lepidla nespravilo :mrgreen: :whistle:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

sedmibestie: Má to dvě chyby - došla tu kyselina i lepidlo. 8-)

EDIT: Ještě mi málem vypadl z okna kocour. Copak se dnes ještě veselého stane... :think:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

sevencreature-
děkuji za dobrou radu - je skutečně nad zlato. Ale proč bych měnil zařízení s garantovanou životností 30 let s garantovanou životností podpůrných sestav 15 let když nebylo dosaženo ani jedno?
To jako jen proto, že někdo vymyslel něco lepšího? Není to vždy hlavní, víš jaký je rozdíl mezi Škodou 1000 MB a Rols Roycem? V absoulutní užitné hodnotě žádný - oba vozy Tě dovezou z místa A, do místa B. Rozdíly v komfortu, bezpečnosti, vybavení a co já vím co jěště, samozřejmě vidím. Ale ne každý to pro svoji spokojenost potřebuje. Proto si stěžuji - jinde na západě bych ty náhradní díly sehnal - možná by byl drahé ale byly by. To jen u nás se Ti každý směje do ksichtu a čeká jak Tě natáhne.
Jenže my jsme stejně šikovnější - jedna malá firma na soustruhu z padesátých let vybavená šikovným maníkem mi potřebný hřídel i pouzdra vytočila a právě se povrchově kalí-a nepotřebovala na to počítačem řízený strojový park i když je to o tři generace v předu.

Vampirie - kterou že jsi to nohou vstávala napřed? Než skončí den Tě asi čeká ještě spousta dobrodružství. Na sraz Ti dovezu padák pro kocoura-někde mám jakýsi malý schován. Pokud ho najdu, je Tvůj.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Neferit.Sr: Jj, však jsem tu "modernizaci" myslel především ironicky ;-)

Vampiria: Doufám, že to, že kocour málem vypadl z okna nemá nic společného s kyselinou a lepidlem :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Neferiťák: Padák by se fakt hodil, kocour trpí nějakou setrvačnou chutí skákat z okna, také tak již několikráte učinil, náhodou se mu nic nestalo, ale vzhledem k tomu, že tu je před panelákem kus betonu, tak bych padákem nepohrdla.

sedmibestie: Co já vím, kam se to podělo? Kocour je starý feťák, několikrát se otrávil a miluje vůni chemikálií. 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

sevencreature - já vím, mě jen ta situace tak vytáčí, že jsem krátkodobě ztratil smysl pro humor. Nic ve zlém. A hele - sleduješ jak vzorně dodržuji mezery před a za za pomlčkou?
Bestie Neferit mi když jsem brblal u kompu řekla něco v tomto duchu "pešek, však má pravdu". Tak jsem se napravil.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Neferit Sr. píše:sevencreature - já vím, mě jen ta situace tak vytáčí, že jsem krátkodobě ztratil smysl pro humor. Nic ve zlém. A hele - sleduješ jak vzorně dodržuji mezery před a za za pomlčkou?
Bestie Neferit mi když jsem brblal u kompu řekla něco v tomto duchu "pešek, však má pravdu". Tak jsem se napravil.
:mrgreen:
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Stěžuji si na autory Tbe Bard´s Tale, kteří při esenciálně důležitém ovládání kamery namapovali směry doleva a doprava "naopak" a nedá se na to zvyknout. :-(
Tedy - dá se to změnit v menu, jenže stejné klávesy ovládají i jiné věci, kde by to prohození bylo snad ještě smrtelnější...
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

ach jo :-? ...některé lidi by měli střílet...zvláště jednoho ichtyla...z jednoho webu jsem odešla nedobrovolně, pracuji na novém a tvořím i své stránky, přesto si nedá pokoj...ichtyl jeden pc negramotný...až se opravdu naštvu, nechám mu to staré ošt sakra zaspamovat... :evil:

P.S. postěžovala jsem si a je mi líp....tak. 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

V MPC se mi u 1984 seká obraz (první se zpomalí, pak se sekne úplně, pak zase jede normálně, zpomalí, ...) a ve VLC pro změnu nejdou správně titulky. :-x Zničím.
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

necrotising_ píše:V MPC se mi u 1984 seká obraz (první se zpomalí, pak se sekne úplně, pak zase jede normálně, zpomalí, ...) a ve VLC pro změnu nejdou správně titulky. :-x Zničím.
On je to film?! Já myslel že jenom knížka, to musim mít.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

A ne jeden. :lol: ;-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

:evil: :evil: :evil: Stěžuju si na DEBILNÍ Internet Explorer 6 a všechny jeho stupidní nadstavby. To není prohlížeč - to je parodie na prohlížeč. :evil: :evil:

Protože když po tom, co půl hodiny píšu zprávu dám odeslat, vyhodí chybu. To by až tak nevadilo, ale když se vrátím o krok zpět, text zprávy je pryč :evil: :evil:

Edit: V práci na tom konkrétním počítači není dovoleno nic jiného než IE :-?
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 31.10.2006 1:09, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

omlouvám se, ale to zatracené icq mě dnes vytočilo na nejvyšší možnou míru...ač si dávám maizla, kam lezu, jakksi mě nedocvaklo, že od kamarádky, se kterou si běžně vyměňuji odkazy na zajímavé stránky mi přijde odkaz, který ona neposlala a ta zat.stránka mi totálně zaviruje a zablokuje ovládání netu a pc (jo, jediné co pomohlo, bylo vyškubnout kabel a odinstalovat celé icq a hledat, kam ten prevít vlezl)-sakra a večer někde... :-? :evil:
P.S. jo, aspoň zmizela hláška ---ukončuji icqtry---a zítra, až se sklidním výšlapem na praděd...nastoupí defragmentace, cha, na mě nevyzraje... :twisted:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Sirine: ICQ no more! QIP ftw! ;-)
Zamčeno

Zpět na „Archivy“