Ravelino bludiště-zásek

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Odpovědět
Uživatelský avatar
morte
Sigilan
Příspěvky: 14
Registrován: 30.1.2007 12:58

Ravelino bludiště-zásek

Příspěvek od morte »

Jak se z něj dostanu?Ravel jsem zabil celkem v klidu ale po její smrti se zde objevily stíny a nešlo mi je vybít,bylo jich tam strašně moc a téměř neubývaly.
6ádnej z portálů neved pryč.
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Portal by mal byt niekde na severovychode mapy.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Myslím, že by mohlo fungovat i to, kdyby ses nechal zabít - objevíš se v tajné místnosti. Ale teda teď jistě nevím, jestli z ní vede ven (z bludiště) nějaký portál, ale něco tam najdeš určitě ;-).
Uživatelský avatar
morte
Sigilan
Příspěvky: 14
Registrován: 30.1.2007 12:58

Příspěvek od morte »

v tajny mistnosti sem byl a nic a na sv taky nic
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

morte: a nemáš získat nějaký předmět aktivující portál od Ravel? Nehet nebo tak?
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Pokud se pamatuju, člověk má něco udělat s rukama... Ovinout paže kolem sebe či tak nějak... (To se dozvíš od Ravel.) A ten portál myslím skutečně je někde v SV části mapy.
Ale je pravda, že věci posbíraný z Raveliný mrtvoly s sebou beru vždycky a všechny, takže jestli Ravel kecala a klíčem je jedna z nich, neměla jsem to zatím jak zjistit...;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
morte
Sigilan
Příspěvky: 14
Registrován: 30.1.2007 12:58

Příspěvek od morte »

Uz se mi to podarilo myslim ze to byla chyba hry protoze sem se loadnul po rozhovorz,po tom po kterym mi to predtim neslo,sel sem rovnou do sv portalu a hodilo me to do Curstu a to predtim ne i kdyz sem se od Ravel nedozvedel nic novyho.
Andrew26
Sigilan
Příspěvky: 17
Registrován: 29.7.2010 22:14

Re: Ravelino bludiště-zásek

Příspěvek od Andrew26 »

Tohle mi taky dělalo.. ale vyřešil jsem to jinak. Portál mě vždy vyhodil u jiného portálu tak jsem u něho savenul a potom load a porátl najednou šel. :shock:
forestcze
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 12.12.2010 20:52

Re: Ravelino bludiště-zásek

Příspěvek od forestcze »

Jo s tim sem měl taky jednou problém je to ale v tom že do toho portálu ti vždycky někdo v běhne, tak to vyřešíš tim že přídeš jen do blízkosti portálu Bezejmeným a pak se to otevře dialog ve kterym se proklikáš ven.
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“