Imagine...

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

-Nejraději bych asi do nevěstince duševních rozkoší.
-Pokecal bych s Bezejmenným. Ale zase táhnout se někam do Války Krve... Tak možná aslespoň s tou Annah
-S sebou bych si vzal Mooriiny pěstní dýky (alespoň myslím, že se to tak psalo)
-Questy mě bavily nejvíc ty, které souvisely s nevěstincem, takže bych si je dal všechny v rámci jednoho nadquestu :-)

Mimochodem vynikjící nápad s tímhle topicem!
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

-Zašel bych se podívat do Civic Festihall. Do Smoldering Corpse baru. Do té galerie kuriozit ve vládní čtvrti. A taky bych zašel omrknout Lotharovu sbírku lebek :-P
-Pokecal bych určitě s Yves the Tale-chaser, s Mortem, s šatníkem v nevěstinci, s Mourns-for-trees. A kdyby to šlo tak i s Dak'konem.
-Domů bych si bez přemýšlení odnesl Nordoma. Pokuď se Nordom nepočítá jako věc, tak aspoň Modron Cube.
-Quest. Hm... Buď questy okolo nevěstince nebo quest v Uličce neustálých vzdechů. (nebo tak nějak se to myslím jmenuje)

Jinak Planescape jsem nehrál už asi rok, takže na spoustu věcí jsem si asi nevzpomněl.
Uživatelský avatar
M.O. 007
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 9.2.2007 14:19
Bydliště: Tam nahoře... však víte...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.O. 007 »

Podívala bych se do sídla Chaotiků, uličky neustálých vzdechů, hrobky Bezejmeného a do Curstu do Triasova vězení - to jsou místa, kde mě vždycky báječně mrazilo, co se tam zase stane.

Promluvila bych si... no, to už je těžší, ale asi s Ignusem, Coaxmetalem, Ošuntělou Mary a nějakým tím sympatickým Božím člověkem 8-)

A co bych si vzala... Ignuse :-) Měla bych na čem grilovat. A kromě toho Modronskou kostku a Portálové čočky, abych nemusela nikam spěchat.
Život je jako bonboniéra, Foreste...
NightKiller
Sigilan
Příspěvky: 20
Registrován: 30.8.2007 23:29

Příspěvek od NightKiller »

Urcite bych si nechtel popovidat s Vhailorem :-D
mefisto
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 9.12.2005 13:38

Re: Imagine...

Příspěvek od mefisto »

Já bych nejradši prošel všechny sféry a pokecal uplně s každým:-) Ale nejradši bych asi navštívil Curst když sklouznul co Carceri. Nevim proč ale dycky když se tam s NO dostanu tak si to užívám uplně maximálně:-) Pokecat bych si zas chtěl nejvíc se samotným NO, pak s "O", Ignusem, Ravel, Cadrianem, Vhailorem, Lotharem, Nordomem (to by mohla bejt sranda) a určitě i s TO :-) Jenže kdo ví jak by ten poslední rozhovor dopad :lol: Quest bych nejradši řešil asik donesení lebky Lotharovi a dones bych si s sebou deník otce toho lingvisty. Docela by mě lákalo naučit se jazyk Uyo :lol:
Dobrá nálada nevyřeší všechny tvé problémy ale nasere tolik lidí že stojí za to si ji udržet;)
ingPepa
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 3.2.2008 17:43

Re: Imagine...

Příspěvek od ingPepa »

Smoldering Corpse Bar jednoznačně : )

A zajímavých osob tam bývá celkem dost..

Jinak co vzít domů? Fall-from-grace deník, nebo lim-lima.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Imagine...

Příspěvek od Illuminating »

Mrknulo bysem se chro chr . . .

Cože? Že to mám napsat česky?
No tak teda dobře dobře. :)

Podival bych se na doutnajícího nebožtíka, nechal bych si udělat tetování a šel bych se podivat na zombie ( možná bych si i kopl :) )
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Re: Imagine...

Příspěvek od Ave »

No, já po svém prvním zahrátí bych asi velice ráda navštívila již mnohokráte zmiňovaný bar u Doutnajícího nebožtíka. Děsivě ráda bych si promluvila buď s Dak'konem nebo Mortem, tihle dva mi přišli velmi zajímaví, i když se obávám že při mé intelektuální schopnosti každého zdeptat nebo poštvat proti sobě, by se se mnou mistr Zerth asi moc bavit nechtěl. Chtěla bych na vlastní oči vidět transcedentního, jestli se to počítá jako úkol a domů si odnést vzorky pochoutek (kraniokrysičky, měňavé koření, gar-barový kořen....atd...) a k tomu vzorečky nápojů (Vždycky jsem chtěla ochutnat baatorskou whiskey XD)
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
jourada
Sigilan
Příspěvky: 20
Registrován: 1.1.2010 20:22

Re: Imagine...

Příspěvek od jourada »

Tak já bych šel taky do Smoldering Corpse Bar a vzal bych si sebou čepel nesmrtelných nebo oko bezejmenného...a pokecal bych s černou růží :-)
!! BLACK METAL IST KRIEG !!
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Imagine...

Příspěvek od PostTrauma »

Já bych si chtěl popovídat s Paní Bolesti a může za to rozhovor s Ravel v její zahrádce : ) Pak bych samozřejmě prohodil slůvko s takovými stálicemi jako jsou parťáci, O, Fell, Dhall, Trias, Ravel, Deionarra, Xacharias, Coaxmetal...ačkoli úplně nevím, o čem bych s některými z nich chtěl mluvit (narozdíl od TNO s nimi nemám nic společného) : )

Chtěl bych se podívat pokud možno po celém Sigilu, ale hlavně asi Lower Ward (Lothar, market, Godsmani...), Clerk's Ward (muzeum, festhall, Virschika...) a jihovýchodní Hive (Fellův salon a Smoldering Corpse Bar). Potom různé sféry - Fortress of Regrets, Curst, Baator.

Z questů bych udělal ten chytač snů u Godsmanů a další, kde se člověk o sobě může něco zajímavého dozvědět : )

Když omezím, co bych si vzal s sebou domů jenom na předměty, tak asi ten bezedný džbán s vodou (Decanter of něco něco), který je třeba na uhašení Ignuse, aspoň bychom se nemuseli bát krize s pitnou vodou : ) Potom samozřejmě nějaké místní delikatesy z oblasti gastronomie. A nakonec některé předměty od Virschiky - Modronská kostka, panenka Paní Bolesti, ta tajemná knížka, co přidává 1000XP : )
Naposledy upravil(a) PostTrauma dne 10.1.2010 1:42, celkem upraveno 1 x.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Imagine...

Příspěvek od Field Mouse »

Zajít asi někam, kde je to zajímavé a bezpečné - festhall a brothel jsou dobré volby.
Pokecat určitě s Paní Bolesti, neboť s ostatními postavami lze dost pokecat ve hře. Dobrý pokec by mohl být i s démonem, kterého oblbla Deva a pak taky se sloupem z lebek, kterému bych pro odpovědi předhodil všechny společníky :)
Quest bych zvolil něco nenáročného, ale zajímavého, asi běhání po brothelu nebo agitaci za stromky.
A odnesl bych si určitě tetování, co přidávaj charizmu, ta se hodí vždycky :)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Imagine...

Příspěvek od Welwet »

nejlakavejsi na pokec je Paní Bolesti...
zrejme by to ale neskoncilo, nasel bych, popr. vykoumal nejakej portal a vracel se tam donekonecna.. :twisted: :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Imagine...

Příspěvek od Cesare »

Není to úplně on topic, ale částečně to s tím "Imagine" souvisí - a nechce se mi zakládat novej thread.
Po nějaký době si dávám repete - a asi že jsem P:T nehrála dlouho, ta hra mě teď bere ještě o něco víc, než jsem zvyklá.
...
Dneska jsem tak přemejšlela, na kterých z míst, jež se ve hře objeví, bych se ani za zlatý prase *nechtěla* ocitnout... Samozřejmě mi z toho vyšel seznam naprostý většiny lokací mimo Sigil. Nicméně na pomyslný špici stojí Curst.
Z Baatoru a Pillar of Skulls jde aspoň husina po těle, u Curstu po sklouznutí do Carceri má jeden plus mínus jistotu, že by se netrápil extra dlouho, Fortress of Regrets by s váma asi taky zatočila dost rychle a ten prvek lítosti i úloha, jakou Pevnost v příběhu hraje, tomu místu svým způsobem obrušujou hrany...
Z Curstu (myslím tím první návštěvu) mám ale při každým hraní strašně živej a nepříjemnej pocit - a obvykle odtamtud hledím rychle vypadnout. Je to pekelně ubíjející místo - možná i proto, že působí na určitý úrovni velmi nepříjemně realisticky. Je to koncentrát všeho, co je na společnosti, kde žijem, posraným navrch. Takže kdybych měla hlasovat o nejdepresivnější lokaci v P:T, vyhrává Curst.
(Dost možná to souvisí i s tím, že je to tranzitní moment v rámci příběhu. Z docela útulnýho Sigilu a od mile nostalgickýho pokecu s Ravel vás to vyplivne rovnýma nohama do takový nevlídný suchý díry - a hra výrazně nabere na lineárnosti, od nastavenýho kurzu není moc kam uhnout - nezávazná rozcvička na ulicích Sigilu je definitivně tatam. :think: )

Jak jste na tom vy...? Z kterýho místa ve hře máte nejnepříjemnější pocity? Kam byste se opravdu, ale opravdu podívat nechtěli?
(Klidně to rozveďte - kterou NPC byste nechtěli potkat, kterej quest byste jen velmi neradi plnili...)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Jak Curst, tak Sigil se mi velice líbily - co se týče charakterů, atmosféry i vzhledu. Sigil se svou mozaikou lidí velmi podobá mému domovu a jak se říká - domov, sladký domov. Curst je potom podobný světu z mého oblíbeného filmu A Boy and his Dog.

Místa, která bych rozhodně navštívit nechtěl - ani jedno bludiště (modronské z toho vychází hůře, je strohé, nudné a vždy jsem ho absolvoval jen kvůli Nordomovi; Ravelino bludiště, protože nemám rád zahradničení a jakákoli práce na zahradě mi nahání husí kůži; a nakonec bludiště Paní je pusté a pustina tohoto typu by pro mě byla peklem) a ani Pevnost Lítosti. Pevnost lítosti celkově, protože nemám rád stíny :-)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Imagine...

Příspěvek od Cesare »

Carlos: Chceš říct, že tvým nejtoužebnějším přáním *není* obhospodařovat Ravelinu zahrádku až do skonání věků? :twisted: :twisted: ;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“