Otázky & odpovědi

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Odpovědět
Uživatelský avatar
Patejl
Sigilan
Příspěvky: 73
Registrován: 30.12.2005 0:31

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Patejl »

valcik -> Jop, teď mi to došlo když jsem se dostal do Městské haly :D Ale díky za radu, kdybych se zeptal dřív nemusel jsem se tím trápit :D
What can change the nature of man...? // Co muze zmenit charakter cloveka...?
Barbar
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 29.9.2010 14:32

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Barbar »

Unfinished Business (Recommended)


What it does: The Unfinished Business patch adds many missions back into the game that the designer's didn't have time to finish. These are missions that should be in the game, but time and money constraints meant they were left out, despite being close to completion.



Mam dotaz je na tohle i čeština??
mrtvola
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 23.1.2012 19:44

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od mrtvola »

Jde projit Planescape pouze s Bezejmenym bez letajici lebky atd. ?
Lukfi
Sigilan
Příspěvky: 99
Registrován: 30.3.2008 13:54

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Lukfi »

Pravděpodobně ano, ale o hodně věcí přijdeš - o všechny rozpravy s postavami a některé příběhy s nimi spojené.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Cesare »

mrtvola píše:Jde projit Planescape pouze s Bezejmenym bez letajici lebky atd. ?
Jistě jde. Otázka je, proč by to někdo dělal...:-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Barbar
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 29.9.2010 14:32

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Barbar »

Mám zasek..:(

Unesli mě morta, našel jsme Lokhara a vzal quest naj inou lebku..došel jsem zpět pak k němu a mám u sebe lebku jak sanga tka toho magora krysodlaka dole...a pořád v dialogu mám jedinou možnost a to že lebku nemám..jedu na CZ. té poslední verze..
Lukfi
Sigilan
Příspěvky: 99
Registrován: 30.3.2008 13:54

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Lukfi »

Pokud si dobře vzpomínám, můžeš mu nabídnout Soegovu lebku, nebo možná lebku Tichýho krále (ta se ale možná dá sebrat jenom za cenu znepřátelení si celých Dead Nations). Ten krysodlak dole snad pracuje pro Lothara, takže z jeho lebky by asi moc velkou radost neměl.
Barbar
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 29.9.2010 14:32

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Barbar »

mam jak lebku krysodlaka spalovace tak lebku krysodlaka dole ale nejde to asi se obavam ze je cyhba v CZ.... nemohl by me nekdo na uloz to skopirovat anglicke texty? bych to prejel jen tu CZ a úak nahodil zpet .
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od AlieN »

Barbar: S chybou v češtině jsem se tam nikdy nesetkal, spíš se nespustil nějak skript který by měl... lebka by každopádně z těch zmiňovaných měla stačit jakákoli.
Posledně při hraní PST jsem bugy (spojené tedy hlavně s padáním hry) řešil přetažením save do nově nainstalované hry, to by snad zabrat mohlo.
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Bhaall »

Zdravíčko, nevíte jak otevřít tuhle skříň?

Pro přesnost je to skřín v pokoji Bezejmenného v Městské Hale. Mám tam PSTFix pack, UB a Tweaks.
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Nordom123
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 6.4.2012 10:19

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Nordom123 »

Potřeboval bych nutně poradit, mám hotové snad všechny úkoly v úřednické i dolní čtvrti a nyní nemůžu přijít na to jak se dostat k čarodějnici Ravel. Zřejmě bych měl ve velké slévárně pomocí zakázky získané z dědictví od deionary otevřít nějaký portál, jenže to je ten problém, dědictví jsem totiž získal a nic z toho mi já myslím nepomůže k tomu dostat se k Ravel.
Děkuji za odpověď a doufám že to nebudu muset hrát od znova, protože to zatím vidím jako jedinou možnost, jěště se teda pokusím na to nějak přijít, ale prosím o nějakou radu :-) .
Lukfi
Sigilan
Příspěvky: 99
Registrován: 30.3.2008 13:54

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Lukfi »

Rada zní Siege Tower.

S tou skříní si to už pořádně nepamatuju. Nějak to souvisí s tím dvanáctihranem (Dodecahedron), jestli teda ten neleží až v té skříni.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Cesare »

Bhaall píše:Zdravíčko, nevíte jak otevřít tuhle skříň?

Pro přesnost je to skřín v pokoji Bezejmenného v Městské Hale. Mám tam PSTFix pack, UB a Tweaks.
Detaily kolem otevírání tý skříně (jako třeba jestli je zapotřebí vstoupit mezi Sensates nebo ne, a tak...) po každém dohrání úspěšně zapomenu, ale mělo by bejt možný se do ní prostě vlámat.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Bhaall »

Po reinstallu a vynechání UB je můj "deník" v těch vratech. Předtím byl v poličce nalevo od dveří. Mno asi mám další důvod pro zkoumání. Hraju to v práci takže mám moře času.

Btw: Udivuje mě, že hry jako KotOR mají FAQ a hra která to opravdu potřebuje to nemá :)

Až to dohraju v práci tak udělám FAQ.
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Pandaren96
Sigilan
Příspěvky: 16
Registrován: 1.5.2012 21:59
Bydliště: Ostrava, nebo kdekoli, kam se dá ze Sigilu jít.

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Pandaren96 »

Planescape: Torment mám dohraný 1x za bojovníka a 1x za zloděje zbytek je za mága. Nicméně jsem ještě nedokázal přijít na jednu věc.
Chtěl jsem se zeptat jaká je optimální inteligence a moudrost pro Bezejmenného aby měl co nejvíce možností dialogu a hra byla co nejzajímavější ale přitom aby byly co nejnižší abych moh' investovat více bodů jinam?
Stupidita je znakem SLABOSTI. Není NEPRAVEDLIVÉ, pokud je ZNEUŽIT ten, kdo sám zneužívá.
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“