Reakce na novinky a zprávy ze světa RPG

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Tu však nejde o to koho nemáš rád, ale o tie všeobecne lepšie NPC - a medzi ne Kiara a Zaiya určite patria...
A Kivana a Xana by som určite nemazal, to sú NPC z BG1, a je dobré aby hráči vedeli, že existujú aj do BG2...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Velehal
Sigilan
Příspěvky: 307
Registrován: 28.9.2005 15:47

Příspěvek od Velehal »

Mezi dobré NPC počítám jen ty, co mají obsah i v TOBu: Kelsey, Solaufein, Valen, Yasraena, Saerileth, Tashia, Tsujatha, Chloe (ale ta nemá obsah pro TOB), údajně ještě Kido (měl jsem ho ve skupině asi minutu), Kindrek (????) a pak vylepšené verze Imoen a Edwina.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Kiaře a Zaiye má co nevidět vyjít i porce pro ToB. Jináč čistě pro SoA je skvělá Keto. Yikari asi zatím za moc nestojí, ale netestoval jsem. Xan i Kivan (či Hubelpot) mají své kvality, ale k TOPce rozhodně nepatří. Jináč je tam celá řada kvalitních Beta verzí. Z těch asi nejvíce vyčnívá Fade. Jednou by to měl být skvělý Mod. Hlavně milovníci Annah si asi přijdou na své. ;-)
Uživatelský avatar
Velehal
Sigilan
Příspěvky: 307
Registrován: 28.9.2005 15:47

Příspěvek od Velehal »

Ideální NPC by podle mě byla taková, která by v žádném ohledu nešla odlišit od běžných NPC. Je-li taková, to je otázka.
Není to Valen, není to Saerileth (tu si nikdo nesplete ani náhodou).
Yasraena, kdyby byly její meče udělány jako ostatní zbraně v BGII, portrét by se trochu víc shodoval se stylem portrétů ostatních NPC, tak by se tomu možná blížila.
Tashia ani Chloe to nejsou, s původní postavou si je nikdo nesplete.
Solaufein má tu výhodu, že je součástí hry, ale undead Solaufein ani Enclipse party nějak "nezapadají" svou obtížností do původní hry... Stejně tak jeho meč.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Ty máš fakt divné názory - na jednej strane chceš NPC a na druhej nie si schopný akceptovať aké sú - veď keby sa zhodovali resp. boli podobné ako ostatné, tak by nikto nemal dôvod s nimi hrať :roll: - možno iba taký HC playeri ako ty. :lol:
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Velehal
Sigilan
Příspěvky: 307
Registrován: 28.9.2005 15:47

Příspěvek od Velehal »

Nechci, aby bylo poznat, že jsou to mody, aby "nerušili" hru. Aby neměli stylem příliš odlišné portréty, aby jejich questy zapadaly do původní hry (to ale neznamená, že se nemohou odehrávat třeba v Sigilu, i ten bardský je se odehrává kdesi mimo), aby měli popisy zbraní stejné jako jsou v původní hře apod.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Jak si asi všímáte, vše co hodíte do tématu výše bude použito proti vám. :-D Tzn. hodím to na hlavní stránku s vaším jménem někde uvedeným. Samozřejmě jsem nucen vaše příspěvky upravovat, jelikož existují určitá technická omezení. ;-)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Díky! Budu z toho vybírat jen ty zajímavější mody, ať se v tom za chvíli neztraíme. ;-)

P.S. Razi, tenhle link bys mohl přidat ke svým seznamům modů. :idea:
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Koupil jsem v Deutschlandu Demon Stone. Zariskoval jsem a spoléhal na to, že u nás na hru bude čeština. Jenže jsem hledal po netu a ejhle, nedopátral se. Nemáte někdo na tuto hru CZ popřípadě link, kde se dá stáhnout, pokud vůbec existuje?

btw: Njn holt mě zaujalo další RPG a nápisy na obalu: Forgotten Realms a Dungeons&Dragons. :-D Ale vůbec nevím o co jde.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Sir Petr
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 24.10.2005 22:02
Bydliště: Za devatero horami ...

Příspěvek od Sir Petr »

Koveras píše:Koupil jsem v Deutschlandu Demon Stone. Zariskoval jsem a spoléhal na to, že u nás na hru bude čeština. Jenže jsem hledal po netu a ejhle, nedopátral se. Nemáte někdo na tuto hru CZ popřípadě link, kde se dá stáhnout, pokud vůbec existuje?

btw: Njn holt mě zaujalo další RPG a nápisy na obalu: Forgotten Realms a Dungeons&Dragons. :-D Ale vůbec nevím o co jde.
Nepomuze ti treba patch na ENg verzi, koukal jsem po cestine taky, ale bez uspechu u nas ani nebyla lokalizovana.
Takže mám co? Smůlu.
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

No možná pomůže ještě chvilku vyčkat, stejně na to nemám čas... :-)
Jj nebyla lokalizována a doufám že brzy bude.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Recenze na Oblivion vyšla i na Tiscali Games - http://games.tiscali.cz/reviews/oblivion/index.asp
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Saruman: Už jsem to též někde viděl, ale datum vydání jsem zatím nenalezl. Tipuji poslední třetinu října. Btw už jsem to hodil i na hlavní stránku.

necrotising: Hádej, proč ti zmizl příspěvek. :twisted:
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Jab píše:necrotising: Hádej, proč ti zmizl příspěvek. :twisted:
Zatracená magie... :-? :-) .
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Jab píše:Na příštím Score (155) vychází krom jiného i u nás těžko sehnatelné RPG Soulbringer. Osobně do toho určitě půjdu. :-P
Soulbringer? 9 z 10 CrowX-ov odporúča neísť. ;-) :-P Je to síce v celku dobrá RPG ale má dva závažné nedostatky - za 1) veľmi škaredú grafiku (a keď to napíšem ja, tak už to niečo znamená) - bolia z nej oči a je proste hnusná; za 2) VEĽMI frustrujúce ovládanie => kombináciu týchto dvoch faktorov je možné prebiť iba ak ste hard-core oriented RPG fan.

P.S.: je tam aj hromada bugov. ;-)
There is a limit to stupidity.
182
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“