Gothic 1, 2 + datadisk

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Gothic 1, 2 + datadisk

Příspěvek od Krokyn »

S žebříky jsem problém neměl, horší je to s močálovými žraloky, mají stejný bug jako ten lurker v Novym táboře. A nelze je zranit ani lukem. :-( Ve dvojce šli na pár ran.
Je na to nějakej patch?
Hamlet: moje nocd na GII padá pouze při závěrečném videu.
a ještě jedna věc, je možné někde stáhnout angličtinu?

.......

Tak změna, někde jsem se dočetl, že s malou silou si člověk neškrtne. A je to tak. Vrátil jsem se k lurkerovi se silou 55 a utloukl ho tou samou zbraní, kterou to předtím nešlo. Zkusim i ty žraloky.
Danča
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 11.3.2007 9:29

Re: Gothic 1, 2 + datadisk

Příspěvek od Danča »

Ahoj, jsem na 3. úrovni, luk mám jako pokoročilý, Sílu na 15, obratnost 20. Mám problémy s dinosaurama nebo co to je a vlkama.
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Re: Gothic 1, 2 + datadisk

Příspěvek od raider »

Zo začiatku dávaj úplne všetko do sily... neskôr sa môžeš vycvičiť v zachádzaní s mečom, ale sila je v počiatkoch najhlavnejšia.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Gothic 1, 2 + datadisk

Příspěvek od Krokyn »

Danča: to je normální. Na každou potvoru musíš mít patřičnou sílu. Jinak jí nelze ublížit. Se silou přes 100 a s jen trochu lepší zbraní dáš na dvě rány i orka. Obratnost se ovšem také hodí. Luk je poměrně rychlá zbraň. Navíc některá zvířata se hůře zasahují a lze s nimi bojovat pouze po jednom. Nevím jak v jedničce (také jsem zatím šel jen cestou síly), ale ve dvojce spousta zvířat, při zabití některého ze skupiny na jednu ránu (to už spíše kuší), nereagovala skupinovým útokem.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Gothic 1, 2 + datadisk

Příspěvek od Tarreb »

G1 je podle mě jedno z nejlepších RPG, jake vubec jsou.
Uživatelský avatar
jourada
Sigilan
Příspěvky: 20
Registrován: 1.1.2010 20:22

Re: Gothic 1, 2 + datadisk

Příspěvek od jourada »

Gothic 1:
Tak už jen při vyslovení tohoto názvu si musím začínat vzpomínat na své dětství jelikož tuto hru jsem si zamiloval už jako malé dítě. Perfektní příběh, užasná hudba, atmosféra to samé...Strohý a krutý ráz krajiny jsem si též zamiloval už od počátku hry. Ať už Starý tábor, ve kterém jsem mohl vždy přijmout pomocnou ruku od Diega či Miltena, Nový tábor, tábor tvrdých a spravedlivích žoldáků jako Gorn, či tábor Bažinný, tábor ve kterém jsem se mohl spolehnout na téměř nevyčerpatelné zásoby trávy, hra tvořila můj dětský svět (10-12 let). Ráno jsem vztával v 6.00 a ze školy běhal jako šílenec abych mohl hrát Gothica.
Porstě pro mne nejlepší hra pod sluncem které bych dal bez problémů 100%
!! BLACK METAL IST KRIEG !!
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Gothic 1, 2 + datadisk

Příspěvek od Tarreb »

Stáhnete Czas Zaplaty? ( Až to bude- pokud to bude?)

A co TT- ano, nebo ne?
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“