TES: Oblivion

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

ohohoooo, len co dohram M&M 6-9, sw:battlefrontII, NWN, IWD2, tak sa pustim do oblaca(kurnik, to budu snad vianoce)

btw, ten prvy mod sa mi pzodava viac... zvysuje disarm pre vsetky zbrane, co sa myslim hodi ;-)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Mno, předobjednávka Oblivion GOTY na megahry.eu za 749Kč, na x-zone 899 Kč. Čekal jsem víc, na megahry.eu to možná stojí za koupi...
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Zakat: Jj, určitě. Takže koupi Shivering Isles odkládám. Hmm, teď ještě najít někoho, komu můžu darovat Oblivion :lol:


AlmSiVi: Pro mě je představa lehkého brnění taková, že je přiléhavé a padne. Ne, že to je volné, visí to jak na hip-hopperovi jako kabát až ke kolenům :roll: (mluvím o fantasy, samozřejmě). Jasně, že v Morrowindu vypadal 100x lépe, ale i v Oblivionu se mi líbí víc než ostatní lehká brnění. Jen mě trochu běhá mráz po zádech a mám nejspíš omrzlé ruce, když se proháním na severu v tom sněhu :-)

Celkově, co jsem tak viděl brnění a zbraně, tak se mi nejvíc líbí:

- tělo: Savior's Hide, Ebony Cuirass (až na tu délku)
- kalhoty: Elven Greaves
- boty: Elven Boots (no, alespoň nevypadají jako holínky narozdíl od ostatních, i když jsou divné)
- rukavice Elven Gauntlets (tady jsem zatím zklamaný nejvíc - já chci přiléhavé rukavice)
- helma: Oreyn Bearclaw (jen bohužel koliduje s toulcem a šípy :evil: )
- štít: Glass

- dýka: Glass, krátký meč: Glass, dlouhý meč: Ebony

Ale ještě jsem neviděl kompletně všechny Daedrické zbraně a brnění, takže pořád doufám (a taky si nejsem jistý, jestli mám Ebony Gauntlets - takže to samé).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Mam problem. Po dokonceni questu Otcovo hříchy v Chorrolu, se mi zaseknul Fathis Ules v hospode a nechce se mi vratit do Imeprial City. Ani se mnou nemluvi, vzdycki mi odsekne ze obchod mame hotovej a nejde s nim obchodovat. Obchodovat by mi s nim uz melo jit, mam Cech Zlodeju celej hotovej. Nejaka rada jak to resit? Jediny co sem nezkousel je zabit ho, to me napadlo az ted. Nejakej jinej napad v pripade nefunkcnosti? Kde se daji najit prikazy do konzole ktery by mely bejt schopny s tim neco delat? Urcite existujou, pouzival sem je pri upgradu cestiny. Thx 4 help:)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Se bojím, že máš smůlu - jde o poměrně známý bug. Existuje na to nějaký opravný mod. Osobně mi to je vcelku fuk, protože kradené zboží jsem prodával pouze kvůli postupům v TG :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
solxiger
Sigilan
Příspěvky: 70
Registrován: 30.7.2007 14:55
Bydliště: Ryhopský Les

Příspěvek od solxiger »

Wendeee píše:Mam problem.
Mne sa pre niečo nasral a nehovoril... Skus Charm person na vyššom lvl. /silnejší/
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

solxiger: Ten problém je v kolizi questů pro Thieves Guild a ten quest Sins of Father. Tenhle mod by to měl řešit:
http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=2106
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 11.10.2007 13:10, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

4 sevencreature:Dik, vyzousim hned po navratu ze skoly.

Nevite jak vykrast Umbacanovi ty vytriny s artefaktama? Chce to klic, ukrad sem mu asi 3,ale zadnej tam nesedi. Taky bug, nebo ten klic ziskam/budu moct ziskat po dokonceni nejakyho ukolu?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Splnil jsi pro něj už ty questy (sošky a další)?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

4 sevencreature:To právě ještě ne, až to splnim tak se u něj oběví klíč nebo ho dostanu během questu?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hádám, že ano - já ty questy teprve plním (přece jenom, prolézat všechny ty dungeony je trochu otrava :-) ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Nevíte jakou oběť mám obětovat svatyni? Je to ta, která souvisí s questem pro Martina... Myslím, že je to součástí hlavní liniie.
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

SlipKnoT: Sice naprosto nechápu co tím myslíš, ale pokuď jde o nějaký Daedric Shrine, tak jeden z knězů co tam postává by ti to měl říct.

A když už jsme u těch oltářů, nevíte kde a od kdy se dá v Overhaulu sehnat ten quest na zpřátelení zvířat?
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

SlipKnoT píše:Nevíte jakou oběť mám obětovat svatyni? Je to ta, která souvisí s questem pro Martina... Myslím, že je to součástí hlavní liniie.
Myslíš ten quest keď od teba chce nejaký daedrický artefakt ? Ak hej záleží to natom, pri ktorej svätyni si... Pohovor si pri nej s uctievačmi. Konkrétne s tým, ktorý je označený ako dôležitý. On ti povie čo ktorý lord požaduje.

AlmSiVi: Kua. Neskoro :-x . Na tvoju otázku neviem odpoveď ale ak by si vedel, ktorý mod to robí a je zakomponovaný do OOO, tak by sa nato dalo prísť.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Jj, jenže si už nepamatuju co mi řekl prvně, a teď už kecá jen nějaký nepodstatný sračky :-? A v questblogu o tom nemám vůbec zprávu... Že jsem s nim mluvil...
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“