TES: Oblivion

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

SlipKnoT píše:Jj, jenže si už nepamatuju co mi řekl prvně, a teď už kecá jen nějaký nepodstatný sračky :-? A v questblogu o tom nemám vůbec zprávu... Že jsem s nim mluvil...
Malo by to tam byť. Konkrétne dačo ako Shrine of Azura ( alebo iné meno )
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

nuke: Ten quest by měl být součástí OOO. Píše se o tom i v tom "manuálu" či jak to nazvat.
It is now possible, thanks to an involved new quest, to gain faction with all “neutral” creature factions. This means that the player may be accepted among animals and even befriend them, so that they will follow and assist against threats.
Jestli jsi viděl trailer na OOO, tak určitě víš co myslím.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

AlmSiVi píše:nuke: Ten quest by měl být součástí OOO. Píše se o tom i v tom "manuálu" či jak to nazvat.
It is now possible, thanks to an involved new quest, to gain faction with all “neutral” creature factions. This means that the player may be accepted among animals and even befriend them, so that they will follow and assist against threats.
Jestli jsi viděl trailer na OOO, tak určitě víš co myslím.
JJ viem čo myslíš, ale netuším ako k nejakému srstnáčovi prísť. Mňa to zatial moc netrápilo.

Hops... čítal som si nejaké FAQ na OOO a tam som sa dostal k tomuto:

Q: How do I befriend animals/How do I get summon animal spells?
A: You must defeat Eregor at Yeleri.

To sa mne podarilo a fakt som mohol povolávať zvieratá. Podobne ako tí zlí elfovia. Na nijaký iný spôsob som neprišiel.

Perfektná stránka na spoilery z OOO: http://devnull.devakm.googlepages.com/ooospoilers
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

nuke: Díky moc, teď aspoň vím co dělat.. I když než se to povede, to bude trvat roky ;-) Právě totiž hraju celkem zajímavě upravený oblivion - žádný fast travel, žádná šipka ukazující cíl questu, místo fast travelu přepravní možnosti jako byly v MW (lodě, dostavníky mezi městy, Mark+Recall, teleportace skrz guildy mágů) Spolu s OOO je to naprosto dokonalé (ale taky dost těžké ) :-P
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Tak mám Fathise zpatky ve meste, ale furt se se mnou nebavi:D
Umbacana sem uz dokoncil, jen sem ho jeste nezkousel vykrast.

Azura chce myslim nejakej zarivej prach, co ktera Daedra chce se da najit jednoduse na http://oblivion.bonusweb.cz , cokoliv potrebuju ohledne questu kdyz si nevim rady tak hledam tam;)

BTW:Me se zrovna Hvezda Azury zdala docela uzitecna, takze sem obetoval jinej predmet, myslim ze neco od Molag Bala, asi palcat.

EDIT:Tak ten Umbacano furt nic, nemuzu ty vitriny otevrit. Asi bug? Nikde asi zadnej schovanej klic k tomu nema?
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: TES: Oblivion

Příspěvek od Rudax »

Uživatelský avatar
Hupr
Sigilan
Příspěvky: 150
Registrován: 6.8.2006 10:52
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: TES: Oblivion

Příspěvek od Hupr »

Vypadá to zajímavě, kosa jako zbraň: http://oblivion.bonusweb.cz/plugins/wea ... n-download
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: TES: Oblivion

Příspěvek od Rudax »

Hupr píše:Vypadá to zajímavě, kosa jako zbraň:
To jo. Tak rychle pokosit nějaké bandity :lol:
můj starý obrázek
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: TES: Oblivion

Příspěvek od Illuminating »

Rudax :arrow: Ošklivá čuba.
Nejlepší jsou s růžovejma vlasama. ;-)
Uživatelský avatar
Hupr
Sigilan
Příspěvky: 150
Registrován: 6.8.2006 10:52
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: TES: Oblivion

Příspěvek od Hupr »

Cituju z: http://www.okoun.cz/boards/tes4_oblivion

...Deadly Reflex 4 - peklo!! Rozšíření soubojového systému - údery štítem a jílcem zbraně, úskoky, sekání hlav, půlení těl, kritické zásahy magií (spálení, zmražení), boj a kouzlení na koni a spousta dalšího...


Zní to HODNĚ zajímavě asi zkusím.
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: TES: Oblivion

Příspěvek od AlmSiVi »

Hupr: Hlavně přidává věc co mi předtím naprosto chyběla - a to je útok s otočkou který zraní všechny nepřátele okolo, a už kvůli tomu to za to stojí. Jenom dodatek - vyžaduje to Oblivion script extender.
Uživatelský avatar
Hupr
Sigilan
Příspěvky: 150
Registrován: 6.8.2006 10:52
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: TES: Oblivion

Příspěvek od Hupr »

No a to mi zase připomíná jednu věc, co mě trápí: Když mám více pluginů, které mají vlastní grafiku atd., a když chci vložit složku s grafikou, animacemi atd. do toho adresáře a už tam jednu mám, tak k tomuhle slouží Oblivion mod manager?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: TES: Oblivion

Příspěvek od sevencreature »

Hupr: Na adresářích nezáleží - koneckonců, mody používají hierarchickou strukturu Oblivionu a pokud mají něco speciálního ve vlastní složce, tak to nevadí. Zajímá tě pouze přepisování souborů (a potom samozřejmě konflikty - pokud jeden mod modifikuje nějaký standardní soubor, s čímž jiný mod nepočítá - ale to už je zabíhání do detailů).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TES: Oblivion

Příspěvek od Wendeee »

Takže sem se pustil znova do oblivionu, bez češtin atd, nejnovější patche, a oba datadisky.. Prostě maximální funkčnost pokud možno:) Přidal sem pár questů, změnil snad všechny textury, přidal nějaký vybavení, OOO, a hlavně tohle:
http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... il&id=2051
http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... il&id=3099
Nainstaloval sem pár NPCček, updatnul je na 1.8, a uměj hafo věcí.. V podstatě všechno co vy, daj se ovládat i přes příkazy v konzoli, prostě velká změna, že konečně neběháte po oblivionu sami, ale s bandou lidí co levelujou s váma, takže nejsou k zahození..
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“